Moli - evoL (2023)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Moli - evoL (2023)

Post autor: RIVALDO111 »




Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Moli- evoL (2023) [Zapowiedź]

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Moli- evoL (2023) [Zapowiedź]

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Joydivision91
Posty: 84
Rejestracja: 25 lip 2019, 10:16

Re: Moli- evoL (2023) [Zapowiedź]

Post autor: Joydivision91 »

Strasznie płaczliwa ta płyta i nie da się jej przesłuchać w całości przez monotonię. Rozumiem zamysł i wyjaśnienia Moliego we wkładce płyty, ale nie potrzebna była nowa Muzyka Emocjonalna. Ta płyta ma tylko fajne momenty, tak jak np Cosplay, Schemat i Bezdomny, gdzie jest odpowiednie pierdolnięcie, a nie mazanie się, że dupa go zostawiła.
ODPOWIEDZ