Strona 6 z 9
Re: Mata - <33 (2023)
: 12 wrz 2023, 19:07
autor: 8na10
@ether mocarne pościwo, zgadzam się z taką wizją rapu
Re: Mata - <33 (2023)
: 12 wrz 2023, 19:40
autor: lll
Ogólnie nieźle, ale Mata udowodnił że potrafi pisać dobre teksty(chyba że przestał współpracować z ghostwriterem). Jakość nowych rzeczy w takim razie nie wynika z braku umiejętności czy niedorozwinięcia intelektualnego ale z czegoś innego.
Re: Mata - <33 (2023)
: 13 wrz 2023, 15:08
autor: luk0as
fajnie ze ktos w koncu pojechal tego starego populiste, props Matczak
Re: Mata - <33 (2023)
: 13 wrz 2023, 16:20
autor: Moltisanti
Przeciez ten post ethera to o kant dupy rozbić, akurat w przypadku Maty wiadomo że to jest celowo tak pisane bo pisać to on potrafi bardzo dobrze. Oczywiscie nie zmienia to faktu ze jest to gowno, ale
Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 12:36
autor: Sidd
Kiedy Mata pisał te dobre teksty? Czy słuchaczowi w Polsce wystarczy już wysoce uniwersalny populizm żeby okrzyknąć twórcę drugim Kaczmarskim?
Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 12:54
autor: lll
Ładny chochoł

nikt go nie nazywał drugim Kaczmarskim
Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 13:17
autor: RIVALDO111
Przecież tekstowo Fukaj jest 10 leveli wyzej

Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 13:20
autor: Sidd
lll pisze: ↑14 wrz 2023, 12:54
Ładny chochoł

nikt go nie nazywał drugim Kaczmarskim
Bo słuchacze propsujący go nie wiedzą kto to. Nadal czekam na przykłady dobrych tekstów - to jest dopiero chochoł
Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 13:26
autor: lll
Ewentualnie po prostu jego teksty zostały ocenione na tle tekstów innych polskich raperów - bo tylko taki kontekst ma sens.
Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 14:30
autor: poziomki
Lubicie Matę?
Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 15:20
autor: RIVALDO111
poziomki pisze: ↑14 wrz 2023, 14:30Lubicie Matę?
Wolimy Fukaja
Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 15:20
autor: poziomki
A inni?
Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 17:12
autor: SiNi
Jego twórczość tak, pomijając rzemiosło pod pseudonimem Skute Bobo, nowa płyta w CD.
Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 19:44
autor: Sidd
lll pisze: ↑14 wrz 2023, 13:26
Ewentualnie po prostu jego teksty zostały ocenione na tle tekstów innych polskich raperów - bo tylko taki kontekst ma sens.
To jak być najwyższym dzieckiem na wózku, albo najbardziej inteligentnym słuchaczem drillu - nie ma żadnego znaczenia
Nadal czekam na argumenty za tym, że jest dobrym tekściarzem
Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 19:55
autor: kapper1
mata nagrał dwa spoko numery, ten gdzie ma follow up do lajkikłana (który i tak był z błędem

) i patoreakcja. Reszta to gówno posypane cukrem pudrem, może już wypierdalać
Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 22:41
autor: Zwikk
poziomki pisze: ↑14 wrz 2023, 14:30Lubicie Matę?
na wfie lubiłem
Re: Mata - <33 (2023)
: 14 wrz 2023, 23:28
autor: lll
Sidd pisze: ↑14 wrz 2023, 19:44
lll pisze: ↑14 wrz 2023, 13:26
Ewentualnie po prostu jego teksty zostały ocenione na tle tekstów innych polskich raperów - bo tylko taki kontekst ma sens.
To jak być najwyższym dzieckiem na wózku, albo najbardziej inteligentnym słuchaczem drillu - nie ma żadnego znaczenia
Ale teraz będziesz chodził po całym dziale i dopierdalal się wszędzie jak ktoś napisze że jakiś raper ma dobre teksty, że go ktoś nazywa drugim Kaczmarskim bo hurr durr raperzy piszą chujowe teksty? Jaki jest w sumie twój problem?
Re: Mata - <33 (2023)
: 15 wrz 2023, 6:09
autor: marmolad_k2
kapper1 pisze: ↑14 wrz 2023, 19:55
mata nagrał dwa spoko numery, ten gdzie ma follow up do lajkikłana (który i tak był z błędem

) i patoreakcja. Reszta to gówno posypane cukrem pudrem, może już wypierdalać
A Patoprohibicja?
Re: Mata - <33 (2023)
: 15 wrz 2023, 9:42
autor: Sidd
lll pisze: ↑14 wrz 2023, 23:28
Sidd pisze: ↑14 wrz 2023, 19:44
lll pisze: ↑14 wrz 2023, 13:26
Ewentualnie po prostu jego teksty zostały ocenione na tle tekstów innych polskich raperów - bo tylko taki kontekst ma sens.
To jak być najwyższym dzieckiem na wózku, albo najbardziej inteligentnym słuchaczem drillu - nie ma żadnego znaczenia
Ale teraz będziesz chodził po całym dziale i dopierdalal się wszędzie jak ktoś napisze że jakiś raper ma dobre teksty, że go ktoś nazywa drugim Kaczmarskim bo hurr durr raperzy piszą chujowe teksty? Jaki jest w sumie twój problem?
Rozmawiamy tylko o macie, nie wbijam w temat o Hemp Gru i nie mówię że panowie się nie starają bo nie ma nawiązań do Guntera Grassa, to byłaby hipokryzja.
Z nas dwóch to ty lepiej udaj się w rychłą podróż (tzw wprdj), bo nadal nie dałeś mi przykładu dobrych tekstów Maty. Przypisywanie kunsztu pisarskiego Macie to jakiś chochoł, skoro pochwały w mass media zawsze się opierały na chwaleniu jego populizmu
Re: Mata - <33 (2023)
: 15 wrz 2023, 9:50
autor: lll
No ale do maty się przypierdalasz z jakiegoś powodu. Nie mam zamiaru bawić się w jakieś twoje gierki bo wiem jak to się skończy - do każdego tekstu(nawet Kaczmarskiego) można się dopierdolic na sto sposobów, wiec to bezcelowe. Chciałem tylko zwrócić uwagę na twoją bezsensowna dopierdolke na zasadzie, że ktoś tu robi z maty drugiego Kaczmarskiego (to twoje chore urojenie), a później rzuciłeś ogolnikiem wskazującym na to że wszyscy raperzy piszą chujowe teksty - no może i tak ale z jakiegoś powodu wpierdalasz się tylko w temacie maty. Masz jakiś, być może nieuświadomiony, problem i nie wiem co cię boli - że młody Matczak uczciwie zarobił? Uroiles sobie że ktoś tu mu przypisuje niewiadomo jaki kunszt pisarski, z twoich postów bije udawaną inteligencja na siłę a pokazujesz tylko tyle, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i dyskutujesz z urojonymi stwierdzeniami. Najmocniejsze określenie jakie padło w kontekście maty to to, że potrafi pisać "dobre teksty", a ty się usrales niemożliwie.