Najoryginalniejsze polskie albumy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: eddy_wata »

ty jesteś 2rzyn naprawdę nieuleczalnie chory na truskulozę i masz wrażliwość artystyczną na poziomie gimnazjalisty uwielbiającego korwina, ale akurat z tym Maluch/Noon to dobrze dałeś, posłuchałbym sobie. Niestety życie nam wylosowało Maluch/Zatoń gdzie ten drugi psuje każdy numer i sie słuchac nie da
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 850
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: Finesta »

Ten temat można było zamknąć po Księdze Tajemniczej
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: 2rzyn »

przestań pierdolić o truskulozie jeden z drugim
to że wy napierdalacie 3kipami i leosiami z bambi na głośnikach nie czyni z was znawców muzyki

no MAluch w przeciwieństwie do żyta to raper z krwi i kości który potrafi rapować, jest autentyczny, ma charyzmę i nie odkurwia takiej popeliny asłuchalnej
weź se włącz omawianie płyty morza południowe na Brak Kultury gdzie na 3 typów tylko jeden bronił tego noskilla

rap oprócz ładunku emocjonalnego powinien nieść jakieś podstawy umiejętności rapowania kurwa wy głuche pedały

słuchałbyś fałszującego barry whitea? albo odkurwiającego jakieś pierdy na trąbce obok toancji Louisa Armstronga? No chyba kurwa nie

w rapie masz umieć rapować
a jak umiesz rapować + niesiesz treść/ładunjek emocjonalny to już jest zajebiście
ładunek emocjonalny bez skilla to jakby walenie konia przez saturna nazywać seksem
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: eddy_wata »

ehh xD czekam co mateusz natali napisze o żyto i wtedy wyrobie sobie opinie
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: 2rzyn »

no na takiej samej zasadzie ja pierdolę wasz gust xD

BK przytoczyłem bardziej dla saturna wpatrzonego w Jose, robiącego mu pomniki z plasteliny

komentarz Rapmatersa na yt
ale ogólnie cały odcinek polecam, dla tych niekumatych głuchych chujów którym przez lata musiałem tłumaczyć dlaczego vnm jest chujowy, a edkt to gówno obesrane podczas gdy oni walili konia na slizgu rozmazując sobie spermę na mordzie malując V na czole
"Pół odcinka gadamy o tym, że kumam, że to tak miało być, ale to nie zmienia faktu że jest źle. Podajemy przykłady raperów, którzy rapują podobnie, a są lepsi tekstowo i lepiej operują formą. Tu naprawdę nie ma nic wielkiego do zrozumienia, a bronienie Żyta argumentem: 'To taka forma, nie zrozumieliście", to raczej nie przesłuchanie tego, o czym mówimy."
- Jose ty truskulozo głucha

ofczek też wytłumaczył pięściami co jest chujowego w tym zbożu jebanym
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: marmolad_k2 »

saturn pisze: 17 mar 2024, 22:13

pezet sobie przeplata rymy, przyspiesza - potrafi to zajebiście
ale prawie nigdy nie odda faktycznych emocji
zawsze będzie mówił pannie, że jest mokra jak bon aqua
Nie no, bez przesady, Żyto w tym kawałku też jakiś mega emocjonalny nie jest, w dużej mierze to, o czym piszesz to zasługa bitu i tekstu o płakaniu, a Pezet też potrafi(ł) tak brzmieć w takim zestawieniu.

Dodano po 50 sekundach:
Miał nawet taką jedną płytę emocjonalną, w sumie dosyć oryginalna.
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: 2rzyn »

co ten saturn pierdoli o pezecie :bowdown: dopiero teraz doczytalem
osłuchany jak skurwysyn przytacza cytat z muzyki klasycznej która nijak ma się do opus magnum pezeta i polskiego rapu
Poważna pod względem muzycznym, emocjonalnym i połączeniem tego wszystkiego dobrym warsztatem czysto raperskim płyta kompletna, uderzająca dokładnie w sam środek duszy

ale jak ty możesz się z tą płytą utożsamiać skoro całe twoje życie to jebanie łapą zwiędniętego chuja zawiniętego w koszulkę

to już luzaki pezeta z okresu jak miał nagrywać płytę z ajronem zjadają dupą pod względem emocjonalnym dyskografię żyta nawet jakbyś go posadził na złotym kombajnie

ale nie, on tylko zna seniorite, pół radio pezet i ostatnie wysrywy a słuchał tego trzepiąc swoją pozrywaną glistę
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: marmolad_k2 »

Pezet - Muzyka Stulejarska

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
No i 2rzyn namówiłeś, płytka dziś wleci do odtwarzacza :bowdown:
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: phobos »

nie no saturn przesłuchaj sobie "nie jestem dawno", ten numer trafia w 100% w klimat polski na przełomie lat 90/2000, ledwie weszliśmy do unii, jest zima, piździ, wracasz z pracy przez park, jest ciemno, wstałeś do roboty to też było ciemno, chuj wie co będzie z tą robotą za miesiąc, ludzie się dokładnie tak wtedy czuli jak w tym kawałku
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: marmolad_k2 »

Z tego opisu wynika, że jest to kawałek, którego mógłby słuchać jego ojciec wracając z pracy w kopalni :bag:
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: 8na10 »

jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: Kalom »

dzięki za przypomnienie tego cuda
:joint: [*]
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: 2rzyn »

phobos pisze: 18 mar 2024, 0:12 nie no saturn przesłuchaj sobie "nie jestem dawno", ten numer trafia w 100% w klimat polski na przełomie lat 90/2000, ledwie weszliśmy do unii, jest zima, piździ, wracasz z pracy przez park, jest ciemno, wstałeś do roboty to też było ciemno, chuj wie co będzie z tą robotą za miesiąc, ludzie się dokładnie tak wtedy czuli jak w tym kawałku
Saturn nie moze sobie wyobrazic jak czlowiek moze sie przejmowac praca. Na chuj komu praca
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: jajca »

Czak pisze: 17 mar 2024, 21:05 2rzyn - Króciutko EP
Nie no, ty tak serio??? :lol:
Przeciez króciutko to epka a temat jest o albumach
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: Czak »

Według mnie minialbum to nadal album, ale Wikipedia twierdzi coś zupełnie odwrotnego, także kajam się i wycofuje swoją kandydaturę
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
erotsreppir
Posty: 18
Rejestracja: 25 lip 2021, 0:55

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: erotsreppir »

TDD Ostrego, nie mam na myśli samych tracków, tylko album jako całokształt, z wielkim wkładem Forina. Kmina z Nikosiem, Fajbusiewicz, ukryta płyta, ukryty numer telefonu, zajebista poligrafia wraz z komiksem, profil Nikodema na raczkującym wtedy FB, etc.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: gods bidness »

2rzyn pisze: 17 mar 2024, 22:35 rap oprócz ładunku emocjonalnego powinien nieść jakieś podstawy umiejętności rapowania kurwa wy głuche pedały

słuchałbyś fałszującego barry whitea? albo odkurwiającego jakieś pierdy na trąbce obok toancji Louisa Armstronga? No chyba kurwa nie

w rapie masz umieć rapować
a jak umiesz rapować + niesiesz treść/ładunjek emocjonalny to już jest zajebiście
ładunek emocjonalny bez skilla to jakby walenie konia przez saturna nazywać seksem
Włączyłem kiedyś z ciekawości jeden utwór zespołu Dwarzyn, przewinąłem intro, usłyszałem jakiś wers i zanim się skończył, już byłem pewny, że w drugim wersie padnie jakiś mniej lub bardziej wydumany podwójny. Poczekałem na ten drugi wers, potwierdziło się, wyłączyłem.

Piszę to nie po to, żeby z radosnej twórczości kolegi Dwarzyna robić argument w dyskusji, tylko żeby unaocznić jego gust i podejście do rapu. Potwierdzają to zresztą te wszystkie nazwiska z podpisu. Te Smarki smarki, jimsony, rena, zkibwoye. Kompletnie nudni, przezroczyści kolesie, bez krzty charyzmy, którzy jak wchodzą do pokoju, to nikt nie zauważa, którzy pokochali rap bez wzajemności. Jebią więc na akord te swoje nudne podwójne, z których nic nie wynika i które nikogo normalnego nie obchodzą i kończą po latach jako wspomnienie na forum dla 5 typów w starych air forcach, baggich, wyciągniętym swetrze i rondlem na głowie.

Wiadomo, że dla kogoś z gustem wyrobionym na powyższym będzie się całe życie wydawało, że Żyto nie umie rapować, tak jak Eldoce się wydawało, że Eminem to nie jest prawdziwy rap, bo robi palcami W a jest z mid-west. No nie ma dyskusji i koniec.

Jest taki wers Żyta - nie wiem czy chcesz, ale matka już nie/ona jest na diecie, ale i tak je je je. Wiadomo, koks, jejo, kokaina. Raper z szablonu, w którym sensem życia jest składania podwójnych, napisałby o tym samym kolejny taki sam wers ze swojej kolekcji typu - matka już wie, się nie oburzaj łajzo/ona ciągnie koks jak odkurzacz dajson. Byłoby jasno, zrozumiale, konserwatywnie, z podwójnym na końcu. Byłoby "jak trzeba". Podręcznikowo wręcz. A podręczniki są nudne.

Żyto to Himilsbach rapu. Ale jak ktoś się chował na Zakościelnym czy coś, to ci zawsze powie, że Himilsbach to żadne aktorstwo. I oczywiście, że Morza Południowe to bardziej oryginalna płyta niż Muzyka Męcząca Pezeta i jego historie o braku pracy i kawalerki, zrozumiał to zresztą sam Noon. Czyli bożyszcze truskuli, który jednak widzi i słyszy więcej niż jego oddani wyznawcy.
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: marmolad_k2 »

Gdyby ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości, że użytkownik powyżej to troll, to właśnie zostały rozwiane.
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: oKulTywowany »

This page is no longer available.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6234
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Najoryginalniejsze polskie albumy

Post autor: FruitOffTheWall »

żyto zajebisty raper jak wiadomo, idealnie wpisuje sie w kanon uliczniaka prosty i prawdziwy. Wiry w chuj niedoceniony album kurwa





mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ODPOWIEDZ