MELODIC TECHNO - producent muzyczny

Dział przeznaczony dla osób zajmujących się produkowaniem muzyki. Porady, dyskusje oraz wskazówki techniczne.

Moderator: gonny_trebor

REMI
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2023, 20:38

MELODIC TECHNO - producent muzyczny

Post autor: REMI »

Czy jest tu jakiś producent muzyczny. Byłbym wdzięczny za fachową opinię mojego utworu.
Czekam na kreatywne porady, a nie uszczypliwe komentarze,

pozdrawiam
REMI
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 503
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: MELODIC TECHNO - producent muzyczny

Post autor: quasimoto »

Muzyka to istny yin-yang. Zawsze znajdą się Ci, co pochwalą, dadzą suba plus będą systematycznie klepać po plecach. No i też druga strona pisać nieprzychylne komentarze, dawać minusy i śmiać się. Przede wszystkim to ma się podobać Tobie!
Ja się wolę nie znać na muzyce, kieruję się swoim głosem wewnętrznym. Robisz, wrzucasz i tak w kółko. Ktoś w końcu zauważy i "poklepie po plecach" za dobrą robotę. Powodzenia!
Popi
Posty: 273
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MELODIC TECHNO - producent muzyczny

Post autor: Popi »

Wokal jest trochę natrętny, moim subiektywnym zdaniem zbyt wyeksponowany w mixie. Aranż jest spoko, te 6 minut zlatuje bez poczucia monotonii, nie podoba mi się mix, wydaje się niezrównoważony, brakuje mocy w dolnych pasmach, stopa się zlewa i bass nie trzęsie tak jak powinien. Ten synth który wjeżdża w 3:04 bym ściszył trochę bo kłuje w uszy.
Odsłuchałem na parze Eris E5 w zaadoptowanym akustycznie pomieszczeniu i drugi raz na DT880PRO
Popi.jaku
ODPOWIEDZ