[serial] Sukcesja / Succession

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Mider »

emcess pisze: 26 sty 2023, 22:27 całe szczęście, że zacząłem oglądać przed malkontentami typu Mider i będę się jarał nawet jak będzie leciało dalej na tych samych schematach
pokaż, że dodałeś ocene na filmweb wczesniej niż ja

a tak serio no to imo już czas na lekką zmianę formuły, troszkę mocniej akcenty przesunąć w stronę dramy, mniej silenia się na fanservice typu kuzyn greg jest niezdarny hehe i nie umie się dobrze wysłowić
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Mider »

Oficjalnie - 4 sezon będzie ostatnim https://www.filmweb.pl/news/4.+sezon+se ... 85c-149713

Bardzo dobra decyzja, oby nie było żadnych spin offów
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: SiNi »

Dokładnie, też nie wiedzę sensu ciągnięcia tego w nieskończoność pomimo, że serial to top.

@Mider Tutaj chyba nie będzie takiego zabiegu, nie wiem w sumie na czym mogliby się skupić chyba, że jakiś skok w przeszłość.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9515
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: potter »

Pierwotnie zapowiadali chyba 5 sezonów, ale może już faktycznie nie ma pomysłu, a może to ta napięta atmosfera na planie między Loganem a Kendallem, który ponoć nie wychodzi z roli nawet kiedy kamery wyłączają czym wkurza.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Mider »



jeszcze jeden zwiastun
Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 2348
Rejestracja: 24 lis 2019, 21:47

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Wolny »

Spoiler
Ja już po s04e01 i był w sumie ok, ani nie przynudzał, ani bez pierdolnięcia. Dalej gnieciony temat otwartego związku Shiv i Toma (pozdro Urbek), Greg jak zwykle jakiś przypał musiał zrobić, a co do głównego wątku to myślę, że stary ich koniec końców wyjaśni, bo jakoś za dobrze się dla młodych zaczęło.
Pierdolnij z dyńki w mur, pierdolnij, żeby go rozkurwić.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Mider »

Spokojny odcinek raczej, jak ktoś nie oglądał to moze sie wstrzymac do przyszłego tygodnia i odpalić mini maraton z drugim.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5391
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: clockers »

niewiele jest bardziej triggerujących rzeczy na tym świecie niż wypuszczanie tak genialnego serialu z częstotliwością 1 odc./tydz. :bag:
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3919
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: emcess »

ehh te dzieciaki rozpieszczone przez netflixa, kiedys sie czekalo tydzien az będzie na torrentach i jeszcze dzień zanim grupahatak zrobi napisy...
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9515
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: potter »

a do Poker Face coś nie robią :/ a wiele opinii że serial roku

A co do tematu to Sukcesję obejrzę całość w maju
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: SiNi »

@potter Ten serial to gniotek na ten moment "The last of us" jest na szczycie z notą 8.9
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9515
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: potter »

na RottenTomatoes ma lepszą średnią a na metacritic tą samą, zresztą jak Last of Us miałoby być serialem roku to nie chciałbym już innych sprawdzać

Gościu od Knives out to zrobił, obsada złoto, ale gniotek bo na imdb ludzie hajpowany serial lepiej ocenili XD
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: SiNi »

Na ten moment jest serialem numer jeden, poker ma 8 i jak tylko wlecą napisy spadnie gdzieś do 7,5 czyli poziomu chujni , obejrzyj to zobaczysz, że to syf, Knives Out to świetny film i nota zasłużona, nie liczę oczywiście lipnej kontynuacji.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: niuhniuh »

clockers pisze: 27 mar 2023, 17:53 niewiele jest bardziej triggerujących rzeczy na tym świecie niż wypuszczanie tak genialnego serialu z częstotliwością 1 odc./tydz. :bag:
Niewiele jest lepszych rzeczy na tym świecie niż odpalenie sobie świeżego odcinka serialu a potem spekulowaniu i dyskutowaniu co będzie dalej dopóki nie wleci kolejny.
Spoiler
Nie ma szans, że dzieciaki mają 10 miliardów jak LOG z ekipą ledwo uciułali 8, jest to chyba wciąż zależne od tego czy Logan dokończy swoje deale z poprzednich sezonów. Na końcu ogląda swoją stację i jest niezadowolony, imo wycofa się ze sprzedaży w ogóle.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5391
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: clockers »

u mnie się tyle dzieje na przestrzeni tygodnia (już nawet pomijając konsumpcję innych treści kultury), że niestety zapewne uleciałyby mi z pamięci jakieś ważne szczegóły z odcinka poprzedzającego i musiałbym sobie robić przed każdym premierowym odc. jakieś short review. zwłaszcza w przypadku takiego serialu jak Sukcesja, który jest gęsty, ma sporo wątków, planów i kontekstów, w którym ogromne znaczenie mają dialogi. pamięć już nie ta, co robić :dunno:
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3232
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: gawi »

No to akurat przed każdym odcinkiem Sukcesji jest zawsze przypomnienie o tym co działo się w poprzednim odcinku. O ile dobrze pamiętam :)
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Jose »

twitter podjarany jakby dostawał nowe Sopranos, a ja nie kumam zajawki, imo od trzeciego sezonu wałkują już w kółko to samo, dialogi zjechały, emocje wciąż te same, Connor-smutnazaba.jpg na propsie w tym epizodzie, a resztą to już rzygam trochę :/
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: mql »

fajny serialik jest to, ale błyskotliwość dialogów czy wydarzeń jest mocno dyskusyjna (i to od początku), też zupełnie nie kumam aż tak potężnego hajpu, ogląda się to nieźle ale repeat value niewielki i za huja nie wrócę, by coś sobie przypomnieć
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: stranger »

Dialogi w Sukcesji
- wyruchamy ojca kurwa po same kukle, ile mamy milionów?
- w chuj kurwa mamy tych milionów ale ja swoich nie dam dużo
- dzieciaki kurwiaki jebane ja wam dam

Ja lubię
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Mider »

Co do Logana
Spoiler
we wszystkich trailerach do 4 sezonu jego sceny są z trzech pierwszych odcinków, oby to nie oznaczało że tak szybko go uśmiercą
ODPOWIEDZ