Mac Miller | R.I.P.

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2968
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: jogi »

I tak czekam. Jebać leaki 4 life.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2448
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: ConeyIsland »

Który jego album jest naj? Nigdy nie byłem zaznajomiony z jego dyskografią, słyszałem jedynie pojedyncze numery i nigdy prawdę mówiąc nie byłem ich sajko. Przypuszczam, że przy przesłuchaniu któregoś z całych projektów przekonam się do Maca. Blue slide? Watching movies?
Odwieczna walka dobra ze złem, ze swoim losem wciąż igrasz
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: #1 »

Ja tez dość późno zacząłem słuchać i u mnie zaczęło się od Swimming
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: basic »

Jako całość najlepiej wchodzi Faces chociaż to mixtape
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: Groszek »

Nie słuchaj żadnego blue slide :lol: faces > circles > swimming = watching movies = good am

W sumie możesz zacząć od good am wydaje się najbardziej przystępny A circles zostawić na koniec 🥲
Ostatnio zmieniony 29 cze 2023, 11:17 przez Groszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1001
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: bialyjelen »

blue slide bylo super przy premierze, imprezki, projekt x type of life, mac miller na skullcandies za 50 ziko z tk maxx. piekne czasy ale ciezko sie teraz slucha
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: zuperhero »

@ConeyIsland tylko pamiętaj że mac miller to nie był gość który z albumu na album tylko polerował swój styl, a wręcz przeciwnie- mocno ewoluwał muzycznie, więc jego albumu są od siebie bardzo różne, więc -> jeśli album od którego zaczniesz odsłuch ci nie podejdzie to nie znaczy że z reszta będzie tak samo. faces to lo-fi mroczny truskul i jest mocno depresyjne, cricles jest funky-smooth, z tego co pamiętam produkcja zagrana na instrumentach + więcej nucenia niż rapowania, good am & watching movies with the sound off to dobry nowoczesny ale zarazem standardowy rapik(jak na swoje czasy, jeśli podobały ci się wczesne 2010s w rapie to polubisz te płytki), devine feminine to etap hybrydowy pomiędzy wmwts i circles. aa no i jest jeszcze zajebiste k.i.d.s. czyli wesoły college rap od nastoletniego maca na bumbapowych bitach(powstałe w okresie kiedy wszystkim się znudziły bangery od 50centa i Dipsetów i dużo rzeczy nawiązywało do 90s ny rap)
reszty mixtapeów nie polecam bo trochę ściek, tylko delusional thomas daję radę ale to dopiero jak byś się wkręcił w maca
Awatar użytkownika
xotic
Posty: 608
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:00

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: xotic »

Polecam też obejrzeć sobie Mac Miller and the Most Dope Family przy oglądaniu wmwtso, był nagrywany akurat przy tworzeniu tego albumu.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: Piters »

Groszek pisze: 29 cze 2023, 11:05 faces > circles > swimming = watching movies
z samą kolejnoscia osobiscie sie nie zgadzam, ale to mega zalezy od checi na klimat, wez jeden z tej 4 i bedzie dobrze
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2448
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: ConeyIsland »

Faces leci od rana w tle przy pracy z domu i po dwóch pętlach powiem, że chyba nie połknąłem bakcyla jeszcze... Są petardy jak np. Rain ale cholera, dłużył się ten materiał niemiłosiernie. Przesadzę pewnie mówiąc, że o połowę bym go skrócił ale nie wiem czy więcej frajdy miałbym z tego mixtapu. Ale, że no właśnie - jest to mixtape - to chyba można przymknąć na to oko. Niemniej, sprawdziłbym coś jeszcze. Może coś z... większą liczbą highlightów - numerów do zapamiętania (jak ww. Rain)?
Odwieczna walka dobra ze złem, ze swoim losem wciąż igrasz
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: Piters »

Wrzucę swoje 3 ulubione numery z każdej z 3 pozostałych płyt, które wspomniałem wyżej, może coś tam pomoże określić co/czy chcesz słuchać. Ciężko w sumie z polecaniem czegoś konkretnego, bo chłop robił tak różne rzeczy w różnych momentach życia, że to często praktycznie zupełnie inna muzyka, więc może takie highlighty (w tym wypadku moje) coś tam pomogą

Watching Movies
Spoiler


Swimming
Spoiler


Circles
Spoiler


Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2448
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: ConeyIsland »

Piters pisze: 30 cze 2023, 13:03 Wrzucę swoje 3 ulubione numery z każdej z 3 pozostałych płyt, które wspomniałem wyżej, może coś tam pomoże określić co/czy chcesz słuchać. Ciężko w sumie z polecaniem czegoś konkretnego, bo chłop robił tak różne rzeczy w różnych momentach życia, że to często praktycznie zupełnie inna muzyka, więc może takie highlighty (w tym wypadku moje) coś tam pomogą

Watching Movies
Wielkie dzięki kolego za super posta.
Dziś od rana na rotacji WMWTSO. Super albumik. Do tej pory znałem Maca głównie z "21 & Over" i paru innych numerów (i Faces od kilku dni ofc) ale... dodałem sobie nowy album do wantlisty na discogsie ;) Może jeszcze nie uroniłem łzy po nim jak Quebo ale z chęcią sprawdzę kolejny materiał od niego. Coś "podobnego" znajdę w jego dyskografii?
Odwieczna walka dobra ze złem, ze swoim losem wciąż igrasz
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: Piters »

Ja szczerze mówiąc nigdy nie czułem, żeby coś co wydał było podobne do WMWTSO i mocno nad tym ubolewałem bo to była do 2020 moja ulubiona płyta
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: zuperhero »

go:od am jest podobne, tylko trochę mniej bangerkowe
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: fromage »

Jprl miec taka fajna dupeczke jak Ari co nawet jak ma 27 to dalej wyglada jak 14 ehhh jebac dilerow co mieszaja temat I pozniej takie akcje sie odgrywaja
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: 2rzyn »

Pedo alert
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
abe
Posty: 480
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:12
Lokalizacja: earthgang

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: abe »

5 yrs 🏊 💙
szukam leaku o nazwie "aching", ktoś ma na dysku? mi gdzieś zaginął :cry:
twenty thousand on my watch 'cause I needed time
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: loco »

@abe na pewno taki tytuł? na pełnej liście z leakami nie ma takiego numeru
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2099
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: d3nt »

wiadomo jaram się watching movies… i Good am ale moje ulubione to i tak Blue Slide Park, Best Day Ever oraz Macadelic
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1731
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: knarku »

best day ever fajen, mi sie podobal ten okres gnojka mac millera zajaranego hiphopem, w ogole z nim ciekawa czopka byla jakby przesledzic kariere i to jak dojrzewal brzmieniowo z plyty na plyte, chociaz ja nigdy nie moglem sie przekonac do tego watching movies - dla mnie na faces pokazal sie najlepiej, ale wczesniejsze rzeczy jakies kurrwa nikes on my feet, czy jakies Jerry's Record Store zajebiste pozycje, wielka szkoda, ze demony go dopadly
ODPOWIEDZ