Strona 6 z 14

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 7:58
autor: Prez
ale buja :bowdown:

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 8:11
autor: mario995
O kurwa :bowdown: :bowdown:
Ale kosa

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 8:55
autor: clockers
japierdole niezawodni :bowdown:

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 10:06
autor: mopek
co tu falkon odjebaaał jechanka bandycka :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Spoiler
no i dawać to solo siwersa ile można czekać

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 10:12
autor: Jiigsi
Ej no kosior

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 10:56
autor: tomek5lg
ten sklad nie zawodzi nigdy i nigdzie :D kurde aż mi się przypomnialy pierwsze katowane kawałki od jwp albo plyta pcp

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 11:08
autor: Artazz

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 12:05
autor: solorz
mistrzowie

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 14:11
autor: Ybnaldo
Czekam na pierwszy hejt, który wywoła lawinę.
Ode mnie propsy jeszcze przed przesłuchaniem.

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 14:36
autor: przedszkolanek
to może zacznę - poprawne nudy
a kosi mógłby popracować na dykcją - mój język to polki :crazy: serio, nikt tego nie usłyszał? i jak ten polski rap ma być dobry skoro wszyscy głusi?
bit powinien być jeszcze doaranżowany, za surowy
propsy za to dla eproma bo podejrzewam że wokale były nie lepsze niż zwykle, a nawet nie słychać za specjalnie, że kosi ma wadę wymowy, ładnie zmiksowane

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 14:48
autor: kebab
Mistrzowie, wspaniały rap a nie stękające zjeby dla zjebanych gimbów

Re: Kosi - IS.OK (2021)

: 23 lut 2021, 14:49
autor: enjoy1g
////

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 14:52
autor: clockers
ja tam słyszę 'polski' :dunno:

surowość tego bitu, to akurat tutaj atut imo. w czasach przearanżowanych, często przekombinowanych i wygładzanych podkładów, taka surowa piwniczna produkcja pod takie style siedzi ideolo.

@e@enjoy1g oczywiście, że będą wygrzewki, spokojna głowa.

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 15:18
autor: przedszkolanek
twój mózg sobie sam dopowiada, bo wie co tam powinno być
a nie jest
ja też za pierwszym razem nie zwróciłem na to uwagi
dla mnie bit jest za płaski, można zrobić dobrze zaaranżowany bit, a równocześnie surowy, no ale to już gusta guściki

no i ten wordplay polish-poliż trochę żenujący

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 16:27
autor: oyche
ja w szoku że ślizg się jara kosim (co), aż se przesłucham płytkę z ciekawości jak wyjdzie

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 16:29
autor: zuperhero
enjoy1g pisze: 23 lut 2021, 14:49 Z całym szacunkiem do JWP i sympatią do Kosiego, to przecież brzmi jak typowy kawałek JWP (szczególnie z czasów 20/Sequela) ani to złe, ani za dobre, ot kawałek który słyszeliśmy już od nich 20 razy.
podpisuje się pod tym z tym że zmieniłbym neutralne ani to złe, ani za dobre na delikatnie pozytywne- niezłe

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 20:31
autor: Prez
przedszkolanek pisze: 23 lut 2021, 15:18 twój mózg sobie sam dopowiada, bo wie co tam powinno być
wiesz lepiej co clockers słyszy? nieźle

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 21:07
autor: przedszkolanek
Prez pisze: 23 lut 2021, 20:31 wiesz lepiej co clockers słyszy*?
tak

*a precyzyjnie: powinnien słyszeć i dlaczego słyszy co innego

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 23 lut 2021, 22:53
autor: clockers
:lol:

Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]

: 24 lut 2021, 2:07
autor: 2rzyn
Zajebiste :bowdown: