VNM

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

georgefloyd
Posty: 316
Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06

Re: VNM

Post autor: georgefloyd »

Zauważyliście, że VNM za każdym jebanym razem na storce jak drepta sobie to podczas nagrywania zwiększa kąt jakby robił zwrot na jakiejś żaglowce. Leci jak pojebany. Idę o zakład że po nagranej storce nasz Krzywousty robi sobie kąt z gótki.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: VNM

Post autor: 2rzyn »

Gdzie on drepta? Po gorach?
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
georgefloyd
Posty: 316
Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06

Re: VNM

Post autor: georgefloyd »

Na bieżni
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: VNM

Post autor: 2rzyn »

I on nagrywa filmik zaczynajac od wpierdolenia sobie gorki? A potem zasapany po 10 tejku wypierdala sie morda o gume jak juzkrotkie pyty nie nadazaja. Tak sobie japy nie naprawi
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
ODPOWIEDZ