Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8736
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: TdW »

Prawda, z początku ten profesor wydawał mi się arogancki, ale po obejrzeniu całości myślę, że jest tak jak mówisz @gods bidness po prostu bardzo inteligentny człowiek znający się na tym co robi i nawet nie chce mu się wchodzić w takie dyskusje
Ostatnio zmieniony 29 gru 2020, 20:55 przez TdW, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17497
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

Akurat tej rozmowy miałem nie oglądać, ale mnie zachęciliście tymi wpisami :D
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
sven22
Posty: 1197
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Wini - rozmowy

Post autor: sven22 »

Po ponad godzinie rozmowy wini zaczął nawiązywać do muzyki, a konkretnie do nagród grammy.
I tak teraz do mnie dotarło, że czym jest jakaś tam muzyka i pieprzone nagrody w świetle tego, o czym gada ten ziomek profesor?
Z jednej strony muzyka przy nauce jest niczym, z drugiej zaś, dla innych, jest czymś wyjątkowym w naszym życiu... No i na odwrót. Jedni mają w dupie naukę i żyją se żyćkiem jakie jest, a drudzy poświęcają swoje życie, żeby poznać chociaż ułamek czegoś nieznanego.
Tylko chyba proporcje nie te :)
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8072
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: baqlashan »

gods bidness pisze: 29 gru 2020, 12:19 Jeszcze fajne w ludziach ponadprzeciętnie inteligentnych jest to, że truistyczne mądrości ludzi mniej inteligentnych pozostawiają bez komentarza, nie przytakują, nie zaprzeczają, nie chce im się wchodzić w jałowe dyskusje.

o to to
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1867
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Addicted »

schvvrtz
Posty: 51
Rejestracja: 09 wrz 2019, 19:13
Lokalizacja: krk

Re: Wini - rozmowy

Post autor: schvvrtz »

zajebisty odcinek, bardzo konkretny gościu
Zamiast życia mam życio-podobny twór
A zamiast mózgu instynkt przetrwania
I strach jak ten szczur
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8736
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: TdW »

Potwierdzam, zajebiscie się słuchało, ogarnięty gość
2ps__
Posty: 4443
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2ps__ »

XD co za twardogłowy kutas

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

DeDoK
Posty: 4311
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DeDoK »



debil
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oyche »

wini trying too hard, tak jak z tymi kapeluszami i fryzurą
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5944
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: clockers »

zluzujcie trochę poślady mordeczki
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

odjebało mu zupełnie :bowdown: :bowdown:

Dodano po 55 sekundach:
btw
Wini x Człowiek warga - rozmowa
Spoiler
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17497
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

Tryhard straszny +1
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
MalinowyJogurt

Re: Wini - rozmowy

Post autor: MalinowyJogurt »

Za to chłopaki jakby się popłakać zaraz mieli :lol:
moxxi
Posty: 5260
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Wini - rozmowy

Post autor: moxxi »

oldschool pisze: 08 sty 2021, 20:31 Tryhard straszny +1
+2
ale żenada :what:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2760
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oKulTywowany »

Try hard żenada taa aha poprawcie stringi , jakby to był młody g to byście konie trzepali pod to .tfu
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 771
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Wini - rozmowy

Post autor: KamilNO »

Mnie zajebiście śmieszy cała sytuacja, warto było
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8736
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: TdW »

Ten typ chyba serio się wkurwil, że rozjebal im mikrofon za tysiaka xD
Awatar użytkownika
dolny
Posty: 372
Rejestracja: 26 mar 2020, 12:43
Lokalizacja: ZS

Re: Wini - rozmowy

Post autor: dolny »

rozjebal chyba tylko ten statyw
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 1096
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Travson »

Warto ostatnią rozmowę oglądać? Oglądam wszystko od Wini ale nie lubię tego dzbana Wargi
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
ODPOWIEDZ