Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Kurwa Perez kto ci krzywdę zrobił 🥲 nacho odriozola Lunin vallejo i mendy następni w kolejce geeeez wrócił stary dobry Perez i robi czystki etniczne


Karim Benzema będę kurwa tęsknił legendo
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4353
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Transfery

Post autor: oyama »

Saudi Arabia uzbroi sie w emerytow
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery

Post autor: mateko »

Benz :(
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Transfery

Post autor: Mider »

potter pisze: 03 cze 2023, 20:19 I Real idzie po Havertza wg Romano, oby oby blagam
Dziwny ruch, na 9 się nie nadaje, na każdą inną pozycje jest ktoś lepszy, a na rezerwowego są tańsze opcje
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Transfery

Post autor: RIVALDO111 »

Mider pisze: 04 cze 2023, 13:54 Dziwny ruch, na 9 się nie nadaje, na każdą inną pozycje jest ktoś lepszy, a na rezerwowego są tańsze opcje
Po odejściu Kroosa i Modrica czego nie można wykluczyć to Havertz może sobie biegać tam w środku i 5 lat i jak na skrajnej 9 chłop mnie w ogóle nie kupuje to w środku z nowej fali ma papiery na fajne granie z dzisiejszych nazwisk.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Właśnie podają że kane za benza, a havertz będzie upchany jako 10
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery

Post autor: mateko »

Floro prowadź
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Transfery

Post autor: sebring »

pytanie do kibiców Realu - wierzycie w tego Havertza, skoro faktycznie ma go Perez sprowadzić? osobiście ten transfer dla mnie to szaleństwo
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Chuj go wie ja nawet nie wiem jaka dokładnie jest jego pozycja, ale jak to jest cel nr1 calafa to mu wierzę że zacznie grać w piłkę.
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10154
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Transfery

Post autor: wujot »

Na miejscu florka zrobiłbym wszystko żeby sprowadzić Lautaro Martineza. Napastnik na lata, do tego dobry bramkostrzelny piłkarz. Myślę, że szybko by się odnalazł w napadzie z brazylijczykami z Realu

Havertza nie widzę w tej druzynie, ale może zaskoczy jak już przyjdzie
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Transfery

Post autor: RIVALDO111 »

Nie będzie Martinez a. Najprawdopodobniej Real szykuje pakiet Kane plus Firmino.

Mnie tylko zastanawia kasa na transfery RM, bo tam 90 kadry out to free agenci.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2023, 16:42 przez RIVALDO111, łącznie zmieniany 2 razy.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1778
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Transfery

Post autor: the badman »

Firmno <3 Kazdemu klubowi na świecie go życzę
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Transfery

Post autor: Mider »

sebring pisze: 04 cze 2023, 16:00 pytanie do kibiców Realu - wierzycie w tego Havertza, skoro faktycznie ma go Perez sprowadzić? osobiście ten transfer dla mnie to szaleństwo
Nie wierzę. Dodatkowo pewnie by kosztował za duże pieniądze, skoro taki łak jak Mount z rocznym kontraktem ma iść za >50mln
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

Wg Bildu już bardzo blisko tego ruchu, z innych źródeł widziałem kwotę 70 mln i to byłby bardzo dobry deal dla Chelsea.

A Nagelsmann coraz bliżej PSG
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Transfery

Post autor: zemsta1camzata »

RIVALDO111 pisze: 04 cze 2023, 16:39 Mnie tylko zastanawia kasa na transfery RM, bo tam 90 kadry out to free agenci.
real ma kasę, bo nie wydawał w ostatnich latach
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

Chelsea na tym wyjdzie najlepiej i nawet nie przez to, że to zły piłkarz, ale rozwiąże im się problem tego że mają milion graczy na jedną pozycję
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

no wbija Nkunku o podobnych cechach, szkoda bo bylem fanem Kaia i trzymale mocno kciuki, moze hiszpanska mu lepiej siądzie
Obrazek
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Transfery

Post autor: yaneq »

Dodatkowo Loftus ma iść do Milanu, a Pulisic do Juve, coś cicho jedynie o Aubie i Zijeszu
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

RIVALDO111 pisze: 04 cze 2023, 16:39 Nie będzie Martinez a. Najprawdopodobniej Real szykuje pakiet Kane plus Firmino.

Mnie tylko zastanawia kasa na transfery RM, bo tam 90 kadry out to free agenci.
Jaki kurwa firmno głąbie i jaka kasa jak na mbappe rzucali 200mln a do tego mieli luźne 150mln na wydanie + już zeszli z 80mln za pensje

Plus za rok ma wchodzić nowy limit plac od uefa i już nie będą mogli rozpierdalać tyle hajsu w okienko
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Transfery

Post autor: neks »

Havertz może elegancko chodzić w Realu jak mają na niego pomysł, w Chelsea go zjebali rzucając po losowych pozycjach i nawet jakby Pochettino miał go używać zgodnie z instrukcją, to możliwe że i tak potrzebuje zmiany otoczenia żeby zrobić krok dalej
ODPOWIEDZ