MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10147
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: MMA panowie MMA

Post autor: wujot »

Ferrari kop
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

japierdole jaki to jest magik
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Clay »

kurwa blisko xD
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10147
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: MMA panowie MMA

Post autor: wujot »

Spoiler
Obrazek
Mój kupon :lol: nic nie weszło xd
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: oyama »

KSW 8/10, ale to hall of fame mogli zrobic troche szybciej i byloby :bowdown: :bowdown:
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

Nie oglądałem gali, ale widzę że Marian wypadł z powodu kontuzji. I co kurwa nie mieli zastępstwa przygotowanego, w walce o pas :lol: ?
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: MMA panowie MMA

Post autor: checollada »

Wypadł na rozgrzewce przed walką, jak wyobrażasz sobie zastąpienie zawodnika w takim momencie?


Fajna ta gala nawet, miło spędziłem ten wieczór
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10147
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: MMA panowie MMA

Post autor: wujot »

No Soroko już się rozgrzewał z Tomkiem Chicem
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: MMA panowie MMA

Post autor: VBSW »

Mameda nie widziałem, bo już opuszczony narodowy, ale wixa przednia.
Arek :bowdown:




Spoiler
Ostatnio zmieniony 04 cze 2023, 0:54 przez VBSW, łącznie zmieniany 1 raz.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: MMA panowie MMA

Post autor: emcess »

bardzo fajna gala, sportowo na prawdę jedne z lepszych ksw

a cyrki wiadomo przy takiej skali musiały być, ale poza pudzillą też na poziomie
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #23 »

Gala dobra choć, końcowe walki musiałem odpuścić i zobaczyć powtórki. Mamed ładnie zapodał (choć blisko dyskwalifikacji), a jak ktoś się spodziewał że Pudzian wygra to ja nawet nie :lol: przecież ten facet nabił rekord na słabych zawodnikach, gość ma ogromną siłę i w zasadzie tylko tyle. Gdy przeciwnik wie co ma robić jak w tym przypadku to ten nie wie kompletnie jak przeciwdziałać, a w tym przypadku pójście w wymianę z byłym bokserem wagi ciężkiej to trochę XD
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

checollada pisze: 04 cze 2023, 0:38 Wypadł na rozgrzewce przed walką, jak wyobrażasz sobie zastąpienie zawodnika w takim momencie?
Normalnie, mieć jakiegoś Rajewskiego czy innego zawodnika dogadanego z wyprzedzeniem, w razie gdyby coś się odjebało. Bo już raz się odjebało ze strony Mariana kiedyś jak miał walczyć z Saladinem. No ale ksw nie pomyślało
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: oyama »

Mamedowi sie Amadeusz odpalil, Askham chyba niepotrzebnie sie probowal podniesc z parteru, bo to nie moglo sie inaczej skonczyc niz soccer kick lub wbicie kolana w czaszke
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: MMA panowie MMA

Post autor: RIVALDO111 »



Dodano po 4 godzinach 51 minutach 27 sekundach:
Szpila o samobójstwie


Dziennikarz zapytał go zatem, czy zmienił myślenie. – W dzieciństwie spotkała mnie ogromna tragedia. Mój tata był alkoholikiem i powiesił się, gdy miałem trzy lata. Ile to razy darłem się do ojca, patrząc w niebo: "Jak mogłeś mi to zrobić?! Miałeś być tu, ze mną!". Nie mogłem mu tego darować – mówił.


Szpilka wyznał, że chciał popełnić samobójstwo
I dalej tłumaczył: – A po wielu latach sam chciałem ze sobą skończyć w identyczny sposób. I to mając u boku kochającą kobietę, przyjaciół, pieski, dom, pieniądze. Wszystko.

Dopytany, kiedy to było, powiedział, że po przegranej walce z Łukaszem Różańskim (maj 2021 roku – red.).

Bokser zdecydował się też na bardzo osobiste wyznanie. – Oprócz samej porażki w ringu doszły też inne kwestie, które jeszcze mocniej mnie podłamały. Wpadłem w głęboką dziurę do tego stopnia, że dwa razy próbowałem skręcać sznur, by się powiesić. Wiem, jak to brzmi, ale tak było. Nie mogłem uwolnić się od myśli, że tata też tak kiedyś zrobił. Straszne siedziało mi to w głowie – powiedział.

Dodano po 21 godzinach 59 minutach 26 sekundach:
Wg grubaska z fightsportu Pudzianowski nie przedłużył kontraktu z KSW i jego ostatnia walka to Artur Szpilka.

Ciekawe czy jeśli to prawda to koniec kariery czy Fame lub Clout MMA u Peszki :joint:


Szczerze nie zaskoczyło by mnie to jeśli byłaby to prawda bo Pudzian moim zdaniem jest już trochę zniszczony i przegrzany w KSW i nawet nie ma kogo sensownego mu dać po zwolnieniu Izu i Sarary.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Mallot kozak jest chlop :bowdown:

Dodano po 17 minutach 53 sekundach:
Oliveira :bowdown: :bowdown:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: MMA panowie MMA

Post autor: RIVALDO111 »

White mówi że chętnie zrobi walkę Zuckenberg vs Musk na gali UFC jeśli oni realnie chcą tej walki :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: oyama »

pieknie rozpierdolony apteka w main evencie WOTORE :bowdown: jeszcze jego naroznik sie probowal cos przypruc do Wilanowa i szybko zostali wyjasnieni przez Adama Okninskiego. Sport wygrywa z patologia :twisted: :bowdown:

nawet Piotr Swierczewski sie dolaczyl z tego co widze na shotach :lol:
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6205
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: FruitOffTheWall »

rębecki TOP
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1869
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Połas »

Elegancka walka.
Obrazek
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Brawo, mocny wystep. Ciekawe czy zostaje w lekkiej, czy jednak bedzie schodzil
ODPOWIEDZ