Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: phobos »

SiNi pisze: 21 maja 2023, 7:40 negatywne wibracje
negatywne wibracje to wywołuje u mnie pierdolenie typa ubranego jak błazen z pozycji wielkiego krytyka mody, twój fit wywołałby co najwyżej uśmiech politowania, nawet bym się z ciebie otwarcie nie śmiał, bo założyłbym, że jesteś upośledzony umysłowo i ten strój to element terapii
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: SiNi »

@phobosNigdy nie nazwałem się krytykiem mody, więc nie zmyślaj takowych teorii, Tobie się nie podoba ok, ale jak widać wypowiadać też się lubisz za wszystkich i jeszcze posiadasz dar jasnowidztwa co jest bardziej groteskowe niż ten tekst o „białym człowieku” cóż dla niektórych nie istnieje antidotum na betonowy łeb.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: phobos »

przecież zostałeś tu już wyśmiany przez szanowane ślizgawkowe gremium, nikt nie spropsował twojego fitu i takowy się nie znajdzie
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: zuperhero »

śmieszne że
SiNi pisze: 20 maja 2023, 23:24 ale ja nie ubieram się dla kogoś, tylko dla siebie.
i wgl że tak ci się podoba i jest wygodnie

ale jednocześnie w każdym poście pojawia się że cośtam jest trendy w tym sezonie albo że na jakimś pokazie ubrali tak modela :P
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: SiNi »

@zuperhero Gdyby mi się jakiś ciuch nie podobał lub byłby dla mnie niewygodny to bym go nie zakładał, a tym bardziej kupował.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: Mider »

phobos pisze: 21 maja 2023, 14:46 przecież zostałeś tu już wyśmiany przez szanowane ślizgawkowe gremium, nikt nie spropsował twojego fitu i takowy się nie znajdzie
Jeżeli @SiNi jest czarnuchem to ja jestem gotowy spropsować ten ficik
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: SiNi »

Dzięki tylko, że żadne propsy czy jak tam sobie to niektórzy nazywają nie są mi do niczego potrzebne - propo jeszcze garniaka jest fajna scena w nowym filmie Bena Afflecka "Air", gdzie Phil Knight grany przez samego reżysera stoi w garniaku oraz najach spoglądając przez okno, gustowo nie przepadam za tą firmą, ale przy okazji polecam kawał dobrego kina.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2023, 22:01 przez SiNi, łącznie zmieniany 1 raz.
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: zuperhero »

SiNi pisze: 21 maja 2023, 17:14 @zuperhero Gdyby mi się jakiś ciuch nie podobał lub byłby dla mnie niewygodny to bym go nie zakładał, a tym bardziej kupował.
no właśnie o to się rozchodzi że podoba ci się to bo jakiś pan w biurze projektowym adidasa tak sb zadecydował i poprowadził udaną kampanię marketingową
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: SiNi »

@zuperhero Logiczne jest to, iż przeglądając nową kolekcje kupuje ciuchy pod siebie z obecnego okresu i łącze to na swój sposób, ale też czerpie inspiracje, nieistotne czy to adidas czy też inna firma, nie wszystko co dany projekt proponuje trafia w moje gusta.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: phobos »

a co ma w ogóle do tego adidas, tracksuit to nie garnitur
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: SiNi »

@phobos Wygoogluj sobie to będziesz wiedział tylko nie wiem jak udźwigniesz takowe informację.
vipdavid
Posty: 406
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: vipdavid »

Ej slizgawka mam wesele pod koniec września.
Nie mam jeszcze garnituru.
Polecić możecie coś fajnego na wesele, tak żeby dało się w tym potańczyć co ??

:rotfl:
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6355
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: zemsta1camzata »

pojdz sobie do bytomia czy vistuli i cos znajdziesz
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: Sidd »

Zwłaszcza że teraz są promki, to coś trafisz
Byle nie na czarno xd
btw, szału dostaję jak chcę sobie kupić garniak/koszulę/blezer/kamizelkę gdziekolwiek i zawsze mnie pytają "a na jaką okazję" i jak mówię że na żadną, to się ludzie nie wiem, obrażają albo dopytują bardziej bo myślą że nie zrozumiałem? Nie można już w Polsce ubierać się tak bez okazji?
Rozumiem takie podejście w sieciówce, jak wyżej wspomniane (choć np ekipy w Bytomiu w Bydzi są super), ale byłem ostatnio w salonie egarniaka w Łodzi i śpiewka była taka sama.
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3977
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: emcess »

przyznaj sie, że boisz się dziwnych spojrzeń, jakbyś powiedział, że na sympozjum piwowarów zawodowych
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4831
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: scam_sakawa »

Sidd pisze: 01 sie 2023, 8:46 Nie można już w Polsce ubierać się tak bez okazji?
Pewnie, że można, ale praktycznie nikt tego nie robi.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: phobos »

pytają celem doradztwa, "na codzień, do pracy" też w pewnym sensie jest "okazją", o którą im chodzi
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: zuperhero »

Sidd pisze: 01 sie 2023, 8:46 Zwłaszcza że teraz są promki, to coś trafisz
Byle nie na czarno xd
btw, szału dostaję jak chcę sobie kupić garniak/koszulę/blezer/kamizelkę gdziekolwiek i zawsze mnie pytają "a na jaką okazję" i jak mówię że na żadną, to się ludzie nie wiem, obrażają albo dopytują bardziej bo myślą że nie zrozumiałem? Nie można już w Polsce ubierać się tak bez okazji?
Rozumiem takie podejście w sieciówce, jak wyżej wspomniane (choć np ekipy w Bytomiu w Bydzi są super), ale byłem ostatnio w salonie egarniaka w Łodzi i śpiewka była taka sama.
pewnie 90% klientów kupuje garniak na ślub/studniówkę/pogrzeb/... więc nie ma się co dziwić, że zaczynają z takim pytaniem. w sumie to chvj z tą obsługą, prawda jest taka że jak odpalisz sobie poradnik na blogu jakiegoś dandysa lub 10 minutowy tutorial_101 na jutubie, to będziesz wiedział więcej niż pani ze sklepu
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: Sidd »

Oczywiście że tak, akurat w egarniaku mi bardziej ta obsługa przeszkadzała niż pomogała. Wiem jaka jest etykieta sprzedawcy, ale wyraźnie wolę się sam ubrać i zdecydować co przymierzyć.
Swoją drogą, jakiś czas temu w jednym Bytomiu koleś mi polecał lniane z krótkim rękawem do marynarki. No cóż
emcess pisze: 01 sie 2023, 9:18 przyznaj sie, że boisz się dziwnych spojrzeń, jakbyś powiedział, że na sympozjum piwowarów zawodowych
na takie okazje to brudny podkoszulek, cargo ujebane piwem i kalosze
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4831
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: scam_sakawa »

No i oczywiście piwny bebech mam nadzieję, że zawsze przy sobie
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
ODPOWIEDZ