Zegarki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3562
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Zegarki

Post autor: mancipium »

mam ograniczony łeb, bo co jak co, ale taki prostokątny zegarek no nie podoba mi się nic a nic, nie umiem dostrzec w nim jakiegokolwiek piękna.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Zegarki

Post autor: jAg »

Prez pisze: 26 gru 2023, 14:35 Rozjebał mi się fitbit, ale to akurat spoko bo mnie ciągle wkurwial. Planuję wrócić do mi banda, widzę ze są tanie i jest już 8, jakies wersje pro trochę droższe. Ktoś może używa i mógłby po krotce opisac czym one sie różnią w codziennym użytkowaniu i którą warto powinac? Wymagań dużych nie mam, zalezy mi na małej tarczy, krokomierzu i pierdolach typu alarmy stopery itp. fajnie też gdyby dało się nią sterowac spotify, najlepiej bez konieczności konfiguracji z apka za każdym razem jak to było w tym jebanym gownie fitbitowym
Podbijam, również poszukuję zegarka do max 250 zł, najważniejsze, żeby dobrze mierzył tętno i miał stoper, reszta mnie nie interesuje.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3708
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Zegarki

Post autor: Prez »

wziąłem mi banda 8 za 140zł i po dwóch tygodniach sobie chwalę, fitbit był gównem obesranym przy tym. płynnie chodzi, podstawowe funkcje dowożą i bardzo mi zaplusował liczbą dostępnych rodzajów treningów oraz tym, że po wybraniu którejś dyscypliny przy następnym szukaniu pojawia się ona na samej górze, co w sytuacji gdy włączam na zmianę 3/4 jest bardzo pomocne
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Zegarki

Post autor: jAg »

@Prez a jak radzi sobie z pomiarem tętna?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3708
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Zegarki

Post autor: Prez »

Podczas treningów masz podział na regeneracyjne, intensywne, aerobowe, anaerobowe i vo2 max + wykresik i dane o srednim i max.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Zegarki

Post autor: jAg »

Dzięki za info!
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Zegarki

Post autor: Sidd »

A propos Tanka/Santosa, są jakieś sensowne alternatywy w sklepach obecnie? Casio ma np niezłe propozycje, ale wszystkie dla kobiet i malutkie. Kiedyś Seiko miało dobry prostokątny model, ale nie da się go już kupić jako nówki
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1424
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Zegarki

Post autor: ffeee »

Chyba nic lepszego od tego Hamiltona albo Bulovy nie będzie.

Budżetowo to nawet tym Casio opykasz prostokątny/kwadratowy zegarek
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Zegarki

Post autor: Sidd »

No właśnie te Bulovy spoko wyglądają, ale najbardziej mi się widzi Seiko SWR052P1
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Zegarki

Post autor: Sidd »

Post pod postem bo chciałbym z kimś kumatym skonfrontować ofertę a jak wrzucę na forum zegarkowe to ludzie mi wykupią
Czy ten zegarek jest pełnosprawny? Niedrogo wychodzi, praktycznie jak z rabatem od producenta (gdzie jest out of stock), ale martwi mnie przetłumaczony maszynowo "zegarek tylko czas"
https://www.amazon.pl/Timex-Zegarek-M%C ... B0CHBPHWWD
e: Dojechało bez problemu, oryginał, wszystko działa
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Monti
Posty: 11
Rejestracja: 08 wrz 2023, 1:09

Re: Zegarki

Post autor: Monti »

@Sidd

jest okej tylko czas to źle przetłumaczony chronograf wszystko będzie działać poza tym jak nowy na amazonie to wielki Pan Bezos weźmie cię pod skrzydła

ja ostatnie kupiłem takiego homage od timexa, nawiązanie do klasyka od ulubionej hinduskiej marki rado fajne fituje tylko ten rozmiar tarczy taki że na jakiś dziecięcy nadgarstek jednak nie dla dorosłego chłopa taka miniówa

ale jakbyście byli w indiach to zakładajcie i przejazdy rikszą dla pana z polski za darmo

Obrazek
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1424
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Zegarki

Post autor: ffeee »

Kto by pomyślał, że Casio zrobi ładniejszy Apple Watch od amerykańców :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Zegarki

Post autor: Kacper »

Ale potworek
ODPOWIEDZ