Strona 6 z 10

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 14 kwie 2026, 14:28
autor: bronek
do posluchania to wystarczy miec youtube za darmo, pozdrawiam ~nie michal zytniak i tez nie zyto_i_to_i_to

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 14 kwie 2026, 14:33
autor: mieszko
cena zaporowa za preorder, biedak musi zostac przy yt

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 14 kwie 2026, 16:16
autor: Finesta
za bardzo się trochę drę kurwa
cytat wprost we wszystkich raperów którzy myślą, że darciem ryja pokażą jak bardzo emocjonalnego, mocnego i prawdziwego rapu nie nagrywają
piękne intro

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 15 kwie 2026, 10:14
autor: scam_sakawa
pierdol się Żyto z tymi cenami :confused:

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 15 kwie 2026, 14:15
autor: bobermann3000
zyto props. najlepiej wziąć durny dziadowsko-memiczny tekst, który przy okazji czuć ze może mieć równie dobrze jakieś głębsze znaczenie ale niekoniecznie bo po prostu dobrze brzmi i to wystarczy. dobry zgrywus i zajebisty singiel paradoksalnie ma dla mnie wiecej replay value od singli z NDCN

Re: ŻYTO/NOON - Glitchy Praga (2024)

: 17 kwie 2026, 0:28
autor: Burak

Re: ŻYTO/NOON - Glitchy Praga (2024)

: 19 kwie 2026, 19:34
autor: Burak


Kolejny singiel „Stara Rura” 24/04

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 21 kwie 2026, 17:04
autor: mieszko
dla zainteresowanych, to pod tym linkiem na timestampie 01:54:55 mozna przesluchac przedpremierowo "Stara Rura"
Spoiler
edit: utwor sie zaczyna od 01:55:55, pomijajac intro gadke

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 21 kwie 2026, 17:43
autor: bronek
Propsy wlasnie slucham i bardzo przyjemny ten singielek

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 22 kwie 2026, 23:43
autor: Burak


Wycięty z audycji singiel, fajnie że Żyto trochę inne klimaty próbuje :oops:

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 22 kwie 2026, 23:46
autor: eddy_wata
Taki filler albumowy bez szalu ale bez skipu

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 23 kwie 2026, 0:41
autor: bronek
Bardzo przyjemny ten singielek, odemnie props. Fajne te piumkanie w biciku :bowdown:

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 23 kwie 2026, 8:08
autor: kr0pka
Po zamułce z towarem co nie spina i malowanym vinylem teraz pobieram w ciemno, ceny płyt żytniaka czeka to, co problemu - wyjebie je w kosmos

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 23 kwie 2026, 8:31
autor: Popi
Ale zamulacze te bity, to powinno być z noonem, on potrafi w minimalizm

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 24 kwie 2026, 0:06
autor: mailo
dla nie-snippeciarzy oficjalka

jewtube wolne media

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 24 kwie 2026, 10:35
autor: bronek
Zabieram sie do nabijania wyswietlen :exclaim:

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 24 kwie 2026, 10:43
autor: kr0pka
fajnie bicik plumka i stara dzielnica jak stara rura ale co to za łaki na ficie :lol:

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 24 kwie 2026, 11:05
autor: AseOne
Niestety singlami Żyto potwierdza, że nazwijmy to "sukces" poprzednich dwóch płyt to w 80% zasługa NOONa. Sprawdzę całość, obym się jednak mylił.

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 24 kwie 2026, 11:07
autor: Burak
Noon nie ma nic z Nowy Dobry Co Nie Spina wspólnego, a też było bardzo dobre



nowy snippet

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 24 kwie 2026, 11:15
autor: eddy_wata
zajebiste, tytuza lubie

@kr0pka "elo zwierzu stopa - u nas nawet wymyślili swojego dopa" ta plyta a przynajmniej track to jest taki hołd dla czestochowskiego osiedla i dlatego zaprosił ziomków a bit zrobił biggero z rathaus, no i tyle