Strona 57 z 59

Re: VNM

: 21 cze 2026, 13:14
autor: 2rzyn
Powinien sobie te morde zoperowqc wtedy jak juz mial hajs. Nawijal o tym zetego nie zrobil bo stracil y tozsamosc. Dzis jak juz nikt nie wie ze on byl raperem bardziej mu ten krzywy ryj przeszkadza niz pomaga imo. I tu sie nie nasmiewam tylko serio moze to byc problem u niego. Typ po 40tce, poznaje panne, ta mu zaglada pod kudly brody i GAD DEMYT ale ujebana japa. Do tego tym z jakims bipolarem przejebany przez narkotyki i swoje ego. No z prostym ryjem moglby zaczac od nowa

Re: VNM

: 21 cze 2026, 15:56
autor: igorzastyy
Ale to ciekawe akurat podejście i innowacyjne w polskim rapie. Do tej pory polscy raperzy jak Quebo chwalili się, że zakryli blizny tatuażami. VNM wiele lat miał w to wbite, ale zapuścił brodę. Więc czy przypadkiem jednak tej tożsamości pod brodą nie zatracił? Czy brodę można traktować jak tatuaż w sensie symbolicznym? Uważam że tak.

Re: VNM

: 21 cze 2026, 16:00
autor: 2rzyn
Broda nie do konca zalatwia sprawe bo ma tak dziwnie ware zszytą

Re: VNM

: 21 cze 2026, 16:27
autor: Jasek
igorzastyy pisze: 21 cze 2026, 15:56 Quebo chwalili się, że zakryli blizny tatuażami
VNM to by zaliczył glowup jakby dziary zakrył blizną, przejebane są

Re: VNM

: 21 cze 2026, 17:33
autor: Ema
W którym numerze vnm płakał, że będzie musiał iść do normalnej roboty ? Pamięta ktoś ?

Re: VNM

: 21 cze 2026, 17:50
autor: Piters
Teraz mega jest bo mam ludzi, którzy chcą mnie słuchać
Ale też jest tu ich mniej niż było ich kiedyś i wiesz co jeśli nie będzie ich w ogóle tutaj
Widzę jak w korpo gdzieś mnie tam biorą na wakat
40-letni typ, co pracował 3 lata
Widzę siebie jak w dresie słucham audiobooków w parkingowej budce bez klimy


kurwa aż musiałem poszukać bo tez mi coś świtało, ale nie jestem pewien czy to to, wydaje mi sie ze było coś innego

Re: VNM

: 21 cze 2026, 17:52
autor: v3sp347ine
Nie. W Autonomii nawijał, że chuj, udało się przeżyć lockdowny, ale jakby robił w gastro to nie byłoby tak fajnie. No, ale z jednej strony to się nie dziwię, że tak leciał w tym tracku. Chłop ma zerowe pojęcie o "normalnej" robocie, przez naście lat żył ponad stan i wyobraź sobie, że ktoś taki trafia, nie wiem, na produkcję xD

Re: VNM

: 21 cze 2026, 18:36
autor: Karkovsky
Jasek pisze: 21 cze 2026, 16:27
igorzastyy pisze: 21 cze 2026, 15:56 Quebo chwalili się, że zakryli blizny tatuażami
VNM to by zaliczył glowup jakby dziary zakrył blizną, przejebane są
:lol: :lol:

Moim zdaniem też mógł se to zoperować jak miał hajs, trochę za bardzo zafiksowany jest na tym punkcie

Re: VNM

: 21 cze 2026, 18:49
autor: v3sp347ine
W jego przypadku tj. operacja ratowania życia, bo nowotwór, zoperowaliby mu to za friko.

Re: VNM

: 21 cze 2026, 20:30
autor: kapper1


dla potomnych

Re: VNM

: 21 cze 2026, 23:37
autor: bylerymdorymu
v spoko raper, mam nadzieję, że z powrotem może wynajmować powyżej parteru

Re: VNM

: 22 cze 2026, 21:17
autor: kkthx
2rzyn pisze: 20 cze 2026, 23:01 On nie mial nic do gadania akurat. Nie dosc ze wynajmowal to mieszkanie od niej, to jak spadla mu popularnosc w dupe go kopla i kazala wypierdalac xD typ zostal bez baby, bez mieszkania, bez kariery
To był jego wynajmowany kwadrat za 4k jak Ultra HD. Miał je na długo przed tym związkiem.

Re: VNM

: 22 cze 2026, 22:07
autor: Moltisanti
Przynajmniej nie mozna mu zarzucić ze jego wersy szybko się dezaktualizują

Sorry ze odkładam dla nas na jebane M4

Re: VNM

: 22 cze 2026, 22:10
autor: igorzastyy
Niech se pojedzie do UK i zapierdala na rowerze po autostradzie M4

Re: VNM

: 23 cze 2026, 15:26
autor: v3sp347ine
FauEnEm przeżywa katusze, bo w stolicy 37 stopni. Ale wstał rano i jest git. Naprawdę, chciałbym w jego wieku mieć umiejętność cieszenia się byle gównem.

Re: VNM

: 23 cze 2026, 15:32
autor: igorzastyy
Ciało człowieka ma między 36 a 37, więc nie bardzo rozumiem na co on narzeka

Re: VNM

: 23 cze 2026, 15:43
autor: Malloy
Nie no facet jak już ma pod 37 stopni to jest wstęp do umierania, żaden stan podgorączkowy, tu zaczyna się walka o życie

Re: VNM

: 24 cze 2026, 0:36
autor: v3sp347ine
Preorder płyty FAUENEMPIERDOLNIJTOMARKEREM w lipcu. (hot informacja).

No, ale tak serio, ciekaw jestem czy nagrał coś dobrego przez te 5 lat, co go nie było. Usłyszałby chłop takie EDKT 2, ale nie ma chuja raczej.

Re: VNM

: 24 cze 2026, 1:35
autor: oldschool
Przecież podobna płyta do EDKT byłaby asluchalna w 2k26, oryginał się broni w większości sentymentem.

Re: VNM

: 24 cze 2026, 1:41
autor: igorzastyy
Czekam na utwór Fan 4, gdzie dwa stadiony narodowe, zostaną zastąpione dwoma stadionami Lublinianki, bo tyle osób pewnie to sprawdzi, w tym ja.