Leh

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Willxc
Posty: 1638
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Leh

Post autor: Willxc »

kurwa, ale ten czas zapierdala pamiętam jakby to było wczoraj
yashiko
Posty: 50
Rejestracja: 19 sty 2020, 0:55

Re: Leh

Post autor: yashiko »

Tylu hujowych raperow, a musialo pasc akurat na niego, wielka strata poniewaz potencjal mial ogromny...
Nieskonczonosc flow, bossinger,26, czasem jebne sobie :bowdown: :bowdown:
Leh>maagik
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9398
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Leh

Post autor: FruitOffTheWall »

:( ehh
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Leh

Post autor: Groszek »

Ten remix od kierasa :bowdown:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 1474
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Leh

Post autor: yaml »

Przypomnijcie mi proszę jaka piosenka Leha była na bicie Nipsey Hussle - Check me out?

ok, znalazłem: https://www.youtube.com/watch?v=Xy9Irm9pXQc
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
zuperhero
Posty: 2543
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Leh

Post autor: zuperhero »

kurde ale te luzaki sprzed debiutu były dobre
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 4879
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Leh

Post autor: bronek »

Fajny remix autorstwa marcela persa z undy, polecanko:

przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Leh

Post autor: przedszkolanek »

jutro czwarta rocznica zdaje sie
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5944
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Leh

Post autor: clockers »

ja pierdole, ale mi go brakuje. na wysokości Flow Mixtape i LEP EP ścisła topka w PL. wspaniały raper.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9398
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Leh

Post autor: FruitOffTheWall »

świetny to był raper
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Bisclavret
Posty: 5530
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Leh

Post autor: Bisclavret »

Absolutnie najlepszy i nikogo by mi tak nie brakowało na tej scenie jak jego mi brakuje. Na zajawie brałem wszystko co wydawał, płyty z podpisami i ręcznie numerowane, mając pewność że to będą kiedyś białe kruki dla kolekcjonerów. Nie przypuszczałem tylko że z takiego powodu :(
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5547
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Leh

Post autor: benzoabuser »

Sosnowiec to piękny storytteling. Gość był unikalny.
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 3082
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Leh

Post autor: Mietek »

@Up dokładnie.

Kochałem rap Leha, a kawałek Sosnowiec brzmiał jak opis mojego życia niemalże.

Pięknie zachowanie balansu między nostalgicznością a rozrywkowością jakie są ukryte w melanżu i piciu za dużo.

Kawałek Mamo nie słuchaj tego to tym bardziej opis mojego studiowania. Leh super ziomek, mega wyczucie miał jaki nadać klimat kawałkom.

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18885
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Leh

Post autor: eddy_wata »

nigdy chyba nie przezylem tak smierci nieznanej mi osoby, jeszcze w gdyni mieszkalem wtedy i umarla czastka mnie tego dnia bez kitu, wielka strata i wielki talent w dodatku majacy totalnie wyjebane na fame i trendy
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1442
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Leh

Post autor: bialyjelen »

RIP Leh

@eddy_wata idealnie opisal moje odczucia

wspomnienia z jego muzyka sa wieczne panowie, ja mam same dobre, szczegolnie z czesc elo
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
Popi
Posty: 1739
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13

Re: Leh

Post autor: Popi »

Również pamiętam ten dzień cztery lata temu. Moja ówczesna panna powiedziała mi wówczas "jakiś raper umarł, jakiś leh" to było jak cios w pysk.

Wielki talent, nieodżałowana strata, szacunek dla niego. Był prosem.
Popi.jaku
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6073
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Leh

Post autor: ConeyIsland »

Który materiał Leha jest jego najlepszym (najbardziej kompletnym, powiedzmy) w waszej opinii?
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18885
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Leh

Post autor: eddy_wata »

Dziki i Nietoperze bezdyskusyjnie
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
Pvsio
Posty: 1533
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: 048/071

Re: Leh

Post autor: Pvsio »

dla mnie dziki i nietoperze ale bardzo lubie tez lep ep nie wiem czy nie wracam częściej niż do dzików
lygrys pisze: 27 lis 2023, 12:52 Mogę się bić z każdym, teraz i w każdej innej chwili.
Mam wyjebane na konsekwencje, niech świat zapłonie.
Awatar użytkownika
Karko_Nape
Posty: 664
Rejestracja: 26 maja 2023, 11:13

Re: Leh

Post autor: Karko_Nape »

Świetna zwrotka Leha. Jak się komuś nie chce słuchać całego to Leh jest na samym końcu
ODPOWIEDZ