Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
53
17%
Aston Villa
15
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
43
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
52
17%
Manchester United
33
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
16
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 314

Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bloodyhell »

albo pójdzie po rozum do głowy i obetnie swoje wymagania (doubt)
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: RIVALDO111 »

Coś szybko ten filmik wleciał na kanał Tottkow.

Chyba będzie pożegnanie.



Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
Bisclavret pisze: 31 maja 2023, 11:44 Martial ma rocznie netto 8 milionów euro, nikt mu nawet połowy nie da w tych ligach co wymieniłeś. Pewnie będzie siedział do końca kontraktu.
Gość w 3 ostatnie sezony w sumie strzelił 11 goli. Należą mu się te 8 baniek :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: emcess »

bloodyhell pisze:albo pójdzie po rozum do głowy i obetnie swoje wymagania (doubt)
taak, na pewno ambicja > 5mln funtów więcej za sezon. no boga za nogi zlapal, posiedzi do konca kontraktu, potem gdzieś do włoch/hiszpanii i elo
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Ktoś wie kiedy podają zwycięzców tych nagród indywidualnych, zwłaszcza MVP sezonu?
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: RIVALDO111 »

Już podali.

Haaland wygrał za gracza sezonu i młodego gracza sezonu.

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

A faktycznie, patrzyłem Twitty z ostatnich dwóch dni a to już 4 temu podali :D
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: RIVALDO111 »

Jasna cholera to Bruno ma już 6 sezonów w barwach United :shock: :shock: :shock:

Holly shit.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2023, 17:04 przez RIVALDO111, łącznie zmieniany 1 raz.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6145
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: zemsta1camzata »

debilu przyszedl w styczniu 2020 do united
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: RIVALDO111 »

No właśnie dlatego Romano wprowadza w błąd pisząc MUFC, myślałem że facet nie farmazoni bo to wkoncu Romano i tak sobie myślę k...a już 6 lat. :shock:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: emcess »

no #mufc dal bo teraz jest w manu, nie widzę połączenia
Spoiler
durniu
Obrazek jebac kiboli
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: RIVALDO111 »

Tottki bez Kejna.

Spadają z ligi czy nie? Jakie przemyślenia.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: demon »

Tak, spadają od razu do League One :bowdown:
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: imo »

Rivaldo zamknij mordę już bo wpadam tu na slgw poczytać wartościowy kontent sportowy a ty w każdym temacie te swoje pierdoły wrzucasz, załóż se temat osobny do tych śmieci i sobie tam postuj
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: jAg »

Polecam wszystkim dać tego zjeba na ignora, to sobie pójdzie gdzie indziej szukać atencji.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Ciekawe czy Arteta będzie się trzymał tego odwróconego systemu z ostatnich spotkań

W fazie ataku:
Ramsdale
White - Saliba - Gabriel
Partey (Caicedo jeśli by przylazł) - Rice (wierze)
Ode - Zina/ESR
Saka - Jesus - Martinelii

W obronie:
Ramsdale
Partey/Caicedo - White - Saliba - Gabriel
Saka - Rice - Zina - Martinelli
Ode - Jesus

Wygląda to o wiele lepiej nawet z Parteyem niż obecnie, bo Zinchenko o ile jest w ataku świetny, o tyle w obronie jest średni i lewa strona Arsenalu była mocno targetowana. Partey a tym bardziej Caicedo daliby radę. Gabriel przez większość sezonu dawał radę to ogarnąć (chłop jest mocno niedoceniany, od listopada poziom wyżej od i tak świetnego Saliby), ale jednak tam jest dziura. Do tego nie trzeba by kupować nowej 8 za Xhakę mając tam Zinchenko, bo w Smitha-Rowe osobiście nie wierzę. Znak zapytania też jest na Gabrielu na lewej stronie w fazie obronnej, ale nie sądzę żeby to miał być problem.

Tylko do tego to zdecydowanie Caicedo i Rice są potrzebni. Partey by ogarnął pewnie, ale Caicedo na tej pozycji to byłby game-changer
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: gogi »

jAg pisze: 05 cze 2023, 10:45 Polecam wszystkim dać tego zjeba na ignora, to sobie pójdzie gdzie indziej szukać atencji.
Nie pójdzie i nie ma na to najmniejszych szans. Podpis użytkownika mówi wszystko.
imo pisze: 05 cze 2023, 10:39 załóż se temat osobny do tych śmieci i sobie tam postuj
A to byłby najlepszy pomysł, na dokładkę zestaw warnów za postowanie gdziekolwiek indziej i w końcu byłby jakiś porządek.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: mql »

mało Arsenalu oglądałem przez ostatnie lata - Odegaard faktycznie jest kozakiem typu kozak w chuj, do kogoś byście go porównali? taki mobilniejszy Ozil czy bardziej skuteczny Cesc czy nie wiem Rosicky na innej pozycji i z normalnym ciałem, którego nie rozpierdala najlżejszy podmuch morskiej bryzy?

@up normalnie ignor i od razu się lepiej czyta, polecam również
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 962
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bialyjelen »

mql pisze: 05 cze 2023, 10:55 taki mobilniejszy Ozil czy bardziej skuteczny Cesc czy nie wiem Rosicky na innej pozycji i z normalnym ciałem, którego nie rozpierdala najlżejszy podmuch morskiej bryzy?

wszystkiego po troszku, mimo to ciagle slabszy od wymienionej trojki w ich prime, ale w sumie ciezko powiedziec czy to byl prime sezon arsenalu, nikt im nie dawal v-ce majstra przed sezonem

ps myslicie ze kane naprawde moze przejsc do United? :oops:
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Upominałem szanownego użytkownika, żeby chociaż czytał dyskusje w której postuje (za słusznya uwaga jednego z super uzytnikow)

Myśle, ze można założyć kącik ciekawostek twitterowych Rivaldo i zamknąć „jego” content tam- z drugiej strony zrobi się bałagan bo napewno będą dublowały się posty
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Moim zdaniem najbliżej mu do Fabregasa z Arsenalu. Jego problem jest taki, że jeszcze często znika w ważnych meczach. Albo inaczej - jego zniknięcie jest najbardziej widoczne
bialyjelen pisze: 05 cze 2023, 10:58ps myslicie ze kane naprawde moze przejsc do United? :oops:
Jak odejdzie to moim zdaniem tylko United, ew. jak go marka Realu nakręci. Ale wydaje mi się że wolałby zostać w Anglii
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ