Wini - rozmowy
Re: Wini - rozmowy
Prawda, z początku ten profesor wydawał mi się arogancki, ale po obejrzeniu całości myślę, że jest tak jak mówisz @gods bidness po prostu bardzo inteligentny człowiek znający się na tym co robi i nawet nie chce mu się wchodzić w takie dyskusje
Ostatnio zmieniony 29 gru 2020, 20:55 przez TdW, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Wini - rozmowy
Akurat tej rozmowy miałem nie oglądać, ale mnie zachęciliście tymi wpisami 
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Wini - rozmowy
Po ponad godzinie rozmowy wini zaczął nawiązywać do muzyki, a konkretnie do nagród grammy.
I tak teraz do mnie dotarło, że czym jest jakaś tam muzyka i pieprzone nagrody w świetle tego, o czym gada ten ziomek profesor?
Z jednej strony muzyka przy nauce jest niczym, z drugiej zaś, dla innych, jest czymś wyjątkowym w naszym życiu... No i na odwrót. Jedni mają w dupie naukę i żyją se żyćkiem jakie jest, a drudzy poświęcają swoje życie, żeby poznać chociaż ułamek czegoś nieznanego.
Tylko chyba proporcje nie te
I tak teraz do mnie dotarło, że czym jest jakaś tam muzyka i pieprzone nagrody w świetle tego, o czym gada ten ziomek profesor?
Z jednej strony muzyka przy nauce jest niczym, z drugiej zaś, dla innych, jest czymś wyjątkowym w naszym życiu... No i na odwrót. Jedni mają w dupie naukę i żyją se żyćkiem jakie jest, a drudzy poświęcają swoje życie, żeby poznać chociaż ułamek czegoś nieznanego.
Tylko chyba proporcje nie te
Re: Wini - rozmowy
gods bidness pisze: ↑29 gru 2020, 12:19 Jeszcze fajne w ludziach ponadprzeciętnie inteligentnych jest to, że truistyczne mądrości ludzi mniej inteligentnych pozostawiają bez komentarza, nie przytakują, nie zaprzeczają, nie chce im się wchodzić w jałowe dyskusje.
o to to
Re: Wini - rozmowy
zajebisty odcinek, bardzo konkretny gościu
Zamiast życia mam życio-podobny twór
A zamiast mózgu instynkt przetrwania
I strach jak ten szczur
A zamiast mózgu instynkt przetrwania
I strach jak ten szczur
Re: Wini - rozmowy
Potwierdzam, zajebiscie się słuchało, ogarnięty gość
Re: Wini - rozmowy
XD co za twardogłowy kutas
Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Re: Wini - rozmowy
wini trying too hard, tak jak z tymi kapeluszami i fryzurą
Re: Wini - rozmowy
zluzujcie trochę poślady mordeczki
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Wini - rozmowy
odjebało mu zupełnie

Dodano po 55 sekundach:
btw
Wini x Człowiek warga - rozmowa
Dodano po 55 sekundach:
btw
Wini x Człowiek warga - rozmowa
Spoiler
Re: Wini - rozmowy
Tryhard straszny +1
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
- oKulTywowany
- Posty: 2760
- Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33
Re: Wini - rozmowy
Try hard żenada taa aha poprawcie stringi , jakby to był młody g to byście konie trzepali pod to .tfu
This page is no longer available.
Re: Wini - rozmowy
Mnie zajebiście śmieszy cała sytuacja, warto było
Re: Wini - rozmowy
Ten typ chyba serio się wkurwil, że rozjebal im mikrofon za tysiaka xD
Re: Wini - rozmowy
rozjebal chyba tylko ten statyw
Re: Wini - rozmowy
Warto ostatnią rozmowę oglądać? Oglądam wszystko od Wini ale nie lubię tego dzbana Wargi









