Grande Connection

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Grande Connection

Post autor: koniec »

miał cały odcinek polityce i wojnie na ukrainie ale usunął bo go ludzie jebali w komentarzach, że pierdoli głupoty(i słusznie bo pierdolił głupoty jak zwykle), z tego co pamiętam to na cda jakimś
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Grande Connection

Post autor: TrifeLife »

bilderberg pisze: 27 mar 2023, 17:44 O kurwa dopiero po przeczytaniu komentow że grande karzeł 160cm zauważyłem to jak on siedzi na tej kanapie i czasem jak podnosi rękę na oparcie to prawie sobie ja wyłamuje. Niezły gangster
Havoc i Prodigy też byli niscy, także wiesz. xD
Myślę, że Kali czy Kacper HTA nie są tacy tępi, że tego nie zauważyli, patrząc np. na zdjęcie Grande z Lambo czy Ferrari, od którego jest niewiele wyższy.
Ale szczerze to nie wiem, jaki feedback miałoby zagranie na tej strunie z ich perspektywy.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Grande Connection

Post autor: jAg »

koniec pisze: 27 mar 2023, 17:45 miał cały odcinek polityce i wojnie na ukrainie ale usunął bo go ludzie jebali w komentarzach, że pierdoli głupoty(i słusznie bo pierdolił głupoty jak zwykle), z tego co pamiętam to na cda jakimś
ale masz kompleks grande
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Grande Connection

Post autor: The Bitch Fucker »

koniec pisze: 27 mar 2023, 17:45 miał cały odcinek polityce i wojnie na ukrainie ale usunął bo go ludzie jebali w komentarzach, że pierdoli głupoty(i słusznie bo pierdolił głupoty jak zwykle), z tego co pamiętam to na cda jakimś
Dobrze wiedzieć, w takim razie hatfu na szura
Awatar użytkownika
The_Punisher
Posty: 25
Rejestracja: 06 kwie 2023, 23:27

Re: Grande Connection

Post autor: The_Punisher »

Propsy za jechanie z Kalim i Paluchem.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Grande Connection

Post autor: Rupert »

propsy za rapowanie na końcu genialny pomysł
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
The_Punisher
Posty: 25
Rejestracja: 06 kwie 2023, 23:27

Re: Grande Connection

Post autor: The_Punisher »

Mi też się te jego nutki na koniec całkiem podobają. Najlepsza była "Julia" z odcinka o TPSie.
swital
Zbanowany
Posty: 109
Rejestracja: 15 sty 2023, 12:45

Re: Grande Connection

Post autor: swital »

The_Punisher pisze: 26 kwie 2023, 19:34 Mi też się te jego nutki na koniec całkiem podobają. Najlepsza była "Julia" z odcinka o TPSie.
:rotfl:
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Grande Connection

Post autor: yungXpaproch »

co jest kurwa XD :bowdown:
Zwikk
Posty: 430
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Grande Connection

Post autor: Zwikk »

Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Grande Connection

Post autor: F88G »

Wiadomo, że cała produkcja jest chujowa i niegodna spostrzeżeń, ale fakt, że się zalarpuje na ghostwritera i pociągnie się tym pomysłem do odpowiedzialności pseudogangusów sam w sobie przepyszny.

W sensie, że tyle wystarczy. xD
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Grande Connection

Post autor: fromage »

No dobra uzytkowniqu powyzej ale czy myslisz ze jest/byl ghostwriterem DLA meju czy tam innego makdonaldsu ze I'm robil teksty?
Oto jest pytanie
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Grande Connection

Post autor: F88G »

Gdybyś zapytał mnie, czy biały królik zmaterializował się w kapeluszu lub kobieta została przecięta na pół, odpowiedziałbym, że pewnie nie, ale jakąś tam sobie furtkę w głowie dla własnej satysfakcji bym zostawił, że ot - mimo wszystkich przeciwności fizycznych rzeczywiście doświadczam spektaklu prawdziwego magika, który być może przegrał kumpelski zakład z drugim magikiem i teraz występuje na scenie w formie metamagicznego żartu a biedny królik rzeczywiście padł ofiarą zapomnianych już raczej dzisiaj arkan transmutacji alchemicznych.

W przypadku który omawiamy moją jedyną odpowiedzią jest nie wiem, bo i nie mam tylu informacji i też szczególnie wolnych przerobów żeby się nad tym zastanawiać. Z jednej strony coś tam pisze i nie brzmi to amatorsko, z drugiej to to nadal polski średniocore rap i wielu co zdolniejszych ale leniwych absolwentów profili humanistycznych pewnie mogłoby się podobnie zabawić. To w ogóle nie jest dla mnie istotne bo tego się zwyczajnie pewnie nie dowiem.

Mnie tylko bawi fakt, że nawet domniemawszy się u niego kłamstwa, zdołał luzem wykręcić na scenie aferę. xD
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Grande Connection

Post autor: d3nt »

Co on nagle wyglada jak inna osoba?
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Grande Connection

Post autor: jajca »

W belmondziaka sie przepoczwarza
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Grande Connection

Post autor: fromage »

Zeby nie skonczyl pokrwawiony pod makdonaldem albo jeszcze gorzej w jakies wannie
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Grande Connection

Post autor: d3nt »

Za to rapuje jak filipek z autyzmem
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 956
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Grande Connection

Post autor: bialyjelen »

Ale wyjaśnia patusow za co wielkie 5 dla kolegi
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
Ryuk
Posty: 288
Rejestracja: 26 lut 2020, 21:46

Re: Grande Connection

Post autor: Ryuk »

5:23 Kacper HTA - autodiss. Swietne!
Jasion94
Posty: 854
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Grande Connection

Post autor: Jasion94 »

Nudne to już jest, ta formuła na moje już się wyczerpuje, a zwłaszcza jak ci kretyni jak Kali i Kacper mu odpowiadają na zaczepki, I on im też odpowiada. Przykład: Grande wysmial nazwę wytwórni Kacpra która nazywa się Ghetto music, że taki z niego gangster i fifa Rafa. Ten mu odpowiedział: skup się, getto to podwórko i on tam się wychował i ty nic nie kumasz, I Grande mu na to odpowiedzial, jakimś tam pierdoleniem, już nawet nie pamiętam co. No kurwa to brzmi jak jakaś kłótnia 5 latków. Grande też już naciaga te argumenty, i wgl samo czepianie się, że stał się już wardega z okresu, jak się przypierdalal do wersow że ściągnęła sowę z pinteresta. Ostatni diss na kaliego świetny, a ten odcinek to nawet nie dotrwałem do końca. Jeśli teraz na przykład na jego film odpowie Kafar, jakimś filmikiem, I. Grande nagra odpowiedź, to już tego gówna nie włączam
ODPOWIEDZ