[serial] Barry

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

[serial] Barry

Post autor: niuhniuh »

Spoiler
Obrazek
Opis z filmwebu:
Spoiler
Barry (Bill Hader) jest w depresji, czuje się samotny i całkowicie wypalony. Na życie zarabia jako płatny zabójca z dolnej półki, co nie poprawia jego sytuacji. Nie ma ochoty na kolejne zlecenie, ale zgadza się na realizację nowej roboty w Los Angeles, gdzie ma „zająć się” młodym, aspirującym aktorem. Podążając za swoim celem, mężczyzna trafia na spotkanie lokalnej grupy teatralnej. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że w ich towarzystwie czuje się dobrze i nabiera przekonania, że chciałby zerwać ze starym życiem. Pozostaje tylko jeden problem – jak to zrobić?
Ocena 8.3 na IMDB, można obejrzeć na HBO Max.


Mi dwa pierwsze sezony siadły jak mało co, świetny serial typu czarna komedia podany w przystępnej formie ~30-minutowych odcinków. Sezon 3 jednak (bez spojlerów) imo zyskałby nieco gdyby dodali te 10 minut do każdego odcinka, bo zaczyna się robić dużo skrótów myślowych i nielogicznych akcji "no bo to przecież komedia", szczególnie że dużo się obecnie w serialu dzieje.

Mimo to polecam i czekam z ręką w majtach na poniedziałkowy finał trzeciego sezonu.

Znacie? Oglądacie?
proszeniebij
Posty: 110
Rejestracja: 24 kwie 2021, 18:24

Re: [serial] Barry

Post autor: proszeniebij »

Nie wiedziałem, że trzeci sezon się zaczął. Elegancki serial typu odpalasz, oglądasz, dobrze się bawisz i nie przejmujesz się nim później.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9728
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: [serial] Barry

Post autor: potter »

też polecam, ale też jeszcze nie zacząłem trzeciego, bo dużo tego ostatnio do oglądania jest. A zresztą zawsze czekam na koniec sezonu żeby obejrzeć całość a nie odcinek co tydzień.
dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: [serial] Barry

Post autor: dicegame »

Wlasnie obejrzałem s02e05, arcydzieło :bowdown: dawno nie miałem tyle radości i funu z oglądania tego stężenia absurdu
Awatar użytkownika
bania
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgar

Re: [serial] Barry

Post autor: bania »

@dicegame Obejrzyj Mr Inbetween. Pierwszy sezon, szósty odcinek, zostawił podobne wrażenia.
Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9728
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: [serial] Barry

Post autor: potter »



finałowy sezon za miesiąc
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [serial] Barry

Post autor: niuhniuh »

Sezonul 4 wleciały dwa pierwsze odcinki, pretensjonalne gówno się z tego robi, a elementów komediowych z S1 i S2 ze świecą szukać :roll:
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2853
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Barry

Post autor: Mider »

Ja jakoś w połowie 3 sezonu odpadłem, jest jeszcze mniej komedii od tego czasu?
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [serial] Barry

Post autor: niuhniuh »

Zgadza się. Mniej komedii, więcej halucynacji, zgrzytania zębami, drącej pizdę Sally, płaczu. Komediowy pozostał NoHo Hank, chociaż jego wątek mógłby skończyć się wraz z finałem S3, także zaraz pewnie też zostanie postacią tragiczną.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [serial] Barry

Post autor: MalkoNTENT »

To ma być finałowy sezon? Jeśli tak obejrzę, jak nie to pojebię
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9728
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: [serial] Barry

Post autor: potter »

tak

jeszcze nie widziałem, ale to fajne jeśli serial się zmienia, lubię takie ewolucje
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [serial] Barry

Post autor: niuhniuh »

No dobra, zajebisty odcinek wleciał akurat, rozkręca się (oby)
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1255
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: [serial] Barry

Post autor: Globe »

No to co było w dwóch pierwszych zapowiadało bardzo dobry sezon imo (i pewnie tak będzie)
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [serial] Barry

Post autor: niuhniuh »

Ale się zjebał ten serial, szkoda :bag: Gdyby nie to, że zostały dwa odcinki to bym wysiadł.

Była fajna komedia o zabójcy nieudaczniku, jest dramat w stylu Lyncha. Internetowi się podoba, Bill Hader nieomylny prawie jak Vince Gilligan, jest dickriding ostry... albo to ze mną coś nie tak.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9728
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: [serial] Barry

Post autor: potter »

No nieszczególny był to sezon, nie myślałem że w te stronę to powędruje. Początek jeszcze ok, ale
Spoiler
te 10 czy ile tam lat później i ta jakaś próba przemiany Barrego w religijnego fanatyka wręcz nieudana imo. W ogóle jakoś mało się działo w tym sezonie, mam takie wrażenie, że zabrakło jakiejś inwencji do lepszego zakończenia tego serialu
ODPOWIEDZ