Zioło

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Zioło

Post autor: mateko »

A co z tym Tonciu się dzieje co se pety gasił na łapach?
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Zioło

Post autor: ogkush »

baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
rbj
Posty: 292
Rejestracja: 19 kwie 2019, 12:55

Re: Zioło

Post autor: rbj »

Raper moich licealnych czasów, wchuj dobrych wspomnień. Szkoda że to się tak potoczyło, bo bity, stylówa, teksty, flow były jednymi z lepszych w Polsce
Awatar użytkownika
wojtek123
Posty: 68
Rejestracja: 04 kwie 2020, 9:46

Re: Zioło

Post autor: wojtek123 »

Ostatnio sobie przypomniałem jego produkcje, może porównanie na wyrost, ale mam z nim podobnie jak z Noonem, niezależnie z jakiego okresu pochodzi bit, to w ciemno jestem w stanie zgadnąć kto jest autorem. Produkcyjnie naprawdę były to świetne rzeczy, lirycznie, w czasach licealnych Hip-hop znałem na pamięć, ofiary czy głupi do dziś.
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 188
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Zioło

Post autor: wuiru »

3 lata bez ćpania gratki!
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Zioło

Post autor: Ema »

https://glamrap.pl/raper-ziolo-ma-dlugi ... a-wakacje/

Pamietam jak zbierał na wakacje i nie uzbierał,a w zamian oferował swoją dupke
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Zioło

Post autor: LWD »

Od początku roku praktycznie 100% moich środków schodzi na spłatę zadłużenia mojego i mojej byłej śp. dziewczyny. Ostatnio doszło do tego 3000 zł grzywny sądowej (zgadnijcie za co, tak, za to) – przez którą mam notabene zablokowane konto i środki na nim
ktoś wie za co?
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1778
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Zioło

Post autor: the badman »

No pewnie za narko. Już tą historię tu pisałem z 2 razy ale gość był tak znany w środowisku że kiedyś siedziałem sobie obok niego na wulkanie na słodowej, on był z jakąś dupką, pili se piwko, wszystko fajnie, gdzieś obok nas jeszcze jakaś para siedzi i nagle po godzinie czy dwoch ta para wstaje, podchodzi do Zioła, wyciąga odznakę i każe mu wyciągać narkotyki. Nawet buty ściągał i nic nie miał co najlepsze. Nie znałem go ale zdawał się wtedy szczęsliwym człowiekiem, nie wyglądał na jakiegoś poroboionego, dupka też całkiem normalna nie żaden szlauf. To chyba czasy z pamiętnego posta że wygrywa życie w końcu :cry:
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Zioło

Post autor: Jasek »

Ogólnie dobrze się kamuflował, bo paręnaście dni przed śmiercią płyty sprzedawał, co gdzieś się znalazły zakurzone. No i powinąłem opcją do ręki w maku na rynku, chwilę pogadaliśmy i mi opowiadał jak na prostą wychodzi, że wykurwia gdzieś zagranicę do pracy na kuchnię, miał przy sobie nawet jakieś winyle do samplowania i z zajawką mi tłumaczył co z czym z tego będzie. W chuj zasko to było
cztery żubry i dwie kurwy
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Zioło

Post autor: moxxi »

the badman pisze: 25 paź 2022, 18:54 To chyba czasy z pamiętnego posta że wygrywa życie w końcu
XD przecież to był wałek

Już bardziej na jego temat wiarygodne były komentarze na glamrapie
Spoiler
i te video z pociągu xD dobry meczing do całego posta w ogóle
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Zioło

Post autor: elkacpero »

Jasek pisze: 25 paź 2022, 22:27 Ogólnie dobrze się kamuflował, bo paręnaście dni przed śmiercią płyty sprzedawał, co gdzieś się znalazły zakurzone. No i powinąłem opcją do ręki w maku na rynku, chwilę pogadaliśmy i mi opowiadał jak na prostą wychodzi, że wykurwia gdzieś zagranicę do pracy na kuchnię, miał przy sobie nawet jakieś winyle do samplowania i z zajawką mi tłumaczył co z czym z tego będzie. W chuj zasko to było
nie wiem co o tym myśleć, bo też go spotkałem w podobnym okresie [kilkanaście dni przed śmiercią] w podobnym miejscu [rynek, ale kfc] i wyglądał jakby już od tych kilkunastu dni nie żył. w każdym razie niech mu ziemia lekką będzie, miłe wspomnienia z jego muzyczką mam
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Zioło

Post autor: 2ps__ »

typ był wrakiem totalnym już na dluugo przed śmiercią, nie pamietam dokładnie odstępów czasowych ale myśle ze pare miechow wcześniej jego ówczesna dupka wyhustala sie pod klatka, po wyjściu z bloku w którym wówczas melinowali, czas upływał im na napierdalaniu helu po kablach i różnych innych pojebanych mixow, w sensie ze niczym nie pogardzili xD ale wiecie klimat jak w jakimś requiem dla snu a nie zabawa, michal niby sie przejął, ale nie powstrzymało to przed zajebaniem laptopa, aparatu i innych rzeczy tej typiarki ze niby „psy znajda i przypal”, potem jeszcze przez te nwm pół roku max na moje staczał sie w dół, akcjami typu sprzedawanie swojej nowej dziewczyny z uśmiechem na twarzy, przecież on miał jakieś dziury na mordzie jak na filmach o cpunach nawet xd w tym okresie oczywiście jak każdy narkoman samobójca pare razy odpalił sie do losowych ludzi z farmazonem typu ogarniam życie jest git, ale ostatecznie łeb nie wytrzymał zreszta co sie dziwic przypal kurwa na każdej płaszczyźnie życia i również postanowił z tym skończyć jbc, trochę smutne ze tylu dobrych ślizgerow ubolewa nad jego losem
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Zioło

Post autor: pardon »

cpun cuponowi wypomina niesamowita sprawa
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Zioło

Post autor: Czak »

2ps__ pisze: 27 paź 2022, 16:28 trochę smutne ze tylu dobrych ślizgerow ubolewa nad jego losem
Nad każdym slizgerem bym ubolewał
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Zioło

Post autor: Jose »

Ludzie ubolewają nad Ziołem-raperem przede wszystkim (przynajmniej ja). "Hip-hop" to klasyk, produkował też świetnie i unikatowo.
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Zioło

Post autor: #23 »

Mam to samo, najczęściej raper i producent w jednym kończy się tym, że produkcje wychodzą dobrze, a rap pozostawia wiele do życzenia. W przypadku Michała było inaczej, mam w głowie zarówno te kozackie linijki przewinięte w świetny sposób jak i produkcje nasączone elektroniką, które były jego prawdziwą wizytówką. Dzisiaj przypomniał mi się remix Born To Die, ten numer to jest właściwie to jak Ziolo produkował czy remixował.
Spoiler
2ps__ pisze: 27 paź 2022, 16:28 trochę smutne ze tylu dobrych ślizgerow ubolewa nad jego losem
Ubolewamy bo mimo wszystko zostawił po sobie sporo dobrych rzeczy, a wielu z nas słuchało go gdy zajawka na rap była największa stąd tym większy sentyment do tej postaci
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Esdoer
Posty: 255
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:39

Re: Zioło

Post autor: Esdoer »

Dysponuje ktoś oryginalną wersją kawałka Action Bronson, na bicie z Bird on a wire?
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Zioło

Post autor: Luxair »

Jest gdzieś jakiś opis jak to się potem potoczyło z Rób Rzeczy po https://gazetawroclawska.pl/ich-pomysl- ... r/10144456 ?
Koszulki nie wypaliły, koledzy się pokłócili czy melanż wygrał z hard work? Zdaje się jeden mikstejp zdążyli tylko wydać (pomijając ten upamiętniający Zioła)?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Liquidsnake
Posty: 27
Rejestracja: 07 mar 2020, 19:35

Re: Zioło

Post autor: Liquidsnake »

Jakie mikstejpy? Rób rzeczy chyba tylko luzaki wrzucało, a ten upamietniajacy może ktoś zalinkowac, bo gdzieś mi umknęło, dzięki.

Zioło mega charakterystyczny sound w produkcji, dziś takich brakuje.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Zioło

Post autor: #1 »

Spotify - Rzecz after rzecz
^ kogo to chuj obchodzi?
ODPOWIEDZ