Tede czy Peja

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Kto jest lepszy?

Rychu
85
50%
Jacek
84
50%
 
Liczba głosów: 169

Awatar użytkownika
Hersk
Posty: 19
Rejestracja: 04 maja 2023, 17:47
Lokalizacja: Za górami i za lasami

Re: Tede czy Peja

Post autor: Hersk »

Nie taki mały ma 175 centymetrów czyli sredniego wzrostu jest
"Ego nie dokarmiam kopaniem okopanych
to nie walka – pokonywanie pokonanych"
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Tede czy Peja

Post autor: ogkush »

czyli krasnal wg dzisiejszych standardów xD

zamazal tedego :lol: :bag:
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Oportunistycznyebaka
Posty: 126
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: Tede czy Peja

Post autor: Oportunistycznyebaka »

175 chyba w butach na koturnie.

Kto był w ostatnim czasie na koncercie Rycha nie powinien być zdziwiony, że kompleksy, małostkowość itp. Ile się człowiek w przerwach między kawałkami nasłuchał o Kciuku.
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 158
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Tede czy Peja

Post autor: Karkovsky »

co Ty gadasz...serio pierdoli coś o Paluchu?

A z tej dwójki, mimo jakiejś tam sympatii do Jacy i sentymentu do wielu jego kawałków kawałków- Rychu.
Awatar użytkownika
Hytry Wałek
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:09

Re: Tede czy Peja

Post autor: Hytry Wałek »

Ciekaw jestem czy Tedzik słuchał uważnie swojego idola na Reasonable Doubt. Dokładnie kawałka 22 Two's, który jest zakończony skitem o treści "wypierdolcie gościa z imprezy aka wiecie co z nim zrobić". W tej sytuacji Peja = Jay-Z a Tede = Jay-Z wannabe.
No cat can match me... I'm passing fastly. Who's half as nasty?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6496
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Tede czy Peja

Post autor: Jose »

Odświeżyliśmy se z @horrypaz beef i pogadaliśmy godzinkę o tym, kto wygrał

https://www.youtube.com/watch?v=Abi-vS6FjT0

Gościnnie wrubel i @Bolo
Oportunistycznyebaka
Posty: 126
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: Tede czy Peja

Post autor: Oportunistycznyebaka »

Kierwa, ale stronniczo.
A ten z tekstem o tym, że Tede miał więcej hitów podsumowuje najlepiej całe wywody na podcascie.
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Tede czy Peja

Post autor: moxxi »

Jak przez godzinę czasu próbujecie sobie wmówić nawzajem że Pede wygrał beef to beka
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6496
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Tede czy Peja

Post autor: Jose »

tbh to ja zapamiętałem cały beef jako easy win Peji, ale jak sobie na spokojnie odpaliłem te kawałki, to poza Czasem hardcoru, który jest topowym kawałkiem w całym beefie, to jest tylko DTKJ, które jest bardziej memiczne niż dobre i nie wiem, może Wszystko na mój koszt, poza tym to te kawałki były słabo zarapowane i z grzaniem tych samych chybionych argumentów :dunno:
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Tede czy Peja

Post autor: moxxi »

- Mam bekę
- Ludzie z mej rzeczywistości
- Peja vs Hip-Hop
- Wszystko na mój koszt
- Kontargumenty
- Dissulfiran

To są turbo bengery na śmiesznego Jacka, gdzie natomiast z ah24n4 Tede nie podałbym ani jednego bo brak mu tam jakiejkolwiek charyzmy żeby jakkolwiek dobrze wspominać jego disy, a tym bardziej delivery i jedyne co robi to z siebie debila

No i Tede miał anulowaną kariera na kilka lat i odwoływane koncerty :lol:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Oportunistycznyebaka
Posty: 126
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: Tede czy Peja

Post autor: Oportunistycznyebaka »

Masa andronów. Z jednym sie zgodzę, beef o „głupotę”, Peja wtedy był w momencie odstawiani alkoholu co mu mocno działało na banie, a Tede umiał to skrzętnie wykorzystać, potrafi zastosować różne techniki socjologiczne i potem ludzie mówią „ale przecież tede już wyluzowany, dawno ma beef za sobą”.


A kto wygrał beef? Może niech wymową tego będzie DTKJ, niby głupie, niby prostackie i wulgarne, ale refren znał każdy bardziej lub mniej hiphopowy człowiek. Poszło viralem w Polskę.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2023, 14:08 przez Oportunistycznyebaka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5949
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Tede czy Peja

Post autor: DoubleB »

wszystko na mój koszt, czas hardkoru, frajerhejt, peja vs hip hop, kontrargumenty - do tego potężne zaangażowanie emocjonalne peji, zgodnie z zasadą najlepszą obroną jest atak, podczas zielonogórskiej afery odpieranie prób podkopania i ugrania czegoś dla siebie na czyichś problemach (huj z tym że sam sobie ich napytał, nie o to chodzi), energią i charyzmą rozpierdolił tedego, bo miał do tego uzasadnione podstawy, podczas gdy tede sprowokował ten beef tak naprawdę bezsensownie
emdeer
Posty: 294
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:14

Re: Tede czy Peja

Post autor: emdeer »

no nie wiem, dla mnie dziś te kawałki Pei są niemal asłuchalne natomiast AH24N2 dobrze się słucha do dziś
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6496
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Tede czy Peja

Post autor: Jose »

tak jak mówiłem w podcaście - imo "Czas honoru" i przede wszystkim "Rewolucja" wygrywają beef, bo tam Tede odbija główne argumenty Rycha

i w ogóle Ah24n4 słucha się lepiej przez większy luz tedego, nawet takie głupie wrzutki, jak to na Liroya, sprawiają, że bardziej naturalnie sie tego słucha niż tryhardowego Czarnego września z tym ciągłym: jesteś kurwą, jesteś brzydki, sprzedałeś się TVNowi, w kołko ćpasz (co w kontekscie tego, że Peja też nie zawsze był świętoszkiem brzmi zabawnie)
moxxi pisze: 16 paź 2023, 13:59 No i Tede miał anulowaną kariera na kilka lat i odwoływane koncerty
no ta, o tym też mówimy, że PRowo Peja zdecydowanie wygrał
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4656
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Tede czy Peja

Post autor: scam_sakawa »

Jose pisze: 16 paź 2023, 14:11 co w kontekscie tego, że Peja też nie zawsze był świętoszkiem brzmi zabawnie
jak również to, że kilka lat później Peja krzyczał na Irka z 19+ w programie TVN
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Tede czy Peja

Post autor: FruitOffTheWall »

dla mnie beef wygrał rychu, nie rozumiem co tede nawija na tych dissach, dykcja, maniera i tego skrzeczenie kurwa, na elliminati było tego mniej
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Oportunistycznyebaka
Posty: 126
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: Tede czy Peja

Post autor: Oportunistycznyebaka »

Pokolenie N2 powstań - przecież to jest żenia.

Jeszcze żeby się przyjebać merytorycznie do podcastu. Nie wiem który z was mówi, jaki tede nie był mordercą na sporcie w latach 90. Sprawdz sobie kolego kiedy wyszedł sporty i na legalu.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Tede czy Peja

Post autor: jajca »

to chyba jakis efekt mandeli, ale do niedawna tez mi sie wydawalo ze sport wyszedl w chuj wczesniej, a to ten sam rocznik przeciez. moze dlatego, ze "na legalu" kojarzy sie w duzym stopniu z ikonicznym klipem gluchej nocy, ktory ukazal sie dopiero pod koniec 2002, i wtedy to poszlo naprawde szeroko, a na "sport" byl hajp na dlugo przed ukazaniem sie i napierdalal wszedzie od dnia premiery
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1000
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Tede czy Peja

Post autor: marmolad_k2 »

Myślałeś, że wyszedł wcześniej, bo Tede nawijka zacofana.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Tede czy Peja

Post autor: jajca »

nie no nawijka podobna, ale PEJI mozna bylo wiecej wybaczyc bo przykladalo sie miarke jak na ulicznika to niezle
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
ODPOWIEDZ