DJ Paul - The Goat (TBA)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6117
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: DoubleB »

po huj tak to nie rozumiem, i akurat w tym przypadku musieli namieszać, jedyny koncert na którym mi zależy xd mam nadzieję że w holandii obejdzie się bez kombinacji, bilety mieli normalnie w sprzedaży, a nie że jakieś loże masońskie sold out zrobiły
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: wojtas »

Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: Miechu »

Jak ktoś będzie w wwa i uda mu się cokolwiek zobaczyć/usłyszeć to niech da znać jak to wyglądało bo mega dziwna akcja z tym wszystkim
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: wojtas »

pięknie w chuja polecieli...
Obrazek
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6117
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: DoubleB »

żenująco wyszło
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6117
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: DoubleB »

uwaga, długi post xd

byłem w amsterdamie, koncert odbył się po ludzku, czytaj każdy śmiertelnik mógł kupić bilet i wejść, piękne wydarzenie, mimo że tak krótkie, około 45 minut rozpierdolu. szafeczki na rzeczy elegancko, następnie strefa merchu na której nabyłem koszulkę z okładką live by yo rep. jako że wybecelowałem na polski meet-n-greet to na holenderski już sobie darowałem, ale jak zakupiłem teesa to menago powiedział mi, że ten zakup upoważnia do wstępu na tegoż meeta, więc wyszło najs. przy rozmowie z tc zapytał nas skąd jesteśmy, odparliśmy że z polski, jednak podjechaliśmy te 11h furą żeby zobaczyć ten występ, skoro u nas było coś namieszane. na co on, że nooo w polsce to straszny burdel był przy organizacji i krótki czas przed przylotem dowiedzieli się tak naprawdę jak to będzie wyglądać. plus wkurwił się, bo nie mógł sprzedać przez to prawie w ogóle ciuchów, także podzielaliśmy opinię. powiedział że ten polski koncert to była "impreza zamknięta" tylko na specjalne zaproszenie, więc bajki o sold oucie biletów można sobie w dupę wsadzić, jak to niektórzy oponowali w komentarzach pod postem o tymże sold oucie, bilety nie były publicznie dostępne i taka jest prawda. pisałem z dronem czy idzie na ten szemrany koncert to wysłał mi głosówkę że tak, i trochę pogadaliśmy w tym temacie, w ogóle widziałem że tam jakieś maliki, wini i tego typu kolesiostwo

dobra, a teraz o show, bo to jest najważniejsze. zaczęło się od kozackiego supportu w wykonaniu bodajże grupy vhs, fajny klimat mroczny jak triple six. wszystko w ogóle było bardzo punktualnie. paweł wjebał się na scenę do "we bout to ride", publika żywa whuj tak jak trzeba, więc momentalnie cudna atmosfera. co zagrał później, w niedokładnej kolejności pamiętam bo nawet mi nie przyszło do głowy fona wyciągać i nagrywać, taki miałem hypnotize mind:
- who run it (podbił do didżeja i bawił się mpc-tką z samplami z tego kawałka i podgrzewał napięcie - btw zjaraem się i olbrzymią miałem bekę z tego że dj paul ma didżeja, didżej didżeja paula xdd)
- weak azz bitch - tu powstała ściana śmierci i na bębny poszło w konkretny mosh pit, zdaję sobie sprawę że na przestrzeni lat koncertowania t6m bywały pewnie whuj mocniejsze, jednak imo jak na europę było naprawdę porządne
- slob on my knob, gdzie mosh przybrał jeszcze na sile, leciał oryginał i remix
- break da law, kolejny energetyk
- tear da club up 97, tu nie trzeba nic tłumaczyć
- sippin on some syrup, podobnie
- hit a muthafucka, tak samo
- throw your sets (z crazyndalazdayz)
- paul wit da 45, tu powiedział że musi się przyznać, że pierwszy raz gra ten kawałek na żywo, ale nie wiem ile w tym prawdy xd
- baby mama/ridin spinners/poppin my collar/doe boy fresh/chickenheads/half on a sack/stay fly/late nite tip/side 2 side/azz n tittiez
- tribute dla lorda infamousa, zapalary w górę
- i pewnie coś tam jeszcze było, kontakt z publiką zajebisty, żarty żarciki, toczenie beki ogólnie

po koncercie spotkanie, wymiana kilku słów i foto. powiedziałem pawłowi ile dla mnie znaczy jego muzyka i jak mnie inspiruje, wspomniałem też że przyjechaliśmy z polski te tysiąc kilometrów, ze względu na niedostępność tamtego wydarzenia, na co dj paul zbił mi żółwia i powiedział donośnie
Spoiler
real nigga
jeden z najwyższych punktów z mojej bucket listy udało się spełnić, tego doświadczenia nie zapomnę nigdy
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3258
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: gawi »

Zazdro :bowdown:
Dawaj fotę z Paulem
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: vampmoney »

Ogromne zazdro
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6117
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: DoubleB »

Spoiler
Obrazek
a, grał jeszcze if you ain't from my hood, do tego na koniec każdego kawałka wybrzmiewał dżingiel "yeah hoe", i za każdym razem myślałem że zagra w końcu mafia niggaz, ale nic z tego, za to prawie wyzerował szampana na scenie

a tu kilka sekund które kobita nagrała
Spoiler
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: Sialala »

Fajowo :bowdown:
wklz

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: wklz »

DoubleB pisze: 13 cze 2023, 11:03
Spoiler
Obrazek
a, grał jeszcze if you ain't from my hood, do tego na koniec każdego kawałka wybrzmiewał dżingiel "yeah hoe", i za każdym razem myślałem że zagra w końcu mafia niggaz, ale nic z tego, za to prawie wyzerował szampana na scenie

a tu kilka sekund które kobita nagrała
Spoiler
Dojebana akcja, zazdro
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: Miechu »

O stary :bowdown: :bowdown: zazdro w chuj, mega akcja
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 217
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: Paul »

Propsy ogromne i zazdro oczywiście!
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6117
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: DoubleB »

dj paul znowu w warszawie, klub niebo, 17.10.2023, ja już bilety nabyłem
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Waldek98
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2019, 11:59

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: Waldek98 »

Dzięki za info, zajebiście że Paul tak szybko wraca
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6117
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: DJ Paul - The Goat (TBA)

Post autor: DoubleB »

szczerze jestem ciekaw, skąd ta decyzja żeby po 4 miesiącach już wracać, kurde no wątpię że mu się tu tak spodobało, choć może odbiór go pozytywnie zaskoczył? ni mom pojęcia
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
ODPOWIEDZ