Zegarki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk

Re: Zegarki

Post autor: mancipium »

mam ograniczony łeb, bo co jak co, ale taki prostokątny zegarek no nie podoba mi się nic a nic, nie umiem dostrzec w nim jakiegokolwiek piękna.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ

Post autor: jAg »

Prez pisze: 26 gru 2023, 14:35 Rozjebał mi się fitbit, ale to akurat spoko bo mnie ciągle wkurwial. Planuję wrócić do mi banda, widzę ze są tanie i jest już 8, jakies wersje pro trochę droższe. Ktoś może używa i mógłby po krotce opisac czym one sie różnią w codziennym użytkowaniu i którą warto powinac? Wymagań dużych nie mam, zalezy mi na małej tarczy, krokomierzu i pierdolach typu alarmy stopery itp. fajnie też gdyby dało się nią sterowac spotify, najlepiej bez konieczności konfiguracji z apka za każdym razem jak to było w tym jebanym gownie fitbitowym
Podbijam, również poszukuję zegarka do max 250 zł, najważniejsze, żeby dobrze mierzył tętno i miał stoper, reszta mnie nie interesuje.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Prez

Post autor: Prez »

wziąłem mi banda 8 za 140zł i po dwóch tygodniach sobie chwalę, fitbit był gównem obesranym przy tym. płynnie chodzi, podstawowe funkcje dowożą i bardzo mi zaplusował liczbą dostępnych rodzajów treningów oraz tym, że po wybraniu którejś dyscypliny przy następnym szukaniu pojawia się ona na samej górze, co w sytuacji gdy włączam na zmianę 3/4 jest bardzo pomocne
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ

@Prez a jak radzi sobie z pomiarem tętna?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Prez

Post autor: Prez »

Podczas treningów masz podział na regeneracyjne, intensywne, aerobowe, anaerobowe i vo2 max + wykresik i dane o srednim i max.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ

Dzięki za info!
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator

Post autor: Sidd »

A propos Tanka/Santosa, są jakieś sensowne alternatywy w sklepach obecnie? Casio ma np niezłe propozycje, ale wszystkie dla kobiet i malutkie. Kiedyś Seiko miało dobry prostokątny model, ale nie da się go już kupić jako nówki
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
ffeee

Post autor: ffeee »

Chyba nic lepszego od tego Hamiltona albo Bulovy nie będzie.

Budżetowo to nawet tym Casio opykasz prostokątny/kwadratowy zegarek
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator

Post autor: Sidd »

No właśnie te Bulovy spoko wyglądają, ale najbardziej mi się widzi Seiko SWR052P1
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
ODPOWIEDZ