Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Konfident
Posty: 608
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:57
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Konfident »

nie spodziewałem się że gen-z uzywa tak śmierdzącej stęchlizną platformy jak facebook ale dk sprawdze
geisha_in_hood
Posty: 44
Rejestracja: 10 lut 2023, 10:40

Re: Rapowy offtopic

Post autor: geisha_in_hood »

no tak...możesz mieć w sumie rację, jak ostatnio zaglądałam w takie miejsca to raczej nie byli aż tacy mocni małolaci, bardziej dwudziestolatkowie, takie typowe nastolatki to nie wiem, ale być może soundcloud to dobry trop
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Rapowy offtopic

Post autor: RIVALDO111 »

Konfident pisze: 28 mar 2023, 12:53 gdzie małolaty teraz szerują muzyke? chciałbym się wgłębić w głębokie polskie podziemie rapowe ale nie wiem gdzie zacząć

pozdro
Kanał kstyka ma już tak mierne zasięgi, że dobrze pasuje na takie miejsce.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Rapowy offtopic

Post autor: emcess »

jad z ciebie wychodzi chlopie, chcialbys miec 1/100 tych zasięgów...
Obrazek jebac kiboli
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Rapowy offtopic

Post autor: RIVALDO111 »

Na yt ciagle wyskakiwała mi reklama tego teledysku, mowie dobra zobaczę. I widze , ze nie tylko Polska szoruje po ziemi. Jak to nabiło 75 mln to ja nie wiem.

Dobrze, ze w USA zatrzymałem sie na prime Eminema...

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Rapowy offtopic

Post autor: d3nt »

:bowdown:
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
Konfident
Posty: 608
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:57
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Konfident »

ale chujowe to głębokie podziemie małolatów w polsce. monotematyczne tylko seks jaranie ca$h a gdzie jakieś miejsce na intelektualizm? chciałbym się kiedyś jeszcze wzruszyć przy polskim rapie jak na wczesnym Mediumue lub OSTR, od sexu i gangsterskich klimatów mam memphis i six double six
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Rapowy offtopic

Post autor: RIVALDO111 »

Konfident pisze: 28 mar 2023, 18:15 ale chujowe to głębokie podziemie małolatów w polsce. monotematyczne tylko seks jaranie ca$h a gdzie jakieś miejsce na intelektualizm? chciałbym się kiedyś jeszcze wzruszyć przy polskim rapie jak na wczesnym Mediumue lub OSTR, od sexu i gangsterskich klimatów mam memphis i six double six

Tak dziś wygląda 99 procent meja i underu w Polsce.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
geisha_in_hood
Posty: 44
Rejestracja: 10 lut 2023, 10:40

Re: Rapowy offtopic

Post autor: geisha_in_hood »

Czego żeś sie spodziewal, teraz jest pokolenie wyjców
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Groszek »

RIVALDO111 pisze: 28 mar 2023, 18:02 Na yt ciagle wyskakiwała mi reklama tego teledysku, mowie dobra zobaczę. I widze , ze nie tylko Polska szoruje po ziemi. Jak to nabiło 75 mln to ja nie wiem.

Dobrze, ze w USA zatrzymałem sie na prime Eminema...

Przeciez to nie jest rap debilu

Po za tym fajna produkcja w sam raz do puszczenia w klubie
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Rapowy offtopic

Post autor: clockers »

to jest turbogłupie ale w bardzo piękny sposób. moje muzyczne guilty pleasure z zeszłego roku. a klip rozpierdol.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jaayu »

oczywiście bengier + to nie rap, co więcej Uzi potrafi rapować według definicji rivaldo czy innych oldheadów tylko ma w to wyjebane i robi se muzyke po swojemu
W ogóle nie rozumiem czemu w dyskusjach tego typu obsrywacze "wyjców" pomijają całkiem fakt, że taki Lil Uzi ma w sobie jedną z najważniejszych rzeczy w branży czyli kurwa zajawkę na muzykę i nawijanie, dzięki czemu napierdala kawałki jak pojebany, czy to na lajwie czy na losowej sesji w studio. Chłop ma wyjebane nie liczy rymów z kalkulatorem ani nie rozkminia wjazdu jakimś śmiesznym wordplayem tylko puszcza bit i nawija a potem zapierdoli hit, który albo zleakuje po 2 latach albo rozkurwi bank jak XO Tour Life, które zresztą powstało w niecałą godzinę.
Fajnie by było gdyby w PL mieli raperzy taką chęć napierdalania muzyki i robienia z niej dziwki, a nie rozkminiali co tam młodzież dzisiaj lubi
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3247
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Rapowy offtopic

Post autor: yungXpaproch »

rivaldo zjebix :joint:
lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Rapowy offtopic

Post autor: lll »

Kto zapoczątkował w Polsce preordery? Kwiaty zła piha czy już wcześniej to było powszechne?
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Rapowy offtopic

Post autor: potter »

Już 12 maja do kin trafi film Piotra Kujawińskiego zatytułowany „Życie w błocie się złoci”. Będzie to pełnometrażowy debiut reżysera. Główną rolę w produkcji mającej być muzycznym dramatem, gra – również debiutujący – Małach. Raperowi na planie partnerował m.in. nieodżałowany Jan Nowicki. Produkcja Kujawińskiego to jedna z ostatnich szans, by zobaczyć zmarłego pod koniec ubiegłego roku aktora na ekranie.

Małach wciela się w postać Lupusa WPW. Warto dodać, że w „Życiu…” pojawią się także inni raperzy – Dudek P56 i TPS.

Poniżej opis dystrybutora i zwiastun.

Utalentowany chłopak z blokowiska razem z kumplami z zespołu hiphopowego marzy o wydaniu płyty. Nie jest mu łatwo. Ojciec alkoholik, opieka nad młodszą siostrą i brak perspektyw to codzienność Lupusa


Dziwny tytuł jakiś :D
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Rapowy offtopic

Post autor: FruitOffTheWall »

ej kurwa panowie powazna sprawa

ma ktos klip do gildera ten taki fanowski mash-up? Dodawał w chuj kolorytu temu trackowi, prosze was.

+ miałem sen ze zapierdalaliśmy z koleżanka przez jungle, która konczyła się nową jungla a na koncu ukazała mi sie miejscówka z tego klipu i pamiętam że gadałem jej EJ TO JEST OD LAIKA Z MOJE MORZA TULIPIANÓW (XD)
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4817
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Rapowy offtopic

Post autor: scam_sakawa »

Którzy raperzy są warci uwagi na insta? Mam na myśli tych regularnie coś publikujących i samodzielnie, jak Tede.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6107
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Rapowy offtopic

Post autor: DoubleB »

z drugiej mańki to wspomnę peję, niejednokrotnie ciekawe storisy, od czasu do czasu też fajne, a nawet wartościowe posty
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Rapowy offtopic

Post autor: jajca »

Diho raz jak jest w cugu
Spoiler
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
emdeer
Posty: 298
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:14

Re: Rapowy offtopic

Post autor: emdeer »

suja_thsklika

rap, kulinaria, basketball motivation
ODPOWIEDZ