Strona 59 z 76

Re: Modowy offtopic

: 23 mar 2023, 11:36
autor: 2ps__
czy bambusowe

Re: Modowy offtopic

: 23 mar 2023, 11:41
autor: zemsta1camzata
ja biorę czarne z hm

Re: Modowy offtopic

: 24 mar 2023, 12:18
autor: hwjsk
merino, chodzisz w jednej parze miesiąc bo nie smierdza

Re: Modowy offtopic

: 24 mar 2023, 12:25
autor: geisha_in_hood
hwjsk pisze: 11 sty 2023, 16:00 O co chodzi z tym the north face, czemu kazdy zapierdala w kurtkach i w sumie we wszystkim z tej firmy, znaczy tez kupilem sobie polar ale taki do wycieczek gorskich w kolorze zielonym ze logo nie jest tak dojebanie kontrastowe, ale jak przyjechalem do rzeszowa to w galerii doslownie k a z d y wyglądał tak samo z tym bialym logo przyklejonym na plecach czarnej kurtki, ja rozumiem ze puchówki są ciepłe ale czemu akurat the north face
bo generalnie TNF to jest teraz taki drip troche, ja pamietam, ze najpierw wsrod takich cwaniaczkow bylo na topie, a teraz dzieciarnia przechwycila

Re: Modowy offtopic

: 24 mar 2023, 13:35
autor: FLoo
Na topie to jest arcteryx anie tnf

Re: Modowy offtopic

: 24 mar 2023, 13:50
autor: oldschool
Nieprawda, pamiętaj, że moda do NPC trafia z opóźnieniem. Dla interesujących się tematem masz rację, dla przeciętnego Polaka TNF zaczął być dripem 1-2 lata temu. Chociaż teraz chyba rzeczywiście był ostatni sezon boomu, przynajmniej w dużych miastach.

Re: Modowy offtopic

: 18 lip 2023, 20:01
autor: insane
pierzecie nowe ubrania przed pierwszym założeniem?

Re: Modowy offtopic

: 18 lip 2023, 20:02
autor: zemsta1camzata
nope

Re: Modowy offtopic

: 18 lip 2023, 20:29
autor: scam_sakawa
Nigdy xD

Re: Modowy offtopic

: 18 lip 2023, 22:46
autor: d3nt
Zależy co, jak farbujące jeansy to ofc

Re: Modowy offtopic

: 19 lip 2023, 8:56
autor: insane
ziomal mi wczoraj wkrecal, ze on pierze wszystkie ciuchy po kupnie, zeby pozbyc sie z nich pozostalosci po produkcji xD chyba za duzo onet kobieta sie naczytal biedak

Re: Modowy offtopic

: 19 lip 2023, 10:30
autor: stranger
Praktycznie zawsze piorę. Jak ktoś pracował w odzieżówce to wie ocb

Re: Modowy offtopic

: 19 lip 2023, 10:34
autor: Sidd
Zależy co

Re: Modowy offtopic

: 19 lip 2023, 11:16
autor: scam_sakawa
stranger pisze: 19 lip 2023, 10:30 Jak ktoś pracował w odzieżówce to wie ocb
ocb?

Re: Modowy offtopic

: 19 lip 2023, 11:30
autor: mateko
Trzymanie ciuchów na magazynie po wyjęciu z folii, te magazynki nie grzeszą czystością, przepakowywanie ciuchów po dostawie, żeby je zaklipsować i dać cenówki, długa droga zanim jakiś ciuch zawiśnie na sklepie lub będzie na stole.

Re: Modowy offtopic

: 19 lip 2023, 12:27
autor: stranger
To to chuj. Myślisz, że kupujesz nowa koszule a przed tobą mierzyło ją 50 spoconych chłopów

Re: Modowy offtopic

: 19 lip 2023, 12:29
autor: mateko
No to jasna sprawa

Re: Modowy offtopic

: 19 lip 2023, 12:49
autor: yaml
Wydałem 800 złotych na zakupy w Uniqlo, trochę boli ale pocieszam się że wytrzymają dłużej niż szmaty z hm

Re: Modowy offtopic

: 19 lip 2023, 12:53
autor: zemsta1camzata
mam teesa z uniqlo kupionego w 2k19 i normalnie mozna dalej nosic po 4 latach

Re: Modowy offtopic

: 19 lip 2023, 14:20
autor: Sidd
Mam kilka par skarpet z Uniqlo i są cały czas git
A podobno na zachodzie mają oni metkę fastfashion na poziomie shein