Strona 51 z 53

Re: I liga i niżej

: 06 maja 2026, 17:29
autor: potter


Jaka marynara :rotfl:

Re: I liga i niżej

: 06 maja 2026, 18:00
autor: kr0pka
wujot pisze: 06 maja 2026, 16:29 wystarczyło założyć nowe konto na nowy numer pesel i miałeś bilet za free
daj coś polakom za darmo to cię nawet na tym kurwa oszukają, szkoda gadać

Re: I liga i niżej

: 12 maja 2026, 13:09
autor: scam_sakawa
Wieczysta (podobno) bez licencji na Ekstraklasę. Nie będą mogli nawet wziąć udziału w barażach.

Re: I liga i niżej

: 12 maja 2026, 13:46
autor: Megidox
Dalej argument że nie jest spółką ?

Re: I liga i niżej

: 12 maja 2026, 18:08
autor: mql
Puszczą też nie była, jeśli dobrze pamiętam

Re: I liga i niżej

: 12 maja 2026, 18:17
autor: mas
nie mają stadionu na Ekstra; i muszą uzupełnić do rozpoczęcia? baraży

Re: I liga i niżej

: 18 maja 2026, 19:45
autor: wujot


kurwa, to nie jest AI :rotfl:

Re: I liga i niżej

: 18 maja 2026, 19:50
autor: igorzastyy
Za takie coś to powinien być walkower. Przedpole gorzej rozjebane niż na publicznych boiskach z samym obramowaniem bez siatki

Re: I liga i niżej

: 20 maja 2026, 19:17
autor: potter
Wygląda na to że nie doczekam się Odry grającej chociaż odrobinę ładniej, bo Tomczyk ma prowadzić ten zespół od nowego sezonu, czyli dalej się zapowiada najsłabsza ofensywa w lidze

Re: I liga i niżej

: 25 maja 2026, 12:34
autor: mateko
Wieczysta jednak z licencją, ale i tak niech spierdalają.
ŁKS musisz!

Re: I liga i niżej

: 25 maja 2026, 15:51
autor: Megidox
Pomimo wydarzeń około weekendowych łks najlepsza opcja na awans

Re: I liga i niżej

: 25 maja 2026, 16:20
autor: Parlae
Polonia fajnie jakby awansowała.

Re: I liga i niżej

: 25 maja 2026, 17:57
autor: mql
Za każdym jakaś fajna historia by szla, chociaż aptekarski kaszkieciarz odbiera smak życia fanom nowogobackich klubikow panoszących się i rozrzucających kasę, ale no ŁKS bym wolał najbardziej

ŁKS>Polonia>Chrobry>Wieczysta

Chociaż w sumie jednak chyba Chrobrego stawiam na równi z Wieczystą, bo dali we wniosku licencyjnym Lubin, a nie Grodzisk Wielkopolski (kto ostatnio grał w ekstraklasie na stadionie kosy, Cracovia/Wisła w Nowej Hucie/Sosnowcu?)

Re: I liga i niżej

: 25 maja 2026, 18:26
autor: Bisclavret
mql pisze: 25 maja 2026, 17:57 ŁKS>Polonia>Chrobry>Wieczysta

Chociaż w sumie jednak chyba Chrobrego stawiam na równi z Wieczystą, bo dali we wniosku licencyjnym Lubin, a nie Grodzisk Wielkopolski (kto ostatnio grał w ekstraklasie na stadionie kosy, Cracovia/Wisła w Nowej Hucie/Sosnowcu?
O matko, to już wolę ta wieczystą, będzie to samo co zawsze - mamy ekstraklasę więc budujemy stadion hurdur teraz wielki Chrobry już na wieki, stadion się wybuduje Chrobry spadnie i to tyle historii

Generalnie kluby grające gdzieś w pizdu nie powinny być dopuszczone chyba że stadion rzeczywiście jest na ukończeniu

Re: I liga i niżej

: 25 maja 2026, 18:31
autor: Megidox
Na Chrobrym ciągła walka z zarządem więc i tak tam na stadionie wieje chujem

Re: I liga i niżej

: 25 maja 2026, 18:38
autor: igorzastyy
Fajna historia jakby Chrobry awansował. Od tylu lat na zapleczu, wszystko tam Mamrot zapoczątkował i zasłużyli na ten chociaż jeden sezon w Ekstraklasie. No i ŁKS też spoko jeśli chodzi o awans, bo jednak derby Łodzi > derby Warszawy pod względem kibicowskim. Jebać Wieczystą

Re: I liga i niżej

: 25 maja 2026, 18:43
autor: mql
W Chrobrym rok temu się zakończył bojkot kibicowski, nie? Z tego co pamiętam z 10 lat trwał :D

Re: I liga i niżej

: 25 maja 2026, 18:47
autor: wujot
bez jaj z tym Chrobrym co

Re: I liga i niżej

: 25 maja 2026, 19:17
autor: potter
Dokładnie, byle nie Chrobry, ja jestem ciekaw jednak Wieczystej najbardziej i tego do jakich ruchów się jest ten Kwiecień w stanie posunąć. Oni albo ŁKS

Re: I liga i niżej

: 25 maja 2026, 20:32
autor: stranger
Nie mam pojęcia jaką piłkę gra teraz ŁKS ale zawsze chętnie zobaczę ich w ekstraklasie. Pocieszna drużyna, która jak bohater greckiej tragedii już na starcie wie, że chuja z tego będzie ale i tak mozolnie klepie te swoje podania od bramkarza, żeby skończyć z bilansem -54 gole. Czekam