Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Parlae

Re: Fifa

Post autor: Parlae »

Może i nie są to jakieś dobre karty, ale niby mają styl+ podania, a guwno to daje, gdy chcę rozegrać piłkę w środku pola.

Sprawa jest prosta. Jak nie gram schematycznie skrzydłami + R1 to jest ciężko (tak jak napisał wilkxc). I każdy tak gra. Tak pada 80% goli w tej mecie. Nuda fhuj.
https://www.last.fm/user/Parlae

Don't get mad at me
should've get mad at your dentist
Awatar użytkownika
eddy_wata

Post autor: eddy_wata »

pograłem karierkę trochę wolfsburgiem ale szybko mi się znudziła, może dożyje kiedyś połączenia dobrej fify i FMa w jedną gre eh, tu niby na pozór można coś więcej poustawiać ale okazuje sie daremne
nie jeden gość jest dla mnie jak brat, bo jest najlepszym ziomkiem od lat
Awatar użytkownika
CL500

Post autor: CL500 »

Parlae pisze: 31 paź 2023, 10:36 mam Odegaarda 90, Maddisona 86 i Bruno Fernandesa 88 w środku pola
No jakby ta gra miała coś wspólnego z realizmem to byłyby to dobre karty do środka pola, ale od kilku edycji przecież lepiej mieć tam szybkiego murzyna ze śmieszną fryzurą, który nie umie nic poza szybkim bieganiem i dobrym dryblingiem, najlepiej 4-5* sztuczek. Ostatnio wypadł mi niewymienny Salah i dalej lepiej mi się gra na skrzydle szybszym Adeyemim ocenionym na 80, ale mającym chyba 96 pace XD Chociaż te finezki Salaha wchodzą pięknie
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
zemsta1camzata

Post autor: zemsta1camzata »

CL500 pisze: 08 lis 2023, 7:57 od kilku edycji przecież lepiej mieć tam szybkiego murzyna ze śmieszną fryzurą, który nie umie nic poza szybkim bieganiem i dobrym dryblingiem, najlepiej 4-5* sztuczek
od zawsze tak bylo w tym trybie xd
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
kapec

Post autor: kapec »

W tym roku wyjątkowe guwno, nie wiem czy wytrzymałem 3 tygodnie. Te podania i pingpong strasznie obrzydzają, o wylewach nie mowiac, ale to akurat nic nowego. Biorę się za baldura
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall

Post autor: FruitOffTheWall »

grałem ostatnio u ziomka i ta gra wygląda jak beta jakiegoś e football

Ping pong grany, jakieś ikonki nad piłkarzami, jak rashford lekko lub troszke mocniej niż lekko strzelił z czterdziestu metrów, to zajebał taką bombe jak roberto carlos w prime :D
ema tu owoc
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
Nie oglądasz ekstraklasy nie ide z tb do łóżka
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
TdW

Post autor: TdW »

W FIFE lubię sobie grać czasami w ten kariery, a jak wiadomo już od lat mają wyjebane w singlowych graczy. Pamiętam wiele lat temu w FIFIE 07 czy 08 kariera menadżerska była o wiele bardziej rozbudowana przez co bardziej można było się wczuć w karierę. Obecnie pykam na Xboxie w FIFE 21. Czy w nowszych fifach są jakieś dodatkowe opcje w trybie kariery czy wszytko od kilku lat to jedno i to samo?
Awatar użytkownika
insane

Post autor: insane »

włączyłem karierę w najnowszej fifie, bo chciałem pyknąć szybki sezon, a na samym starcie przywitał mnie ekran rekrutowania trenerów jak w fmie, ustawianie treningów - poczułem się jak w fmie, więc wylaczylem i wróciłem do fma xd
Awatar użytkownika
the badman
Artysta

Post autor: the badman »

Oby serio 2k robiło grę piłkarską bo to jest jakiś pojebany romans z AI, właśnie wygrywam w karierze Gironą 8-0 do przerwy na "Klasie Światowej", inne mecze kończe wynikami 5-4, 6-5. Dovbyk ma już 14 goli w 5 spotkaniach. Raz mnie ta gra wkurwia bo nic nie mogę zrobić i rywal wchodzi jak w masło a raz bo każdy mój strzał jest golem, poczytałem sporo tematów na forach zagranicznych i mommentum w tej grze jest kryminałem
Awatar użytkownika
Piters

Post autor: Piters »

Jak jeszcze grałem z 4 lata temu to większośc spotkan z botem sie konczyla 1-0 dla Ciebie po 1 strzale z obu stron, więc z dwojga złego obecnie brzmi lepiej, była nuda jak ja pierdole
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ