[seria] Rayman

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

[seria] Rayman

Post autor: lygrys »

Wczoraj sobie sprawdziłem Rayman Legends Definitive Edition, która jakiś czas temu kupiłem sobie cyfrowo na Nintendo Switcha za 60zł, bo była jakaś promocja i się zajarałem.
Przedtem grałem, tylko w jedynkę, którą mam na tej replice Playstation Classic, które też lubię, ale Legends bardziej mi podpasowała i trochę szkoda, że Ubisoft odbił w promocję królików.
Innych części nie nie grałem.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1537
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: [seria] Rayman

Post autor: insane »

po co temat do serii gier, ktorej ostatnia czesc wyszla 10 lat temu?
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: [seria] Rayman

Post autor: marmolad_k2 »

lygrys pisze: 04 mar 2024, 14:26 Wczoraj sobie sprawdziłem Rayman Legends Definitive Edition, która jakiś czas temu kupiłem sobie cyfrowo na Nintendo Switcha za 60zł, bo była jakaś promocja i się zajarałem.
Przedtem grałem, tylko w jedynkę, którą mam na tej replice Playstation Classic, które też lubię, ale Legends bardziej mi podpasowała i trochę szkoda, że Ubisoft odbił w promocję królików.
Innych części nie nie grałem.
Sprawdź koniecznie 2, 3 i Origins.
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
Gawka
Posty: 471
Rejestracja: 01 lis 2019, 20:37

Re: [seria] Rayman

Post autor: Gawka »

Rayman 3, potem to już jakieś gówno
To proste - jak pójdę leżeć to w końcu odpocznę
Wiem jak to się kończy, nie jestem głupcem
Będę bogaty w kurwę! lub martwy, okaże się wkrótce
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: [seria] Rayman

Post autor: eddy_wata »

Ja swojego czasu gralem w takiego rayman arena? Deathmatch jak w Quaku z wieloma featuresami, zajebiste to bylo
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
CeHaTeHaCe
Posty: 281
Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36

Re: [seria] Rayman

Post autor: CeHaTeHaCe »

grałem kilka miesięcy temu w Rayman 2 i bardzo dobrze się bawiłem, dobrze że są patche bo na nowych systemach nawet oficjalna wersja z GOG ma problemy
eddy_wata pisze: 05 mar 2024, 11:52 Ja swojego czasu gralem w takiego rayman arena? Deathmatch jak w Quaku z wieloma featuresami, zajebiste to bylo
też grałem ale lata temu. powstała niedawno fanowska reaktywacja z multiplayerem
https://raymanarenaonline.eundilmako.com/
jajca pisze: 11 lis 2020, 12:07 Przecież jakby Rogal się dograł do reedycji molesty to normalnie zwalilbym konia z tej okazji
ODPOWIEDZ