Strona 51 z 99
Re: Perfumy
: 29 sie 2023, 8:28
autor: zuperhero
chcesz cos dokupić, czy wybierasz z tych 3 zapachów, które wymieniłeś? jeśli to pierwsze to opcji jest mnóstwo, jeśli to drugie to adg jest spoksik na lato
Re: Perfumy
: 29 sie 2023, 11:20
autor: insane
w sumie to bez sensu ten moj wcześniejszy post, przyjdzie imperial to zobacze czy sie nadaje na wyjazd, a jak nie to wezme acg/bossa bottled
Re: Perfumy
: 29 sie 2023, 19:12
autor: ffeee
Na wakajki pięknie wchodzą u mnie Dolce&Gabbana Light Blue Forever i Versace Dylan Blue
Z innej mańki wczoraj psiknąłem się Paco Rabanne Ultrared, całkiem przyjemny słodki zapach na jesień, może kupię
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 10:03
autor: kr0pka
ffeee pisze: ↑29 sie 2023, 19:12
Na wakajki pięknie wchodzą u mnie Dolce&Gabbana Light Blue Forever
Właśnie o tym zapachu pisałem wczoraj, pokochałem go. Wydaje mi się, że ma nutę chemiczności, która jest w pewien sposób charakterystyczna dla D&G.
Na wzór Light Blue Forever w wersji jesiennej zamówiłem takie odlewki:
Mancera The Aoud
Mancera Kumkat Wood
Diptyque Vetyverio EdT
Viktor & Rolf Spicebomb - to już chyba forumowy klasyk a ja go jeszcze nie sprawdzałem
Eight & bob nuit de megeve edp ===> batch S04 014H19 rok 2022
Louis vuitton orage
Montale red vetiver
Issey miyake nuit d issey noir argent
Gdyby kogoś ciekawił któryś zapach, to dawajcie znać i z czasem opisze swoje odczucia.
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 12:11
autor: ConeyIsland
Panowie, aktualnie siedzi mi nawet jaguar classic gold. Premium to to nie jest ale zapach mi odpowiada. Coś możecie zaproponować "w podobnym stylu" ale półkę wyżej?
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 14:28
autor: scam_sakawa
Myślę, że @FruitOffTheWall będzie wiedział
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 14:57
autor: FruitOffTheWall
Oczywiście props

Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 18:04
autor: Sidd
Kupiłem sobie na jesień Boss Butelkowany EDP, bardzo lubię ten zapach, ale trafiłem przypadkiem na shorta boskiego Jeremiego z YT i teraz cały czas pachnie mi syntetycznym jabłkiem

Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 18:10
autor: scam_sakawa
Boss Bottled props zapach
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 18:14
autor: ART
fajny zapach na 10 minut
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 18:20
autor: Sidd
Tyle mi wystarczy
e: ale poważnie, mnie się kurde żaden zapach nie trzyma i znika strasznie szybko, dziesięć lat temu tak nie było
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 18:28
autor: ART
to daj se np bois imperial i bedzie sie trzymal do drugiego prysznica a ubran przez 3 kolejne prania
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 18:53
autor: scam_sakawa
Na mnie potężnie trzyma się niedrogi CK Obsession, ale to nie zapach dla każdego i nie na lato na pewno. Afnan również, ale go nie lubię.

Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 19:09
autor: Sidd
Ja mam wrażenie, że testery trzymają mi się dłużej niż kupione zapachy. I nie w sensie że się popsikam perfume w Sephorze a potem kupię EDT i jestem zdziwiony. Mówimy o 1:1
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 19:35
autor: ART
najlepiej trzymaja z lotniska albo z niemiec, porzadna perfuma tam jest
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 19:53
autor: scam_sakawa
Serio z tymi lotniskami? Zawsze przed lotem se chodzę dla zabicia czasu z myślą, że i tak po powrocie luknę na Ceneo, a tu taka niespodzianka.
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 20:34
autor: ART
poziom zaperfumowania tam jest wyzszy bo perfuma z innej rozlewni, najgorsze sa te zamawiane z neta albo kupowane w tanich sklepach
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 20:34
autor: marco_pantani
ffeee pisze: ↑29 sie 2023, 19:12
Na wakajki pięknie wchodzą u mnie Dolce&Gabbana Light Blue Forever i Versace Dylan Blue
Z innej mańki wczoraj psiknąłem się Paco Rabanne Ultrared, całkiem przyjemny słodki zapach na jesień, może kupię
ultrared to naprawde fajny zapach, jeden z niewielu pato rabanow, ktorymi da sie psikac
co ciekawe jakis czas temu byl w teorii wycofany i na aukcjach osiagal spore kwoty az nagle wrocil za standardowa cene i tak stoi
Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
scam_sakawa pisze: ↑30 sie 2023, 19:53
Serio z tymi lotniskami? Zawsze przed lotem se chodzę dla zabicia czasu z myślą, że i tak po powrocie luknę na Ceneo, a tu taka niespodzianka.
przeciez chlop trolluje
wszystko od starego baczyska/kurwiska zalezy
Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 22:12
autor: wrubel
ART pisze: ↑30 sie 2023, 20:34
poziom zaperfumowania tam jest wyzszy bo perfuma z innej rozlewni, najgorsze sa te zamawiane z neta albo kupowane w tanich sklepach

Re: Perfumy
: 30 sie 2023, 22:31
autor: ffeee
scam_sakawa pisze: ↑30 sie 2023, 18:53
Na mnie potężnie trzyma się niedrogi CK Obsession
Ten CK to się trzyma jak pojebany, nie znam innych perfum, które tyle by na mnie siedziały