Strona 59 z 59

Re: VNM

: 26 cze 2026, 20:15
autor: v3sp347ine
Jutro FauEnEm razem z Y*rkoskim kasztanem będą słuchać Waszej muzyki. Przygotujcie się lepiej. Ciekawe czy siurkoski wyśle mi w końcu wygraną 10 lat temu w konkursie płytę.

Re: VNM

: 26 cze 2026, 23:02
autor: bylerymdorymu
Czy to nie fau pax, bo Jimson też jest wyżej?

Obrazek

Re: VNM

: 26 cze 2026, 23:15
autor: Burak
Wierzę że dojdzie do tej współpracy z oficjalną apką SLG

Re: VNM

: 26 cze 2026, 23:17
autor: igorzastyy
Tylko za żadne skarby nie zapraszaj go do czytania tematu VNM

Re: VNM

: 26 cze 2026, 23:24
autor: bylerymdorymu
czemu, short z czytania najlepszych hejtów byłby spoko. w sumie sam mogę na meetup'ie