Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
101
57%
Split
50
28%
Inny
25
14%
 
Liczba głosów: 176

Balaclava
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2021, 13:10

Re: Siłownia

Post autor: Balaclava »

Dr mazur?
sen, nawodnienie, aktywność fizyczna, odpowiednia szamka, zrezygnowanie z używek)- w wielu przypadkach poprawienie/usunięcie tych czynników zwiększa znacząco jakość życia
Zdaję sobie sprawę z tego
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Balaclava pisze: 01 cze 2023, 19:19Dr mazur?
To ta z materiału, który wrzucił @sZp
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Siłownia

Post autor: NSX »



@everyone słuchajcie
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1164
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Siłownia

Post autor: qualite_de_schizoide »

NSX pisze: 15 kwie 2023, 20:50 ja niedawno 6 miesiecy przerwy mialem od silki, bo mnie napierdalaly barki na maxa nawet przy zwyklym unoszeniu reki i myslalem, ze samo mi przejdzie, ale jednak tak sie nie stalo xD i zaczalem robic ten zestaw cwiczen - https://www.youtube.com/watch?v=-48hED5FvMg teraz czuje sie jak pierdolony bog i jestem jeszcze silniejszy i piekniejszy
dzięki byku za podrzucenie tego filmiku, już 2 i pół tygodnia mam kontuzję lewego barku, ale od tygodnia robię ten zestawik + kilka jeszcze ćwiczeń na ten problem + lek przeciwzapalny + zimne okłady w ciagu dnia i czuję że wracam do zdrowia, no tak na miękko to myślę z 2 tyg. i powinienem wrócić do treningu z ciężarami, wielkie 5 dla Cb
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9091
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Siłownia

Post autor: genocidegeneral »

te gumy oporowe są w stanie jakkolwiek zastąpić pizganie żelastwa? czy po prostu jest to 8% lepsze niż nierobienie niczego i w sumie to olać
Obrazek
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3990
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Siłownia

Post autor: emcess »

no w jakimś stopniu są, taki np fajny trening hiit.
https://youtu.be/xrhMpzhz0s4

ale to raczej w kwestii dodania czegoś do cwiczen bez ciezaru, a nie zastepowania żelastwa
Obrazek jebac kiboli
859wielki
Posty: 15
Rejestracja: 17 lip 2019, 8:51

Re: Siłownia

Post autor: 859wielki »

qualite_de_schizoide pisze: 06 cze 2023, 21:07
NSX pisze: 15 kwie 2023, 20:50 ja niedawno 6 miesiecy przerwy mialem od silki, bo mnie napierdalaly barki na maxa nawet przy zwyklym unoszeniu reki i myslalem, ze samo mi przejdzie, ale jednak tak sie nie stalo xD i zaczalem robic ten zestaw cwiczen - https://www.youtube.com/watch?v=-48hED5FvMg teraz czuje sie jak pierdolony bog i jestem jeszcze silniejszy i piekniejszy
dzięki byku za podrzucenie tego filmiku, już 2 i pół tygodnia mam kontuzję lewego barku, ale od tygodnia robię ten zestawik + kilka jeszcze ćwiczeń na ten problem + lek przeciwzapalny + zimne okłady w ciagu dnia i czuję że wracam do zdrowia, no tak na miękko to myślę z 2 tyg. i powinienem wrócić do treningu z ciężarami, wielkie 5 dla Cb
Damian kozak jeśli chodzi o sprawy treningowe. Znam parę osób, które przerobiły jego kursy i widać efekty. Sam jak będę chciał coś zmienić w rutynie treningowej to zakupię "Mobilne Ciało" i spróbujemy.

U mnie rutyna treningowa to obecnie tylko i wyłącznie treningi góry. 1,5 msc temu na siatkówke, w kolanie uczucie jakby coś się "naciągało" i od razu pękło. Wg USG jest widoczny problem z łąkotką przyśrodkową + ból w bocznej i okolicach więzadeł pobocznych. Także czekamy na wyniki i zapewne operacja.

Treningowo sporo się zmieniło, bo zmieniłem siłkę w mieście na domową. Oszczędność czasu, robię wszystko, win-win.
Bart
Posty: 121
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Siłownia

Post autor: Bart »

genocidegeneral pisze: 07 cze 2023, 9:51 te gumy oporowe są w stanie jakkolwiek zastąpić pizganie żelastwa? czy po prostu jest to 8% lepsze niż nierobienie niczego i w sumie to olać
Ni chu ja. Moim zdaniem lipa ale na pewno lepsze niż nic nie robienie. Jeżlei zrobić trening z masa ciała+gumy to ok ale uważam, że nic nie zastąpi ciężaru i progresu(a w gumach o to trudno). Zaopatrz się w 2 hantle żeliwnych 30ek i już możesz robić konkret trening a jak się wkrecisz to dokupisz cieżaru i gryf/ sztangę, drążek, stojaki i nic więcej nie potrzeba.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4889
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Siłownia

Post autor: scam_sakawa »

Gumami ćwiczeń siłowych nie zastąpisz, ale możesz się porządnie rozgrzać i rozciągnąć, robienie zdrowego ciała to nie tylko napierdalanie sztangą na klatę, ale zadbanie o stawy, rotatory, ścięgna itd.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Minutka
Posty: 111
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04

Re: Siłownia

Post autor: Minutka »

Zależy do czego dążysz. Ja używam gum przy prawie każdym treningu (glownie rozgrzewka zeby zmobilozwac mięśnie, chociaż przy normalnym treningu tez włączam), ale jestem po zerwaniu więzadła i mój cel to powrót na boisko i po prostu bycie lepszym na boisku. Single leg deadlift z guma wjeżdża elegancko i do tego aktywuje masę innych mięśni tak jak to bywa przy ćwiczeniach stabilizujących. Single leg bridge też jest fajny na dwugłowe. Sporo ćwiczeń na abs jest z gumami. Używam ich tez żeby sobie powiesić dodatkowy ciężar na sztangę przy przysiadach i wtedy też wjeżdża stabilizacja przy której trzeba się napracować. Sporo zależy od celu
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Siłownia

Post autor: BENGAL »

nie ma co pierdolic hiit spelni swoje zastosowanie w tylko okreslonych warunkach ale nie mozecie zapomniec o tym ze tak jak tworca hiit tak samo na filmiku sa dwa kabany napierdolone konkretnie sprzetem oni by wygladali jak adonisy jedzac paluszki rybne frosta popijac kefir i robiac pompki bo tam apteka nie jest na poziomie amatorow towaru ktorzy bija tescia z deka
pod amatorke na czysto do robienia sylwetki i sily dla normalnych chlopakow to hiit to troche farmazon niestety nie ma co pierdolic przy obecnym stylu zycia miejskiego najlepiej spisuje sie fbw w roznych wariantach zaleznie od stazu np rozbijany potem na splity mozna dokladac elementy hiit ale fbw jest bazowym treningiem bo jest efektywny i juz nawijam czemu
niemozliwe jest dzisiaj jezeli nie siedzicie w zk albo nie wygraliscie w totka zeby trzymac forme na gumach i pompkach drazkach wjazdach kipach bo musielibyscie naprawde dziennie poswiecac w huj czasu na sesje treningowe a czasu ma kazdy coraz mniej i tu fbw jest po prostu praktyczniejsze
jezeli chcecie isc w mobilnosc motoryke leczenie urazow to owszem gumy do cwiczen uzupelniajacych pasuja jak ulal
albo jak ktos chce sie wyjebac na szybko przed wyjsciem z chaty na miasto normalna sprawa 100 pompek 100 drazka we framudze bicepsy na gumie jest pompa`
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Siłownia

Post autor: lygrys »

czy jak się Ćwiczy na siłowni to ryzyko przepukliny wzrasta?
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4889
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Siłownia

Post autor: scam_sakawa »

Wzrasta tylko biceps
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Siłownia

Post autor: Travson »

rosną mięśnie rośnie respekt
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10197
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

rosnie napiecie wzrasta tetno
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4889
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Siłownia

Post autor: scam_sakawa »

człowiek na oriencie bo psy gończe wenszo
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6399
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Siłownia

Post autor: zemsta1camzata »

jaki spalacz tluszczu najlepszy?

181/96
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Siłownia

Post autor: hwjsk »

nie wpierdalanie
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Siłownia

Post autor: jajca »

I bieganie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10393
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Siłownia

Post autor: wujot »

kroki
ODPOWIEDZ