Wiktor z WWA - Miłość, Nienawiść, Balet (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
LipskY
Posty: 84
Rejestracja: 20 kwie 2019, 8:45

Re: Wiktor z WWA - Miłość, Nienawiść, Balet (2019)

Post autor: LipskY »

Ja słucham sobie i mi się płytka podoba, przesłuchałem parę razy już. Zapalniczki to bardzo fajne wejście. Track ze Smolastym przewijam, taki spoko utwór aby sobie gdzieś w tle leciał. No ale Mumble jest bardzo fajnym utworem i moim ulubionym z całej płyty. Żadnych ran ma przyjemny klimat i gość dał radę. Ogólnie goście na tym albumie w większości są zbędni, jakby ich nie było to nic by płyta nie straciła a czasem by wręcz zyskała. Bity mi się podobają, brzmienie płyty jest spójne ale nie czuję aby się zbytnio zlewały. Płyta jest dobra ale moim zdaniem za długa, to aż 18 utworów
"Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie.
Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma" (Mt 25,29)
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wiktor z WWA - Miłość, Nienawiść, Balet (2019)

Post autor: przedszkolanek »

podołał :D o co się po trochę martwiłem, bo raz że single z fitami są takie se, a dwa - mało kto jest w stanie unieść godzinny debiut, niestety m.in. z powodu długości nie będzie z tego płyty roku, jak po cichu miałem nadzieję, ale i tak jest świetnie i będzie głos w ślizgerach
jestem po pierwszym odsłuchu, w ogóle onieśmiela mnie trochę rozmach tej płyty, nawet nie tyle produkcyjno-realizacyjny, bo tu jest po prostu dobrze, ale koncepcyjnie ta płyta jest na rzadko spotykanym poziomie w polskim rapie (no chyba że to tylko takie wrażenie po pierwszym odsłuchu, mam zresztą obawy, czy fragmentami nie zacznie razić naiwnością, zobaczymy)
featów mogłoby w sumie nie być i mogłoby być krótsze
z plusów jeszcze najlepsze śpiewanko w polskim rapier, widać, że dzieciak się uczył, dobre wyczucie muzyczne, ogólnie najsympatyczniejszy i najładniejszy materiał w tym roku w polskim rapie
jakby z niego wyszedł Taco nowego pokolenia, to byłby to ładny progres polskiej sceny i bym się nie gniewał
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Wiktor z WWA - Miłość, Nienawiść, Balet (2019)

Post autor: daveyo »

Też właśnie przesłuchałem całość i jest bardzo dobrze. Strasznie przyjemna płyta, po ilości kawałków na płycie obawiałem się, że w trakcie zrobi się po prostu nudno i będzie męczyło, ale było zupełnie inaczej. Zajebisty jest ten śpiew, brzmi to tak naturalnie i widać, że się w tym odnajduje. Też zgadzam się, że featów mogłoby nie być, dla mnie jedynie na plus Pablo Novacci i Frosti też całkiem spoko zwrotka. Chciałbym żeby ta płyta zrobiła większe zamieszanie, ale jeszcze nadejdzie Jego czas tak sądzę. Ciekaw jestem jak dalej ten chłopak się rozwinie i co pokaże na kolejnym swoim albumie, czy będzie eksperymentował (na co liczę) czy też zostanie w podobnej stylistyce jak dotychczas. :twisted:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wiktor z WWA - Miłość, Nienawiść, Balet (2019)

Post autor: oldschool »

Przesłuchałem raz, bo ksywka mi się gdzieś przewijała od dość dawna, ale strasznie mnie zmęczyło słuchanie tej płyty w tle. Mega dużo autotune, coś jak na Young Midasie Frostiego. Dam jeszcze 1-2 szanse, postaram się przesłuchać na spokojnie, nie robiąc nic innego, ale stillo tego ziomka mnie raczej już nie kupi.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Wiktor z WWA - Miłość, Nienawiść, Balet (2019)

Post autor: Jose »

Superowa płyta, bardzo mi się wkręciła po pierwszym odsłuchu, mimo godziny słucha się dobrze, nie nudzi, sporo hitów, da się potańczyć, propsuję.
__________
Podbijam, bo dobre.
Recenzja:
Spoiler
Awatar użytkownika
GeorgePortfel
Posty: 102
Rejestracja: 04 maja 2019, 1:50

Re: Wiktor z WWA - Miłość, Nienawiść, Balet (2019)

Post autor: GeorgePortfel »

Obejrzałem właśnie Twoją recenzję [mention]Jose[/mention] i były oczekiwania. A już przy 3 tracku ogromny zieeew. Niuskulowa nuda. :(
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Wiktor z WWA - Miłość, Nienawiść, Balet (2019)

Post autor: SWN »

Łzy są słone, kutasy opierdolone 🕺💃🕺
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wiktor z WWA - Miłość, Nienawiść, Balet (2019)

Post autor: przedszkolanek »

podbijam z powodu rocznicy sprzed 10 dni
jak tam odbiór płytki u was?
ODPOWIEDZ