Strona 58 z 158

Re: Wini - rozmowy

: 29 gru 2020, 20:08
autor: TdW
Prawda, z początku ten profesor wydawał mi się arogancki, ale po obejrzeniu całości myślę, że jest tak jak mówisz @gods bidness po prostu bardzo inteligentny człowiek znający się na tym co robi i nawet nie chce mu się wchodzić w takie dyskusje

Re: Wini - rozmowy

: 29 gru 2020, 20:11
autor: oldschool
Akurat tej rozmowy miałem nie oglądać, ale mnie zachęciliście tymi wpisami :D

Re: Wini - rozmowy

: 29 gru 2020, 20:55
autor: sven22
Po ponad godzinie rozmowy wini zaczął nawiązywać do muzyki, a konkretnie do nagród grammy.
I tak teraz do mnie dotarło, że czym jest jakaś tam muzyka i pieprzone nagrody w świetle tego, o czym gada ten ziomek profesor?
Z jednej strony muzyka przy nauce jest niczym, z drugiej zaś, dla innych, jest czymś wyjątkowym w naszym życiu... No i na odwrót. Jedni mają w dupie naukę i żyją se żyćkiem jakie jest, a drudzy poświęcają swoje życie, żeby poznać chociaż ułamek czegoś nieznanego.
Tylko chyba proporcje nie te :)

Re: Wini - rozmowy

: 29 gru 2020, 20:58
autor: baqlashan
gods bidness pisze: 29 gru 2020, 12:19 Jeszcze fajne w ludziach ponadprzeciętnie inteligentnych jest to, że truistyczne mądrości ludzi mniej inteligentnych pozostawiają bez komentarza, nie przytakują, nie zaprzeczają, nie chce im się wchodzić w jałowe dyskusje.

o to to

Re: Wini - rozmowy

: 04 sty 2021, 17:03
autor: Addicted

Re: Wini - rozmowy

: 05 sty 2021, 13:15
autor: schvvrtz
zajebisty odcinek, bardzo konkretny gościu

Re: Wini - rozmowy

: 05 sty 2021, 13:34
autor: TdW
Potwierdzam, zajebiscie się słuchało, ogarnięty gość

Re: Wini - rozmowy

: 05 sty 2021, 15:50
autor: 2ps__
XD co za twardogłowy kutas

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka


Re: Wini - rozmowy

: 08 sty 2021, 16:23
autor: DeDoK


debil

Re: Wini - rozmowy

: 08 sty 2021, 17:29
autor: oyche
wini trying too hard, tak jak z tymi kapeluszami i fryzurą

Re: Wini - rozmowy

: 08 sty 2021, 19:47
autor: clockers
zluzujcie trochę poślady mordeczki

Re: Wini - rozmowy

: 08 sty 2021, 20:31
autor: przedszkolanek
odjebało mu zupełnie :bowdown: :bowdown:

Dodano po 55 sekundach:
btw
Wini x Człowiek warga - rozmowa
Spoiler

Re: Wini - rozmowy

: 08 sty 2021, 20:31
autor: oldschool
Tryhard straszny +1

Re: Wini - rozmowy

: 08 sty 2021, 23:38
autor: MalinowyJogurt
Za to chłopaki jakby się popłakać zaraz mieli :lol:

Re: Wini - rozmowy

: 08 sty 2021, 23:48
autor: moxxi
oldschool pisze: 08 sty 2021, 20:31 Tryhard straszny +1
+2
ale żenada :what:

Re: Wini - rozmowy

: 09 sty 2021, 2:36
autor: oKulTywowany
Try hard żenada taa aha poprawcie stringi , jakby to był młody g to byście konie trzepali pod to .tfu

Re: Wini - rozmowy

: 09 sty 2021, 14:16
autor: KamilNO
Mnie zajebiście śmieszy cała sytuacja, warto było

Re: Wini - rozmowy

: 09 sty 2021, 15:40
autor: TdW
Ten typ chyba serio się wkurwil, że rozjebal im mikrofon za tysiaka xD

Re: Wini - rozmowy

: 09 sty 2021, 17:45
autor: dolny
rozjebal chyba tylko ten statyw

Re: Wini - rozmowy

: 10 sty 2021, 8:17
autor: Travson
Warto ostatnią rozmowę oglądać? Oglądam wszystko od Wini ale nie lubię tego dzbana Wargi