Kategoria poświęcona wykonawcom.
Moderatorzy: instinkt, luk0as
-
jamase787
- Posty: 354
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00
Post
autor: jamase787 »
wszystkie
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
jamase787
-
kelsohmm
- Posty: 835
- Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36
Post
autor: kelsohmm »
Lucas pisze: ↑04 lut 2021, 12:53
Poleć jakiś album dobry od niego to obadam typa.
tak jak wyżej, ale jak chcesz na początek to Dreams worth more than money albo DC4
możesz mi mówić daquan
kelsohmm
-
gawi
- Posty: 3740
- Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12
Post
autor: gawi »
A ja sprawdzam wszystko od niego, ale w sumie nie wiem po co, bo tak mnie jego ten krzyczący głos irytuje że masakra

gawi
-
crbn
- Posty: 2784
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
- Lokalizacja: ALBQ
Post
autor: crbn »
Ostatnio się zbłaźnił na parkingu, gdy robił z siebie chojraka przy Tekashim, a teraz to, piękny run ma. xDD
crbn
-
Parlae
- Posty: 9243
- Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29
Post
autor: Parlae »
Meek Mill - Flamerz Flow
Parlae
-
Parlae
- Posty: 9243
- Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29
Post
autor: Parlae »
Meek Mill - War Stories
Parlae
-
Sialala
- Posty: 2439
- Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32
Post
autor: Sialala »
Piekny jest ten numer
Sialala
-
Parlae
- Posty: 9243
- Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29
Post
autor: Parlae »
Meek Mill - Mandela Freestyle
Parlae
-
Parlae
- Posty: 9243
- Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29
Post
autor: Parlae »
Dzisiaj w nocy nowy singiel z Lil Baby i Lil Durkiem. Kozak ten snippet.
Parlae
-
TheD
- Posty: 6331
- Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40
Post
autor: TheD »
Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 21:47 przez
TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
TheD
-
kelsohmm
- Posty: 835
- Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36
Post
autor: kelsohmm »
pięknie to brzmi

możesz mi mówić daquan
kelsohmm
-
Miechu
- Posty: 664
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Post
autor: Miechu »
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Miechu
-
instinkt
- Moderator
- Posty: 7961
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29
Post
autor: instinkt »
całkiem sympatyczny ten mixtape
instinkt
-
Miechu
- Posty: 664
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Post
autor: Miechu »
Nowa epka
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Miechu
-
gawi
- Posty: 3740
- Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12
Post
autor: gawi »
Ciekawe czy Came from The Bottom to o ruchanku z Diddym

gawi
-
joey
- Posty: 7000
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: joey »
nawet bez tej afery twitterowe popisy Meek Milla to jest wysoki lot, polecam sobie czasem zerknąć
tu wybitna nitka
trójkąt bermudzki wola mokotów
joey
-
Parlae
- Posty: 9243
- Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29
Post
autor: Parlae »
Meek Mill - 5 AM In Philly
Parlae
-
gawi
- Posty: 3740
- Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12
Post
autor: gawi »
gawi
-
jesse7
- Posty: 282
- Rejestracja: 12 kwie 2020, 16:04
Post
autor: jesse7 »
Meek

jesse7