Strona 6 z 85

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 13 sty 2026, 21:25
autor: TooMuchSmoke
No ta, zamiast się przejmować realnym wrogiem czyli ruskimi, to jakieś nadmierne podniecanie się kwestia izraela następuje w społeczeństwie. W Sudanie trwa krwawa wojna gdzie ginie tysiące osób codziennie i każdy ma wyjebane. Oczywiscie Izrael dopuszcza się ludobójstwa i jest to karygodne, ale takie konflikty (szczególnie w tamtej części świata) dzieją się właściwie non stop.

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 13 sty 2026, 23:31
autor: Haczapurjan
TooMuchSmoke pisze: 13 sty 2026, 21:25 No ta, zamiast się przejmować realnym wrogiem czyli ruskimi, to jakieś nadmierne podniecanie się kwestia izraela następuje w społeczeństwie. W Sudanie trwa krwawa wojna gdzie ginie tysiące osób codziennie i każdy ma wyjebane. Oczywiscie Izrael dopuszcza się ludobójstwa i jest to karygodne, ale takie konflikty (szczególnie w tamtej części świata) dzieją się właściwie non stop.
Po prostu Izrael raczej gremialnie jest nielubiany, plus często lubi nam nadepnąć na odcisk, jak choćby ostatnio, gdy w Bielsku-Białej były zawody judo, Żydzi przejebali i ich trener niezadowolony wyjebał sędziemu, po czym spotkali się ze stosowną reakcją. Wydawałoby się, że wszystko się powinno rozejść po kościach, a tymczasem ich ambasada w Polsce wezwała nasz rząd do działania i potępienie ANTYSEMICKIEGO wybryku. Dobrze, że uchowało się nagranie, to można było od razu rozbroić i obnażyć obłudę i kłamstwo żydowskie, gdzie to oni sprowokowali całe zajście.

Kłamstwo, które zostało wyniesione do rangi dyplomatycznej. Tyle że co z tego, skoro nasz rząd nabrał wody w usta, bo każdy jest obsrany, żeby jakoś ostrzej z nimi pojechać, bo są zblatowani z Wujkiem Samem i to bardziej niż sami Amerykanie by tego chcieli, stąd wzrosty popularności Fuentesa.

No więc trudno się dziwić takiej a nie innej emocji społecznej i że są wyjątkowo wyczuleni na punkcie TEGO państwa.

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 14 sty 2026, 9:10
autor: WesolyJozek
TooMuchSmoke pisze: 13 sty 2026, 21:25 No ta, zamiast się przejmować realnym wrogiem czyli ruskimi, to jakieś nadmierne podniecanie się kwestia izraela następuje w społeczeństwie. W Sudanie trwa krwawa wojna gdzie ginie tysiące osób codziennie i każdy ma wyjebane. Oczywiscie Izrael dopuszcza się ludobójstwa i jest to karygodne, ale takie konflikty (szczególnie w tamtej części świata) dzieją się właściwie non stop.
Zydzi w tej chwili sa dla Polski i swiata dużo wiekszym problemem niż ruska kurwa

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 14 sty 2026, 9:26
autor: Gawka
:damn:

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 14 sty 2026, 10:24
autor: ogkush
:damn: :damn:

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 14 sty 2026, 10:37
autor: georgefloyd
:damn: :damn: :damn: , na dobrą sprawę mam ciekawą anegdotkę. Wiecie, że w Rosji wszystko co złe w relacjach państw zachodnich, unijnych z Rosją, według ruskich to my. Rosjanie wcale nierzadko uważają, że Polska ma swoje wpływy, zapędy imperialne i agenturę itp. Polacy sami siebie uważają za podnóżek. Podobnie jest z Żydami. Dużo ludzi uważa, że oni rządzą światem, a tak naprawdę to podzielony i wcale niebogaty naród, który ma historycznie jeszcze więcej wrogów wokół niż Polska. Stąd też to hasło „nigdy więcej”. Niektórzy mówią, że to co Izrael robi jest złe (z naszej perspektywy tak” ale z ich nie. Powiedzieli nigdy więcej i to właśnie jest ich nigdy więcej. Mają swoją zasadę, która jest ważna dla ich istnienia i tyle. A, że są ofiary to wiecie, „lepiej i innych niż u nas”. Do tego dodać podziały polityczne i podejścia do religii wewnątrz kraju to można uznać, że mają wiekszy sajgon niż my.

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 14 sty 2026, 11:34
autor: Malloy
:damn: :damn: :damn: :damn:

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 14 sty 2026, 13:32
autor: bronek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 14 sty 2026, 14:42
autor: JESTEM_HIPHOPEM
Żydzi to najbardziej inteligentny naród świata, a ruscy to podludzie.

No i jebać tego manipulanta i populistę grande. Potrafi tylko cynicznie grać na emocjach. #TeamBonus

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 14 sty 2026, 17:11
autor: E-42
To podobnie jak Bonus przed prezydentem np

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 16 sty 2026, 18:05
autor: SieKurwaNieInteresuj
mam nadzieję że grander nagrywa dwugodzinną tyradę

jak znowu będzie miesiąc ładował manę to :rotfl:

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 16 sty 2026, 18:57
autor: Burak
Generic ahh tracki potrafi nagrywać w 5 minut, ale jak już coś poważniejszego trzeba nagrać to już ciężary

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 16 sty 2026, 19:11
autor: Pomiot_Liryczny
SieKurwaNieInteresuj pisze: 16 sty 2026, 18:05 jak znowu będzie miesiąc ładował manę to
żeby tylko miesiąc, między filmiem o bonusem a ostatnim filmem przed tym jest 5 miesięcy

Dodano po 40 sekundach:
also śmieszne jak wątek o beefie z ulicznikiem przeobraził się w temat o wpływach żydowskich :lol: za to kocham forum

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 16 sty 2026, 20:18
autor: onizuka
SieKurwaNieInteresuj pisze: 16 sty 2026, 18:05 mam nadzieję że grander nagrywa dwugodzinną tyradę

jak znowu będzie miesiąc ładował manę to :rotfl:
Pare godzin spędza na nagraniu merytoryki a kolejne kilka miesięcy na przebodzcowanym montażu memów co drugie zdanie

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 16 sty 2026, 21:21
autor: BublOner
wspominał chyba w tym filmie o bonusie o jakichś banach od yt i że ma zaległe filmy do wrzucenia jeszcze

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 17 sty 2026, 9:06
autor: SieKurwaNieInteresuj
Jak ma 2/3 strajki na YT to po musi czekać na wygaśnięcie cooldownu który chyba z 3 msc trwa, no ale kurwa to konsultuje to z prawnikami i dalej te strajki dostaje?
:rotfl:

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 17 sty 2026, 9:21
autor: Burak
Szybciej Mes odpowie czy Grande? 🤔

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 17 sty 2026, 9:34
autor: TdW
Grande, bo ma już gotowe filmy tylko czeka na publikację

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 17 sty 2026, 9:35
autor: wrubel
WesolyJozek pisze: 14 sty 2026, 9:10 Zydzi w tej chwili sa dla Polski i swiata dużo wiekszym problemem niż ruska kurwa
fakty, a goje oczywiście komentują minkami jakimiś

Re: [beef] Bonus RPK vs Grande Connection

: 17 sty 2026, 9:38
autor: kebab
W dodatku JE Włodzimierz Putin w jeden dzień zakończył pandemię COVID, a nadal nie dostał Nobla w dziedzinie medycyny.