Strona 6 z 9

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 26 sty 2026, 22:37
autor: tybdo_yntogliw
@saturn już zdążyłem se wypełnić więc i tak nvm, dzięki za odpowiedź

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 26 sty 2026, 22:44
autor: SWN
Myślę że powoli można zacząć szturchać mentionami osoby, które nie edytowały jeszcze wcale postów i nadal mają tam tylko rezerwacje.

@saturn daj znać czy ci pomóc, to mogę w wolnej chwili przelecieć dotychczasowe wpisy i podoklejać w nich mentiony z prośbą :razz:

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 26 sty 2026, 23:11
autor: saturn
mogę ogarnąć temat do czwartku, bo na razie jestem jak patryk cyferki :bag:
ale jeśli chcesz pomóc wyszukać te osoby, to będzie mi b miło :oops:

przypominam też wszystkim, że w kategorii wydarzenie roku głosujemy na JEDNĄ opcję z podanych w szablonie - nie dopisujemy własnych propozycji
(tu wołam @Malloy, @clockers, @Slatty+, @L_Dogg, @FruitOffTheWall i @Rymekk )

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 27 sty 2026, 16:19
autor: clockers
przecież wybrałem z listy halo

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 27 sty 2026, 16:25
autor: Malloy
kurwa to trudne się wylosowało

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 27 sty 2026, 16:33
autor: Rymekk
Już poprawiłem.
A w ogóle gdybym miał coś zmienić/dodać to brakowało mi rozdzielenia Album roku na LP i EP. Chociaż osobno żeby było TOP3 EP to bym dodał np Mielzky - Zaraz Wracam, Konrad Brzos - Acta Est itp, a tak to za krótkie pozycje żebym umieszczał je jako album roku i trochę smutno, że nie miałem jak tych produkcji wyróżnić, bo zabrakło odpowiednich kategorii.
I jeszcze coś ala Odkrycie Roku też by było spoko. Czyli jacyś spoko raperzy co na topke nie zasługują w żadnej kategorii, ale są na swój sposób ciekawi.

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 27 sty 2026, 16:53
autor: saturn
clockers pisze: 27 sty 2026, 16:19 przecież wybrałem z listy halo
saturn pisze: 26 sty 2026, 23:11 głosujemy na JEDNĄ opcję z podanych w szablonie
(wiem, że jest delikatny pierdolnik w związku z tą kategorią, ale to chyba najlepsze rozwiązanie)

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 27 sty 2026, 22:43
autor: SWN
Puste posty (lub ci mający tam puste kategorie) już z oznaczeniami.

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 27 sty 2026, 23:03
autor: rozklad_gaussa
te oznaczenia dzialaja? u mnie sie nic nie pojawilo w dzwoneczku, a zostalem oznaczony

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 27 sty 2026, 23:24
autor: SWN
Kurwa, faktycznie 67 IQ move z mojej strony, nie zawoła chyba do samego siebie

Dodano po 2 minutach 4 sekundach:
No to w takim razie tradycyjnie:

@oldschool @L_Dogg @yytr @dobryjoint prośba o uzupełnienie głosów :razz:

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 27 sty 2026, 23:32
autor: baqlashan
SWN pisze: 26 sty 2026, 22:44 Myślę że powoli można zacząć szturchać mentionami osoby, które nie edytowały jeszcze wcale postów i nadal mają tam tylko rezerwacje.
m in dlatego te rezerwacje to jest jakiś debilizm którego nigdy nie zrozumiem

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 28 sty 2026, 1:07
autor: clockers
saturn pisze: 27 sty 2026, 16:53
clockers pisze: 27 sty 2026, 16:19 przecież wybrałem z listy halo
saturn pisze: 26 sty 2026, 23:11 głosujemy na JEDNĄ opcję z podanych w szablonie
(wiem, że jest delikatny pierdolnik w związku z tą kategorią, ale to chyba najlepsze rozwiązanie)
aaa dobra, mea culpa, już poprawione.

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 28 sty 2026, 3:41
autor: Burak
baqlashan pisze: 27 sty 2026, 23:32 m in dlatego te rezerwacje to jest jakiś debilizm którego nigdy nie zrozumiem
ja se rezerwuje żeby się zmusić do oddania głosu w slizgerach, trochę przypał i wstyd zarezerwować se miejsce a nie oddać w końcu głosu bo ci się nie chciało wypełniać

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 28 sty 2026, 7:51
autor: Jasek
Mam to samo, jakbym nie rezerował, to bym zapomniał, a tak wieczorem se wpisze

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 28 sty 2026, 11:47
autor: Piters
dobra zmieściłem się, ale pojebało kogoś żeby 5 dissow trzeba było wybierac, ja wiem że dużo było ale bez przesady

Dodano po 8 minutach 40 sekundach:
a to saturn, dobra to nieważne

w ogóle kusiło mnie dorzucić jakąś bambi do raperów roku to miałbym 3 baby, ale musiałem Mesia dorzucić, robił gówno, ale ile beczki podrzucił to sie należało

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 30 sty 2026, 12:07
autor: ogkush
Tau - Wesołych Świąt Taco Hemingway

traktujemy to jako diss?

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 30 sty 2026, 13:16
autor: marmolad_k2
Proponuję kategorię zesranie się roku.

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 30 sty 2026, 15:04
autor: baqlashan
ogkush pisze: 30 sty 2026, 12:07 Tau - Wesołych Świąt Taco Hemingway

traktujemy to jako diss?
Tak

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 31 sty 2026, 3:59
autor: F88G


YouTube rewind na 5 piosenek tamtego roku żałosnego (2025 jak 2005) podał mi te dwa

Re: ŚLIZGERY 2025 (plhh) - DYSKUSJA

: 31 sty 2026, 11:51
autor: saturn
przypominam, że dziś ostatni moment na oddawanie/edytowanie głosów - po 23:59 zamykamy
wyniki pojawią się tutaj do 10.02 (ale spróbuję dowieźć wcześniej), bo w przyszłym tygodniu mam jeszcze egzaminy