Powinien sobie te morde zoperowqc wtedy jak juz mial hajs. Nawijal o tym zetego nie zrobil bo stracil y tozsamosc. Dzis jak juz nikt nie wie ze on byl raperem bardziej mu ten krzywy ryj przeszkadza niz pomaga imo. I tu sie nie nasmiewam tylko serio moze to byc problem u niego. Typ po 40tce, poznaje panne, ta mu zaglada pod kudly brody i GAD DEMYT ale ujebana japa. Do tego tym z jakims bipolarem przejebany przez narkotyki i swoje ego. No z prostym ryjem moglby zaczac od nowa
Re: VNM
: 21 cze 2026, 15:56
autor: igorzastyy
Ale to ciekawe akurat podejście i innowacyjne w polskim rapie. Do tej pory polscy raperzy jak Quebo chwalili się, że zakryli blizny tatuażami. VNM wiele lat miał w to wbite, ale zapuścił brodę. Więc czy przypadkiem jednak tej tożsamości pod brodą nie zatracił? Czy brodę można traktować jak tatuaż w sensie symbolicznym? Uważam że tak.
Re: VNM
: 21 cze 2026, 16:00
autor: 2rzyn
Broda nie do konca zalatwia sprawe bo ma tak dziwnie ware zszytą
Re: VNM
: 21 cze 2026, 16:27
autor: Jasek
igorzastyy pisze: ↑21 cze 2026, 15:56
Quebo chwalili się, że zakryli blizny tatuażami
VNM to by zaliczył glowup jakby dziary zakrył blizną, przejebane są
Re: VNM
: 21 cze 2026, 17:33
autor: Ema
W którym numerze vnm płakał, że będzie musiał iść do normalnej roboty ? Pamięta ktoś ?
Re: VNM
: 21 cze 2026, 17:50
autor: Piters
Teraz mega jest bo mam ludzi, którzy chcą mnie słuchać
Ale też jest tu ich mniej niż było ich kiedyś i wiesz co jeśli nie będzie ich w ogóle tutaj
Widzę jak w korpo gdzieś mnie tam biorą na wakat
40-letni typ, co pracował 3 lata
Widzę siebie jak w dresie słucham audiobooków w parkingowej budce bez klimy
kurwa aż musiałem poszukać bo tez mi coś świtało, ale nie jestem pewien czy to to, wydaje mi sie ze było coś innego
Re: VNM
: 21 cze 2026, 17:52
autor: v3sp347ine
Nie. W Autonomii nawijał, że chuj, udało się przeżyć lockdowny, ale jakby robił w gastro to nie byłoby tak fajnie. No, ale z jednej strony to się nie dziwię, że tak leciał w tym tracku. Chłop ma zerowe pojęcie o "normalnej" robocie, przez naście lat żył ponad stan i wyobraź sobie, że ktoś taki trafia, nie wiem, na produkcję xD
igorzastyy pisze: ↑21 cze 2026, 15:56
Quebo chwalili się, że zakryli blizny tatuażami
VNM to by zaliczył glowup jakby dziary zakrył blizną, przejebane są
Moim zdaniem też mógł se to zoperować jak miał hajs, trochę za bardzo zafiksowany jest na tym punkcie
Re: VNM
: 21 cze 2026, 18:49
autor: v3sp347ine
W jego przypadku tj. operacja ratowania życia, bo nowotwór, zoperowaliby mu to za friko.
Re: VNM
: 21 cze 2026, 20:30
autor: kapper1
dla potomnych
Re: VNM
: 21 cze 2026, 23:37
autor: bylerymdorymu
v spoko raper, mam nadzieję, że z powrotem może wynajmować powyżej parteru
Re: VNM
: 22 cze 2026, 21:17
autor: kkthx
2rzyn pisze: ↑20 cze 2026, 23:01
On nie mial nic do gadania akurat. Nie dosc ze wynajmowal to mieszkanie od niej, to jak spadla mu popularnosc w dupe go kopla i kazala wypierdalac xD typ zostal bez baby, bez mieszkania, bez kariery
To był jego wynajmowany kwadrat za 4k jak Ultra HD. Miał je na długo przed tym związkiem.
Re: VNM
: 22 cze 2026, 22:07
autor: Moltisanti
Przynajmniej nie mozna mu zarzucić ze jego wersy szybko się dezaktualizują
Sorry ze odkładam dla nas na jebane M4
Re: VNM
: 22 cze 2026, 22:10
autor: igorzastyy
Niech se pojedzie do UK i zapierdala na rowerze po autostradzie M4
Re: VNM
: 23 cze 2026, 15:26
autor: v3sp347ine
FauEnEm przeżywa katusze, bo w stolicy 37 stopni. Ale wstał rano i jest git. Naprawdę, chciałbym w jego wieku mieć umiejętność cieszenia się byle gównem.
Re: VNM
: 23 cze 2026, 15:32
autor: igorzastyy
Ciało człowieka ma między 36 a 37, więc nie bardzo rozumiem na co on narzeka
Re: VNM
: 23 cze 2026, 15:43
autor: Malloy
Nie no facet jak już ma pod 37 stopni to jest wstęp do umierania, żaden stan podgorączkowy, tu zaczyna się walka o życie
Re: VNM
: 24 cze 2026, 0:36
autor: v3sp347ine
Preorder płyty FAUENEMPIERDOLNIJTOMARKEREM w lipcu. (hot informacja).
No, ale tak serio, ciekaw jestem czy nagrał coś dobrego przez te 5 lat, co go nie było. Usłyszałby chłop takie EDKT 2, ale nie ma chuja raczej.
Re: VNM
: 24 cze 2026, 1:35
autor: oldschool
Przecież podobna płyta do EDKT byłaby asluchalna w 2k26, oryginał się broni w większości sentymentem.
Re: VNM
: 24 cze 2026, 1:41
autor: igorzastyy
Czekam na utwór Fan 4, gdzie dwa stadiony narodowe, zostaną zastąpione dwoma stadionami Lublinianki, bo tyle osób pewnie to sprawdzi, w tym ja.