Strona 6 z 14

Re: ejmatt

: 08 sie 2020, 12:44
autor: DeDoK
m4t1f pisze: 07 sie 2020, 21:36 Jak ktoś uważa że ejmatt od czerwca nic nie nagrał, to słuchajcie co zostawił na dropboxie:
nie masz co robic by diggowac takie rzeczy?

Re: ejmatt

: 08 sie 2020, 22:58
autor: benqacz
m4t1f pisze: 07 sie 2020, 21:36 Jak ktoś uważa że ejmatt od czerwca nic nie nagrał, to słuchajcie co zostawił na dropboxie:
Dzięki wielkie
znak życia :D Co to za dropbox? Dasz linka?

Re: ejmatt

: 08 sie 2020, 23:28
autor: japierdole
Ja tam mam wypierdolone. Kiedys byłem sajko ale po tych akcjach juz nie chce mi sie tego nawet odpalać. Zachowanie analogiczne do dziewczyny z okresem xD, gorszy dzień, to rozpierdala i wrzuca wszystko, by zaraz wrócic i przekonywać ze już jest ok.
Nie wierze ze juz cokolwiek wyjdzie w całości i nie zostanie usunięte

Re: ejmatt

: 08 sie 2020, 23:47
autor: redman23
benqacz pisze: 08 sie 2020, 22:58 Co to za dropbox? Dasz linka?
https://www.dropbox.com/sh/jdy36ifb4e2m ... Icu2a?dl=0

Re: ejmatt

: 09 sie 2020, 0:02
autor: frontkick
Kumam performens że niby jest artystą strapionym i dreczonym demonami i w ogóle że pod wpływem emocji dramatycznie wypierdala całą twórczość z internetu ale takie cos wrazenie moze zrobic tylko raz a on już siedemnaście razy powtarza ten schemat i no smieszne to juz, wspolczuje fanom tego performera i zachecam do rozwazenia czy warto dalej dawac o to wszystko jebanie

Re: ejmatt

: 09 sie 2020, 2:37
autor: m4t1f
DeDoK pisze: 08 sie 2020, 12:44
m4t1f pisze: 07 sie 2020, 21:36 Jak ktoś uważa że ejmatt od czerwca nic nie nagrał, to słuchajcie co zostawił na dropboxie:
nie masz co robic by diggowac takie rzeczy?
Owszem - diggowałem, digguję i nie planuję przestać, taka obsesja co poradzę. Póki co uczyniłem tym więcej dobrego niż komukolwiek zaszkodziłem. Uprościłem fanom dostęp do nowego nagrania, które sami znaleźliby nieprędko, albo i wcale. Sprawdzanie folderu ejmatt'a na dropboxie nie dla każdego musi być codziennością a w przypadku ewentualnego spóźnienia moglibyśmy nigdy nie dowiedzieć się, że coś takiego powstało. Znamy ejmatt'a nie od dziś - lepiej na zimne dmuchać, rozumiecie jak to jest. Dotychczas ejmatt nie napisał z pretensjami, ale zanim komuś przyjdzie na myśl że upubliczniam twórczość wbrew jego woli to uprzedzam: jeżeli ejmatt kiedykolwiek napisze do mnie z prośbą o usunięcie z youtube'a - zrobię to bez wahania, szanuję wolę artysty. Z dysku nie zamierzam, ejmatt sam zgadza się na to zamieszczając to w internecie. Osobiście uważam że ejmatt wiedział co robi wrzucając "raz jeszcze" na dropboxa i był świadomy że prędzej czy później ktoś może to odnaleźć. Gdyby naprawdę zależało mu abyśmy tego nie usłyszeli - nie upubliczniłby tego nigdzie.

Re: ejmatt

: 09 sie 2020, 23:21
autor: Japan
ej pamięta ktoś jego numer z jakieś nierozpoczętej serii we will rap for food? Fajne tam zwrotki dawał. Jak to się nazywało? Ktoś ma ten numer?

Re: ejmatt

: 10 sie 2020, 3:02
autor: m4t1f
Japan pisze: 09 sie 2020, 23:21 ej pamięta ktoś jego numer z jakieś nierozpoczętej serii we will rap for food? Fajne tam zwrotki dawał. Jak to się nazywało? Ktoś ma ten numer?
Zapewne chodziło Ci o ten numer, na Geniusie otagowany jest skrótem "WR4F #1" czyli po rozwinięciu "Will Rap For Food".

Re: ejmatt

: 10 sie 2020, 8:05
autor: Spenser
frontkick pisze: 09 sie 2020, 0:02 Kumam performens że niby jest artystą strapionym i dreczonym demonami i w ogóle że pod wpływem emocji dramatycznie wypierdala całą twórczość z internetu ale takie cos wrazenie moze zrobic tylko raz a on już siedemnaście razy powtarza ten schemat i no smieszne to juz, wspolczuje fanom tego performera i zachecam do rozwazenia czy warto dalej dawac o to wszystko jebanie
Wydaje mi się że to może nie być performens do końca.

Re: ejmatt

: 10 sie 2020, 22:45
autor: benqacz
myślę że tu mamy do czynienia z wachaniami nastrojów połączonymi z dragami , frustracją oraz manifestacją niezależności podziemnej. Ejmatt zasługuje na fejm z takim skillsetem, w głębi na pewno go podąża , ale widząc rynek i cierniową drogę podziemnego rapera rozpierdala nawet ten nikły nagromadzony fanbase w akcie rozpaczy :damn:

Re: ejmatt

: 11 sie 2020, 4:43
autor: m4t1f
Jest może na forum jakiś kryptoanalityk?
Obrazek

Re: ejmatt

: 11 sie 2020, 12:48
autor: knarku
@Raptowny jakieś pomysły?

Re: ejmatt

: 11 sie 2020, 13:06
autor: Raptowny
Przepoczwarzasz się z intelektualisty w mordercę.. Nabawisz się przyciemnianych okularów od tych wyrzutów sumienia, skierowanych do środowiska..
Całkiem dobry, agresywnie szczery kompozycyjnie opis zabaw na osiedlu.. Nastraja odbiorcę jak True Szczur's w wykonaniu J u n e s 'a.. Piąteczka. :joint:

Re: ejmatt

: 11 sie 2020, 17:38
autor: przedszkolanek
m4t1f pisze: 11 sie 2020, 4:43 Jest może na forum jakiś kryptoanalityk?
Obrazek
to nie jest po prostu IPA bez spacji?

Re: ejmatt

: 11 sie 2020, 17:57
autor: oldschool
benqacz pisze: 10 sie 2020, 22:45 myślę że tu mamy do czynienia z wachaniami nastrojów połączonymi z dragami , frustracją oraz manifestacją niezależności podziemnej. Ejmatt zasługuje na fejm z takim skillsetem, w głębi na pewno go podąża , ale widząc rynek i cierniową drogę podziemnego rapera rozpierdala nawet ten nikły nagromadzony fanbase w akcie rozpaczy :damn:
Sfrustrowany to moim zdaniem może być ktoś, kto konsekwentnie działał a skończył chujowo, np. taki Jot z Wrocławia co jest lokalną legendą, a teraz ma poniżej 100 wyświetleń pod kawałkami. A gość co sam zrobił wiele, żeby być tam gdzie teraz niech się dalej mierzy z problemami, które sam stworzył.

Re: ejmatt

: 11 sie 2020, 18:14
autor: kapper1
Gość się odnajduje w różnych stylach, więc dalej mam wielki ból dupy, że ten człowiek tak odpierdala.

Re: ejmatt

: 11 sie 2020, 21:03
autor: Spenser
@benqacz wiesz co, ja sobie kminie że to bardziej chodzi o to że sytuacja kiedy nagle łapiesz hype i ludzie patrzą na Twoje ruchy to jest dla wielu twórców sytuacja kiedy robi się niekomfortowo, bo jak nawijał Rodney Mullen łatwiej jest się wybić i napierdalac, a problem wydaje mi się że się zaczyna jak już jesteś w świadomości ludzi. To nie jest dla każdego.

Re: ejmatt

: 11 sie 2020, 21:08
autor: edenmar
przedszkolanek pisze: 11 sie 2020, 17:38
m4t1f pisze: 11 sie 2020, 4:43 Jest może na forum jakiś kryptoanalityk?
Obrazek
to nie jest po prostu IPA bez spacji?
Ale chodzi wam o to co on tam sobie napisał? To jest transkrypcja fonetyczna "inimitable".

Re: ejmatt

: 11 sie 2020, 21:47
autor: przedszkolanek
mnie się wydaje że o to chodziło koledze

Re: ejmatt

: 12 sie 2020, 1:54
autor: m4t1f
Usuwania ciąg dalszy. Wchodzę dziś na www ejmatt'a (3jzur3kcj4.com) i wita mnie taki komunikat:
Obrazek