Koszulki piłkarskie

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1424
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: ffeee »

Koszulka petarda ale w tej cenie to kasjerka loda powinna jeszcze robić, ponad 20% minimalnej pensji za koszulkę repry, która jeżeli w ogóle się zakwalifikuje to odpadnie po dwóch meczach :wall: :bag:
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: ART »

Obrazek
Obrazek
niedlugo cos takiego wleci na nike, remake z francji z 98
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: ConeyIsland »

:lol:
Spoiler
Tak wysoka kwota jest wypadkową kilku czynników. Po pierwsze model Vapor wyróżnia się na tle pozostałych opcji pod względem kilku aspektów. To koszulka meczowa, a więc taka, w której piłkarze wyjdą na murawę podczas pojedynku z Estonią. Co jeszcze możemy o niej powiedzieć?

- Posiada wszystkie detale, nowinki technologiczne oraz materiał, które dostępne są dla piłkarzy reprezentacji. Jest najdroższa z dostępnych wariantów, ale zdecydowanie jest warta swojej ceny - czytamy na stronie laczynaspilka.pl.

Ponadto nie można zapomnieć, że dostawca koszulek, w tym przypadku firma Nike, musi zadbać o zwrot kosztów produkcji trykotów zależny między innymi od wynagrodzenia pracowników oraz materiału, z którego są robione. W przypadku modelu Vapor są to najnowocześniejsze technologie, w tym Dri-FIT ADV. Zapewnia ona na przykład odpowiednią wentylację, aby stanąć na wysokości zadania i sprostać wymaganiom posiadaczy.

Opcja Vapor musi także wyróżniać się na tle pozostałych modeli - pośredniego Stadium oraz najniższego Top.

Wreszcie producent, firma Nike, dopasowuje cenę swojego produktu do aktualnej sytuacji rynkowej. Przykładowo najnowsza koszulka reprezentacji Niemiec kosztuje na stronie internetowej adidasa 699 zł, a najwyższe modele trykotów pozostałych zespołów narodowych ubieranych przez Nike - 689,99 zł, czyli tyle samo, co nowa koszulki reprezentacji Polski w odsłonie Vapor.
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1260
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: stranger »

Te nowe Milanu są mega dojebane. Chyba muszę powinąć na last dance pięknego Girouda
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4899
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: scam_sakawa »

ConeyIsland pisze: 19 mar 2024, 11:42 :lol:
Spoiler
Tak wysoka kwota jest wypadkową kilku czynników. Po pierwsze model Vapor wyróżnia się na tle pozostałych opcji pod względem kilku aspektów. To koszulka meczowa, a więc taka, w której piłkarze wyjdą na murawę podczas pojedynku z Estonią. Co jeszcze możemy o niej powiedzieć?

- Posiada wszystkie detale, nowinki technologiczne oraz materiał, które dostępne są dla piłkarzy reprezentacji. Jest najdroższa z dostępnych wariantów, ale zdecydowanie jest warta swojej ceny - czytamy na stronie laczynaspilka.pl.

Ponadto nie można zapomnieć, że dostawca koszulek, w tym przypadku firma Nike, musi zadbać o zwrot kosztów produkcji trykotów zależny między innymi od wynagrodzenia pracowników oraz materiału, z którego są robione. W przypadku modelu Vapor są to najnowocześniejsze technologie, w tym Dri-FIT ADV. Zapewnia ona na przykład odpowiednią wentylację, aby stanąć na wysokości zadania i sprostać wymaganiom posiadaczy.

Opcja Vapor musi także wyróżniać się na tle pozostałych modeli - pośredniego Stadium oraz najniższego Top.

Wreszcie producent, firma Nike, dopasowuje cenę swojego produktu do aktualnej sytuacji rynkowej. Przykładowo najnowsza koszulka reprezentacji Niemiec kosztuje na stronie internetowej adidasa 699 zł, a najwyższe modele trykotów pozostałych zespołów narodowych ubieranych przez Nike - 689,99 zł, czyli tyle samo, co nowa koszulki reprezentacji Polski w odsłonie Vapor.
Przekonali mnie, zamówiłem dwie od razu
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: zemsta1camzata »

Zawsze można replica za 400 zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: eddy_wata »

są mega wyprzedaże na starsze modele koszulek repry, ja powinąłem HOME i AWAY z 2020 właśnie za mniej niż jedna replica 2024
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: zemsta1camzata »

No są, ja pół roku temu domową z lat 22/23 kupiłem za 100 PLN


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: eddy_wata »

no ja 2 za 200 heh xD

o takie:
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1424
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: ffeee »

gdzie kupujecie starsze koszulki?
pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: pardon »

fajne zakupy edi
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: eddy_wata »

ffeee pisze: 19 mar 2024, 13:00 gdzie kupujecie starsze koszulki?
r-gol, sportsdirect jakiś 11teamsports maja super wyprzedaze zawsze luty-marzec własnie, takie raczej OGOLNE sklepy sportowe moga najmocniej zejść z marży. a jesli chodzi o vintage to oczywiscie vinted
pardon pisze: 19 mar 2024, 13:01 fajne zakupy edi
a dziękuje, bardzo lubiłem te modele na 2020, zwłaszcza tą białą za piękny kołnierzyk
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: zemsta1camzata »

ffeee pisze:gdzie kupujecie starsze koszulki?
Nike po sezonie wyprzedaje zawsze, jak coś im dłużej nie schodzi to wpada na kolejne wyprzedaże na jakiś black friday


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
grubiorz
Posty: 124
Rejestracja: 17 kwie 2020, 12:15
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: grubiorz »

Nike od 2027 r. będzie ubierało reprezentację Niemiec :shock:
pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: pardon »



ajaja gdyby tylko lekki oversize zamiast tych slim fitow

Dodano po 1 minucie 43 sekundach:
wstretne ai dalem sie nabrac profesor dragan mial racje
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: potter »



No niezbyt to wygląda
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1031
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: elkacpero »

nawiązanie oczywiste, wykonanie chujnia
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6888
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: mateko »

zjebali
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: ConeyIsland »

na athletic, ładne :oops:

Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
goebbels
Posty: 14
Rejestracja: 23 paź 2019, 21:38

Re: Koszulki piłkarskie

Post autor: goebbels »

Kupował ktoś kiedyś tutaj?

https://www.gojersey.co/

Ewentualnie czy znacie podobne stronki?
ODPOWIEDZ