Dobre albumy z zerowym repeat value

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6193
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Dobre albumy z zerowym repeat value

Post autor: DoubleB »

rap łony jest nudny jak flaki z olejem, więc imo nie
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4899
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Dobre albumy z zerowym repeat value

Post autor: scam_sakawa »

Ja też tak uważam. Niby wszystko jest poprawne, dopracowane i na jakimś poziomie, ale co z tego jak to nuda na 1 przesłuchanie.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Dobre albumy z zerowym repeat value

Post autor: 8na10 »

łona nie jest raperem nawet. gość se wymyślił jakiś osobny gatunek rymowanej hujozy i przez lata robił to zmanieryzowane kurwa nic, ale było tam dużo ironii więc wszystkie wykształciuchy ciągnęły do tego jak kuce do sabatonu
jasny wracaj na forum
Jasion94
Posty: 882
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Dobre albumy z zerowym repeat value

Post autor: Jasion94 »

Egzotyka
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Dobre albumy z zerowym repeat value

Post autor: marmolad_k2 »

Właśnie słucham Eldo - CKCUA i pasuje do tematu.
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Dobre albumy z zerowym repeat value

Post autor: SWN »

Dopiero zauważyłem ten temat, ale moja odpowiedź w zasadzie już padła na pierwszej stronie
ConeyIsland pisze: 19 mar 2024, 10:24 Swego czasu w takich kategoriach myślałem o Muzyce kozackiej Sławów i to jedyne co przychodzi mi teraz do głowy :dunno: Fajnie się tam bawili, sporo śmieszków, nie najgorsze brzmienie, ale i tak nie potrafiłem do niej wracać później bo ni cholery nie pasowała mi do żadnego nastroju, w jakim miałbym być by po nią sięgać.
gogi pisze: 19 mar 2024, 10:43 Czy możemy tutaj wrzucić dyskografię formacji Dwa Sławy?
Rap Sławów jest jak słuchanie powtórzonego dowcipu ziomka, bo w międzyczasie dobił do was kolejny, który nie słyszał go za pierwszym razem. Mega lubię poczucie humoru chłopaków i w ogóle ich jako postacie, mógłbym słuchać autowywiadów do spania, ale nie przypominam sobie ani jednego momentu w życiu, kiedy na melanżu/w aucie/wracając najebany mój mózg powiedziałby "O, PUŚĆ DWA SŁAWY", bo cała magia tych numerów opiera się w zrozumiałych (albo czasem nie) wordplayach - nieważne czy to lovesong, czy rzekomy singlowy banger - a to bardzo ryzykowna i krótkotrwała broń.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ