ten sklad nie zawodzi nigdy i nigdzie kurde aż mi się przypomnialy pierwsze katowane kawałki od jwp albo plyta pcp
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
: 23 lut 2021, 11:08
autor: Artazz
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
: 23 lut 2021, 12:05
autor: solorz
mistrzowie
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
: 23 lut 2021, 14:11
autor: Ybnaldo
Czekam na pierwszy hejt, który wywoła lawinę.
Ode mnie propsy jeszcze przed przesłuchaniem.
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
: 23 lut 2021, 14:36
autor: przedszkolanek
to może zacznę - poprawne nudy
a kosi mógłby popracować na dykcją - mój język to polki serio, nikt tego nie usłyszał? i jak ten polski rap ma być dobry skoro wszyscy głusi?
bit powinien być jeszcze doaranżowany, za surowy
propsy za to dla eproma bo podejrzewam że wokale były nie lepsze niż zwykle, a nawet nie słychać za specjalnie, że kosi ma wadę wymowy, ładnie zmiksowane
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
: 23 lut 2021, 14:48
autor: kebab
Mistrzowie, wspaniały rap a nie stękające zjeby dla zjebanych gimbów
Re: Kosi - IS.OK (2021)
: 23 lut 2021, 14:49
autor: enjoy1g
////
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
: 23 lut 2021, 14:52
autor: clockers
ja tam słyszę 'polski'
surowość tego bitu, to akurat tutaj atut imo. w czasach przearanżowanych, często przekombinowanych i wygładzanych podkładów, taka surowa piwniczna produkcja pod takie style siedzi ideolo.
@e@enjoy1g oczywiście, że będą wygrzewki, spokojna głowa.
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
: 23 lut 2021, 15:18
autor: przedszkolanek
twój mózg sobie sam dopowiada, bo wie co tam powinno być
a nie jest
ja też za pierwszym razem nie zwróciłem na to uwagi
dla mnie bit jest za płaski, można zrobić dobrze zaaranżowany bit, a równocześnie surowy, no ale to już gusta guściki
no i ten wordplay polish-poliż trochę żenujący
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
: 23 lut 2021, 16:27
autor: oyche
ja w szoku że ślizg się jara kosim (co), aż se przesłucham płytkę z ciekawości jak wyjdzie
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
: 23 lut 2021, 16:29
autor: zuperhero
enjoy1g pisze: ↑23 lut 2021, 14:49
Z całym szacunkiem do JWP i sympatią do Kosiego, to przecież brzmi jak typowy kawałek JWP (szczególnie z czasów 20/Sequela) ani to złe, ani za dobre, ot kawałek który słyszeliśmy już od nich 20 razy.
podpisuje się pod tym z tym że zmieniłbym neutralne ani to złe, ani za dobre na delikatnie pozytywne- niezłe
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
: 23 lut 2021, 20:31
autor: Prez
przedszkolanek pisze: ↑23 lut 2021, 15:18
twój mózg sobie sam dopowiada, bo wie co tam powinno być
wiesz lepiej co clockers słyszy? nieźle
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
: 23 lut 2021, 21:07
autor: przedszkolanek
Prez pisze: ↑23 lut 2021, 20:31
wiesz lepiej co clockers słyszy*?
tak
*a precyzyjnie: powinnien słyszeć i dlaczego słyszy co innego