Strona 6 z 6

Re: Najlepsze wielokrotne

: 23 cze 2026, 15:34
autor: Yorn
Grają o lajki, kontrakty i piski suk
Wszedłem w tę gównianą scenę choć to śliski grunt
Atakuję, nie obroniłby ich Chiński Mur
A tu wojna się nie kończy, to jak Bliski Wschód
Pizdy znów będą krwawić to istny cud
Bo byli przy nadziei, że odpadł im wszystkim wróg
Ale przyśnił mi się Biggie mówił: "czystki zrób"
No to nie mogę zamulić, idą skillsy w ruch

Re: Najlepsze wielokrotne

: 23 cze 2026, 18:39
autor: Czyszy
Dopóki nie wpisałem w wszukiwarkę tego tekstu, nie wiedziałem czyje to i mógłbym śmiało powiedzieć że pisał to nie Eripe, a Nullo z 3W - bardzo mi to Nullem zajechało.

Re: Najlepsze wielokrotne

: 23 cze 2026, 18:45
autor: igorzastyy
No fajne, fajne te wielokrotne składał, jak to on będzie raperów mordował w zwrotkach itd. aż przyszedł Bedoes i to wszystko do kosza wyrzucił

Re: Najlepsze wielokrotne

: 23 cze 2026, 19:49
autor: bylerymdorymu
igorzastyy pisze: wczoraj, 12:53
Tak, a jak ktoś chce bardziej klasycznego kawałka to warto zobaczyć to:


Re: Najlepsze wielokrotne

: 24 cze 2026, 9:35
autor: Yorn
igorzastyy pisze: wczoraj, 18:45 No fajne, fajne te wielokrotne składał, jak to on będzie raperów mordował w zwrotkach itd. aż przyszedł Bedoes i to wszystko do kosza wyrzucił
1. Siema Borys
2. Nie wiem co ma technika rapera do mordowania raperów
3. Beef się skończył prawie rok temu, a w opinii publicznej Twój bożek zmiażdżył, więc czego jakiś menel z krakowa cie tak boli dalej, że w każdej wzmiance o nim musisz się spłakać? xD Już drugą offotpową wiadomość piszesz, idź pobiegaj czy coś zamiast tego albo przynajmniej dorzuć jakiś przykład wielokrotnych do wątku.
I na chuj wciąż się gapisz? Masz co robić? Wzrok na buty
Widziałem kilku takich łatwo im się szło na skróty
Szkoda smucić brakowało wciąż na ruchy
Poszła fama chłopak głupi przypał ktoś ich wziął na buty

Re: Najlepsze wielokrotne

: 24 cze 2026, 10:27
autor: Burak
Siema Eripe

Re: Najlepsze wielokrotne

: 24 cze 2026, 10:46
autor: bylerymdorymu
No tak na pewno eripe by pisał tu na forum :lol:

A te wersy wyżej mogą być nawet, ale nie mój vibe

Re: Najlepsze wielokrotne

: 24 cze 2026, 11:16
autor: yungXpaproch
trzy dawki ze strzykawki

Re: Najlepsze wielokrotne

: 24 cze 2026, 11:48
autor: igorzastyy
Yorn pisze: dzisiaj, 9:35
igorzastyy pisze: wczoraj, 18:45 No fajne, fajne te wielokrotne składał, jak to on będzie raperów mordował w zwrotkach itd. aż przyszedł Bedoes i to wszystko do kosza wyrzucił
1. Siema Borys
2. Nie wiem co ma technika rapera do mordowania raperów
3. Beef się skończył prawie rok temu, a w opinii publicznej Twój bożek zmiażdżył, więc czego jakiś menel z krakowa cie tak boli dalej, że w każdej wzmiance o nim musisz się spłakać? xD Już drugą offotpową wiadomość piszesz, idź pobiegaj czy coś zamiast tego albo przynajmniej dorzuć jakiś przykład wielokrotnych do wątku.
Kaz Bałagane - Strzały pisze:I na chuj wciąż się gapisz? Masz co robić? Wzrok na buty
Widziałem kilku takich łatwo im się szło na skróty
Szkoda smucić brakowało wciąż na ruchy
Poszła fama chłopak głupi przypał ktoś ich wziął na buty
Łajzo z trzema postami, chuja wiesz o offtopie. To, że nie wiesz o co chodzi jakoś mnie nie dziwi, pewnie rondel na głowie zbyt mocno uciska, koszuleczka Pato Pato już się sprała, a chujowej jakości proszek do prania i niskiej jakości materiały potrzebne do wyprodukowania odzieży dostały się do krwiobiegu i sieją spustoszenie.

Jeszcze pomyliłeś Kaza z Bonsonem, brawo :bowdown:

I tu masz losowe wielokrotne Bonsona w temacie, nie myl z Bałaganem
Mam trzydzieści par butów, ale żaden ze mnie sneakerhead
Nienawidzę ludzi, a to najważniejszy występ jest
Zwykle wstręt czuli, gdy poznali bliżej mnie
Przyzwyczaiłem się nie przyzwyczajać i tak wyjdzie źle
Internet chciał idoli, więc mi wyszedł Śmieć
W chuju mam cytaty, ty najlepiej wsadź se w pizdę je