Strona 58 z 58
Re: VNM
: 24 cze 2026, 15:14
autor: georgefloyd
Zauważyliście, że VNM za każdym jebanym razem na storce jak drepta sobie to podczas nagrywania zwiększa kąt jakby robił zwrot na jakiejś żaglowce. Leci jak pojebany. Idę o zakład że po nagranej storce nasz Krzywousty robi sobie kąt z gótki.
Re: VNM
: 24 cze 2026, 15:24
autor: 2rzyn
Gdzie on drepta? Po gorach?
Re: VNM
: 24 cze 2026, 15:32
autor: georgefloyd
Na bieżni
Re: VNM
: 24 cze 2026, 15:45
autor: 2rzyn
I on nagrywa filmik zaczynajac od wpierdolenia sobie gorki? A potem zasapany po 10 tejku wypierdala sie morda o gume jak juzkrotkie pyty nie nadazaja. Tak sobie japy nie naprawi