Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: 2rzyn »

gram sobie w pierwszego Broken Sworda
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Nie wiem czemu dopiero teraz zwróciłem uwagę na game passa na pc. Gram w Lies of P i mega mi siadł ten Bloodborne, ale to Pinokio w Rumunii. Chyba jest łatwiejszy od gier from software, bo coś mnie nie frustruje i walka daje frajdę. Do tego ściągam Forze Horizon 5 co by se pośmigać furkami i Starfield, który podobno jako gra jest taki sobie ale jako sandbox do explorowania może mi się spodobać. Oczywiście pewnie żadnej z tych gier nie przejdę ale co przesiedze przed telewizorem i roztrwonie bezcenne godziny z życia, to moje.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1537
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

panie i panowie - the finals, czyli gra uciekinierów ze starego DICE, no i czuć ten stary battlefieldowy feeling biegania z bronią po niszczącej się mapie. tryby sa trzy:
cashout - wariacja na temat rushu z bfow, czyli wkładamy kasę do sejfu i musimy go bronić
bank it - taki trochę capture the flag, ale z kasą zamiast flagi
power shift - king of the hill/conquest z battlefieldow, ale na ruchomej wiszącej w powietrzu platformie, która się PRZEPIERDALA przez budynki niszcząc wszystko na swojej drodze

jak to przystało na mistrzów fpsow online mapy można niszczyć, można podkładać c4 pod sejf i wykradać go w ten sposób drużynie, która pilnuje go w pomieszczeniu z wieżyczkami.

sa trzy klasy (small, medium i heavy), które można dostosowywać pod siebie i np medium może mieć jako swój skill rozstawiane dzialko, albo możliwość leczenia.

no i kolejny plus to dostępność, bo the finals wspiera cross platform, jest f2p, a cały content potrzebny do grania (czyli bronie i gadżety) odblokujemy za kasę z meczy

mi ta gra kojarzy się z mixem bfow (rozpierducha mapy, bronie), mirrors edge (estetyka i movement), tf2/overwatch (tylko z możliwością dostosowywania klas pod siebie), a także przez umiejscowienie akcji w show telewizyjnym - do squid game

polecam i liczę na to, że będą dodawać nowe mapy, bo na razie są tylko 4
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Luxair »

Wreszcie znalazłem czas żeby skonfigurować Half Life Alyx pod Questa 3 no i łooo, świetnie to wygląda! Już sporo lat minęło od premiery a to nadal najlepsza gra pod VR jaka powstała
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Piters »

Skończyłem właśnie Persone 3 Reload. Nigdy nie grałem w oryginał, ale piątkę uwielbiam. 40h poszło mi na mega wczucie, ale gdzieś potem zaczęły coraz bardziej pojawiać się problemy z pacingiem i trochę mi się nie chciało zbierać do skończenia. Natomiast jak już skończyłem to mogę zostawić tylko :bowdown:, łezka pociekła kilka razy. Jebać przekaz i w ogóle, ale przesłanie tej gry jest cudowne i myślę, że uderza niezależnie od wieku, a może i bardziej czym jest się starszym.

Polecam każdemu fanu Person, a tym co nie grali w żadną Persone też polecam
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4703
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Lepiej zacząć od Persony 3 Reload czy Persony 5 Royal? Która jest przystępniejsza?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Piters »

Piątka jest zdecydowanie przystępniejsza gameplayowo. Trójkę unowocześnili robiąc ten remake, ale jednak widać że kilka tam reliktów przeszłości zostało, które potrafią wkurwić lekko. Plus P5R jest sporo tańsza, jeśli miałbyś kupować

Dodano po 1 dniu 1 godzinie 13 minutach 23 sekundach:
Kupiłem sobie ostatnio z Chin Miyoo Mini+ i taka mini konsolka do retro gierek to wspaniała sprawa :oops: Pykam sobie na kiblu, w łóżku etc po 5 minut dziennie w pokemon red na razie, potem chyba Zelde sprawdze
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4703
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Ja też ostatnio kupiłem Anbernic RG35XX, to jest w zasadzie to samo. W sumie to odpaliłem te stare gierki z nostalgii za starymi czasami, po 10 minutach wyłączałem i teraz się kurzy. :D Ale trochę radochy dało, nie powiem.
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 910
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rozpierdalator »

Ja miałem dwie takie (35xx i 351mp) przed kupnem Switcha i w sumie parę gier ukończyłem. Najgorsze że w tej półce cenowej to albo tylko 2D albo bardzo źle wyglądające dzisiaj gry 3D z pierwszego pleja. A te obsługujące dobrze PSP albo jako tako PS2 to już poziom cenowy używanego Switcha
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Piters »

ja na razie zajaweczke mam, ale właśnie sobie włączam na kilkanaście minut dziennie

a co do emulacji czegos wyżej to faktycznie już drogawo, ale z drugiej strony nawet Switch ma podobno problemy z emulowaniem ps2 często

ja jakbym chciał coś tak myśleć (a ciekawi mnie dreamcast i nintendo 64) to bym pewnie już zainwestował i steam decka powinął - to i pograsz w lepsze gry wtedy
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 910
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rozpierdalator »

Ta, chyba steam deck to najlepsza opcja w tym wypadku.

Co nie zmienia faktu że te tańsze konsolki też są spoko żeby nie było, sam na nich kilkanaście gier ograłem od początku do końca w krótkim czasie
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Luxair »

Fran Bow - horrorowy point'n'click
Nie wiem czy skończę, bo trochę za bardzo baśniowy

Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3708
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

wczoraj zainstalowana Dragon's Dogma II, ale tyle co zrobiłem postać i pograłem 5 minut, dzisiaj przysiądę na dłużej
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1008
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: bialyjelen »

daj znac bo zdania sa mocno podzielone
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3708
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

na początku wydawała mi się trochę drewniana i walka chaotyczna przez brak opcji lockowania przeciwnika, ale przyzwyczaiłem się, ogarnąłem już podstawy i gra się bardzo przyjemnie, system pawnów dojebany
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

skurwesynu ty :nonono:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: MalkoNTENT »

Wypadłem strasznie z obiegu od x lat i jestem zielony w temacie gier.
Jaką grę, i przede wszystkim skąd mogę sobie ściągnąć na laptopa? Mam mega potrzebę zatopienia się w jakiejś fabule.
Chciałem sobie kupić robin hooda na płytce, ale przecież nie mam wejścia na płyty :damn:
Jeśli da się ściągnąć za darmo to super, jak nie to też mogę zapłacić. Ale polećcie coś proszę wartego uwagi.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1537
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

sprawdz sobie oferte game pass na pc, aktualnie chyba najtaniej 30zl za miesiac: https://lowcygier.pl/subskrypcje/poradn ... za-267-zl/ ale moze sa jakies promocje dla nowych kont
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oldschool »

MalkoNTENT pisze: 25 kwie 2024, 11:05 Wypadłem strasznie z obiegu od x lat i jestem zielony w temacie gier.
Jaką grę, i przede wszystkim skąd mogę sobie ściągnąć na laptopa? Mam mega potrzebę zatopienia się w jakiejś fabule.
Chciałem sobie kupić robin hooda na płytce, ale przecież nie mam wejścia na płyty :damn:
Jeśli da się ściągnąć za darmo to super, jak nie to też mogę zapłacić. Ale polećcie coś proszę wartego uwagi.
Kup sobie Robin Hooda za 3 zł: https://www.gog.com/pl/game/robin_hood
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: MalkoNTENT »

@oldschool o człowieku dziękuję Ci :bowdown: jak tylko wrócę do domu będę to ogarniał.

@insane również dzięki, ale fajnie jakby jakieś konkrety były bo po omacku poruszam się po tej stronie.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
ODPOWIEDZ