Strona 6 z 7

Re: Leh

: 16 lut 2022, 12:48
autor: Willxc
kurwa, ale ten czas zapierdala pamiętam jakby to było wczoraj

Re: Leh

: 16 lut 2022, 14:34
autor: yashiko
Tylu hujowych raperow, a musialo pasc akurat na niego, wielka strata poniewaz potencjal mial ogromny...
Nieskonczonosc flow, bossinger,26, czasem jebne sobie :bowdown: :bowdown:
Leh>maagik

Re: Leh

: 16 lut 2022, 14:36
autor: FruitOffTheWall
:( ehh

Re: Leh

: 17 lut 2022, 6:37
autor: Groszek
Ten remix od kierasa :bowdown:

Re: Leh

: 13 gru 2022, 21:46
autor: yaml
Przypomnijcie mi proszę jaka piosenka Leha była na bicie Nipsey Hussle - Check me out?

ok, znalazłem: https://www.youtube.com/watch?v=Xy9Irm9pXQc

Re: Leh

: 14 gru 2022, 13:21
autor: zuperhero
kurde ale te luzaki sprzed debiutu były dobre

Re: Leh

: 15 lut 2023, 14:34
autor: bronek
Fajny remix autorstwa marcela persa z undy, polecanko:


Re: Leh

: 15 lut 2023, 16:19
autor: przedszkolanek
jutro czwarta rocznica zdaje sie

Re: Leh

: 15 lut 2023, 17:50
autor: clockers
ja pierdole, ale mi go brakuje. na wysokości Flow Mixtape i LEP EP ścisła topka w PL. wspaniały raper.

Re: Leh

: 15 lut 2023, 17:52
autor: FruitOffTheWall
świetny to był raper

Re: Leh

: 15 lut 2023, 19:29
autor: Bisclavret
Absolutnie najlepszy i nikogo by mi tak nie brakowało na tej scenie jak jego mi brakuje. Na zajawie brałem wszystko co wydawał, płyty z podpisami i ręcznie numerowane, mając pewność że to będą kiedyś białe kruki dla kolekcjonerów. Nie przypuszczałem tylko że z takiego powodu :(

Re: Leh

: 16 lut 2023, 9:02
autor: benzoabuser
Sosnowiec to piękny storytteling. Gość był unikalny.

Re: Leh

: 16 lut 2023, 9:09
autor: Mietek
@Up dokładnie.

Kochałem rap Leha, a kawałek Sosnowiec brzmiał jak opis mojego życia niemalże.

Pięknie zachowanie balansu między nostalgicznością a rozrywkowością jakie są ukryte w melanżu i piciu za dużo.

Kawałek Mamo nie słuchaj tego to tym bardziej opis mojego studiowania. Leh super ziomek, mega wyczucie miał jaki nadać klimat kawałkom.


Re: Leh

: 16 lut 2023, 14:19
autor: eddy_wata
nigdy chyba nie przezylem tak smierci nieznanej mi osoby, jeszcze w gdyni mieszkalem wtedy i umarla czastka mnie tego dnia bez kitu, wielka strata i wielki talent w dodatku majacy totalnie wyjebane na fame i trendy

Re: Leh

: 16 lut 2023, 14:25
autor: bialyjelen
RIP Leh

@eddy_wata idealnie opisal moje odczucia

wspomnienia z jego muzyka sa wieczne panowie, ja mam same dobre, szczegolnie z czesc elo

Re: Leh

: 16 lut 2023, 18:04
autor: Popi
Również pamiętam ten dzień cztery lata temu. Moja ówczesna panna powiedziała mi wówczas "jakiś raper umarł, jakiś leh" to było jak cios w pysk.

Wielki talent, nieodżałowana strata, szacunek dla niego. Był prosem.

Re: Leh

: 06 sie 2024, 8:03
autor: ConeyIsland
Który materiał Leha jest jego najlepszym (najbardziej kompletnym, powiedzmy) w waszej opinii?

Re: Leh

: 06 sie 2024, 9:09
autor: eddy_wata
Dziki i Nietoperze bezdyskusyjnie

Re: Leh

: 06 sie 2024, 9:13
autor: Pvsio
dla mnie dziki i nietoperze ale bardzo lubie tez lep ep nie wiem czy nie wracam częściej niż do dzików

Re: Leh

: 06 sie 2024, 13:18
autor: Karko_Nape
Świetna zwrotka Leha. Jak się komuś nie chce słuchać całego to Leh jest na samym końcu