[serial 1/10] Yellowstone

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial 10/10] Yellowstone

Post autor: SiNi »

Tu się akurat nie zgodzę z powyższym, nie przypominam sobie tak dobrego serialowego westernu w ostatnich latach, całość jest dobrze domknięta i trzyma klimat przez całą przygodę, wysoka nota jak najbardziej adekwatna do miniserialu.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial 10/10] Yellowstone

Post autor: koniec »

ten sezon się skończył zanim się w ogóle rozkręcił niestety :(
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial 10/10] Yellowstone

Post autor: SiNi »

@koniec Ten sezon ma mieć 14 epizodów.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2023, 20:50 przez SiNi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial 10/10] Yellowstone

Post autor: koniec »

a to filmweb mnie w błąd wprowadził

w każdym razie połowa sezonu się skończyła zanim się rozkręciło i jebać to wydawania sezonów po połowie
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial 10/10] Yellowstone

Post autor: SiNi »

Jest przerwa na rzecz spin-offu "1923" właśnie wleciał 4 epizod - też mnie wnerwiają takie podziałki głównych sezonów.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1776
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: Bunnymen77 »

Nowy sezon Yellowstone i to 1923 to takie gówno, że aż mi się odechciało jakikolwiek serial oglądać :lol: Pewnie samo Yellow dokończę, ale spin-off odpuszczam.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: SiNi »

Nie no 1923 fajny, obejrzałem 5 odcineczków i jest ciut gorszy od Yellow oraz 1883, ale to dalej sztos seriale, ogląda się wybornie.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2968
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: jogi »

Jak to jest marne... aż nie wierzę w to co czytam tutaj... Przecież to jest tak chujowo zagrane, tak absurdalne i niedorzeczne, pocięte jakby dzieci z liceum pisały scenariusz. Kurwa, pierwszy sezon i to co tam się dzieje to jest jakaś lawina niczym nieuzasadnionych idiotyzmów. Nie wiem czy warto nawet spoilerowac ale weźmy tego ich dzieciaka,
Spoiler
chłopiec w dwa dni walczył z grzechotnikiem, znalazł dinozaura, topił się w rzece ale szybko wysechł przy ognisku, widział jak matka dostaje wpierdol i kończy z trepanacją, jak zabija mu się ciotka indianka i wyjeżdżają mu kuzyni, jak stary odjebuje poparzonego w wypadku... w dwa dni! I za każdym razem scenariusz u dzieciaka wygląda tak samo - "Zostań tutaj, nie ruszaj się!". Kurwa to jest tak głupie. Typ zmienia bieg rzeki :bowdown: Typ odpierdala gościa i zrzuca z drogi i wszyscy mają wyjebane. Typ odpierdala ofiarę wypadku a stara stoi obok i mówi że dobrze robi a Policja mówi że słusznie postąpił i szeryf daje mu swoją lufę. :rotfl: Typ po badaniu na raka wychodzi ze szpitala po badaniu i nagle... rak go atakuje :bowdown: Typ jedzie po więzienie i wybiera kowboja do gangu kowbojów :bag:
To jest coś tak wybitnie głupiego, że ja mam super ubaw i oglądam dalej.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1089
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: Krew »

Sezony 1-3 - petarda
4- meh
5- no kurwa tu to jest festiwal głupot :bowdown: :rotfl:
Spoiler
rodzaca indianka zapierdalajaca w deszczu jeszcze zabierająca drugiego dzieciaka, no matka roku kurwa
Kamilr8xa
Posty: 32
Rejestracja: 24 paź 2020, 21:59

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: Kamilr8xa »

Kompletnie nie rozumiem popularności i wyhajpowania tego serialu. Mieli materiał na naprawdę dobry dramat, a wyszło kiczowate kowbojskie kino gangsterskie. Ciągle miałem skojarzenia z Synami Anarchii gdzie jedna niedorzeczność goniła drugą tylko tutaj zamiast motocykli mieli konie.
Spoiler
Wszechpotężna rodzina, której nikt w stanie a i pewnie w całej Ameryce nie może się postawić. Robi co chce, zabija kogo chce bez żadnych konsekwencji. Mówicie, że Skyler z BB jest irytująca? No to powodzenia z Beth, która przeżyła wybuch bomby jak i nasłanie na nią dwóch cyngli ale nie ma nikogo z kim Rip by sobie nie dał rady. Pościgi strzelaniny na publicznych drogach - jeden wielki absurd.
Pomimo prób, zgrywania twardzieli żadna postać mnie nie kupiła, żadnej sympatii wobec któregokolwiek bohatera.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2968
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: jogi »

To samo pisałem po obejrzeniu.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: Jiigsi »

Pierdolicie początkowe trzy sezony niesamowity klimacik. Pierwszy przynajmniej 10/10, później może faktycznie za mocno akcja wjechała
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: badi »

nie czytałem tematu, ale kiedyś nazywał się 10/10 i miałem wysokie oczekiwania co do tego serialu tymczasem jestem po trzech odcinkach i
Spoiler
jestem zdegustowany jakimiś popierdolonymi akcjami typu młody walczący z grzechotnikiem, dinozaur, morderstwa, strzelaniny chuje muje - za dużo tego jak dla mnie
tym bardziej że równolegle oglądam sopranos i tam jest to wszystko doskonale wyważone
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1074
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: trez »

1883 nie było takie najgorsze, ale ta ich kulminacyjna przeprawa przez rzekę to wielkie XD. :bowdown:

Samego Yellowstone chyba nie dokończyłem. Gdzieś na ostatnim sezonie się zatrzymałem. Pięknie widoczki nie zrekompensują scenariuszowej biedy.
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: boixos »

nie chcę czytać wątków, skończyłem 2 sezon, od którego zaczyna się psuć?
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1776
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: Bunnymen77 »

Z sezonu na sezon jest coraz gorzej, nie pamiętam, który dokładnie jest tym, który mnie już bardziej męczył niż bawił.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2854
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: Mider »

boixos pisze: 06 lut 2024, 22:57 nie chcę czytać wątków, skończyłem 2 sezon, od którego zaczyna się psuć?
po 3 sezonie
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: SiNi »

boixos pisze: 06 lut 2024, 22:57 nie chcę czytać wątków, skończyłem 2 sezon, od którego zaczyna się psuć?
Obejrzyj do końca i oceń, nie sugeruj się subiektywnymi opiniami, ciężko o taki serial z wyjątkowym klimatem i pięknymi widokami, nota 8.7 sama się nie wystawiła, świetna seria i teraz czekanko na drugą połowę 5 sezonu.
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: [serial 1/10] Yellowstone

Post autor: boixos »

zajebisty serial, nic się nie psuje, akcja oczywiście trochę zwalnia, ale serial nic nie traci, beka z tych smutów, czekam na jesienno-zimowe zakończenie
ODPOWIEDZ