Popkillery 2023

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1255
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Popkillery 2023

Post autor: Globe »

Istnieje w ogóle takie zawód w Polsce jak producent? W świadomości słuchacza? W mediach około rapowych? Jak nie jesteś Łona i Webber albo Rasmentalism to jakbyś nie istniał, klepiesz bity w piwnicy i je sprzedajesz. Później jak ktoś o Tobie sobie łaskiwe przypomni, to z szacunku do siebie i tego co robisz, musisz kazać im wypierdalać. W sumie smutne.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Popkillery 2023

Post autor: oldschool »

Kilku istnieje. Soulpete, Steez np.

Kiedyś Kubi Producent miał mocną markę i mocno zaznaczał się w świadomości słuchacza dbając by w kawałkach z jego bitami był podpisany ładnie zawsze.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Popkillery 2023

Post autor: przedszkolanek »

oldschool pisze: 19 lut 2023, 23:07 Kiedyś Kubi Producent miał mocną markę
nie tak dawno, jeszcze na początku covidu, i się spierdolił zasięgowo niesamowicie, co tylko pokazuje, że tak naprawdę przy życiu trzymał go bedoes

btw przypominam, że chyba dość mocno w świadomości słuchacza zaznaczył się michał graczyk, wiadomo czym
lanka bym w sumie jeszcze dodał i ostatnio chyba 88
Pasjaklasyki
Posty: 63
Rejestracja: 03 gru 2022, 16:45

Re: Popkillery 2023

Post autor: Pasjaklasyki »

KRZYSZTOF pisze: 19 lut 2023, 23:02 Istnieje w ogóle takie zawód w Polsce jak producent? W świadomości słuchacza? W mediach około rapowych? Jak nie jesteś Łona i Webber albo Rasmentalism to jakbyś nie istniał, klepiesz bity w piwnicy i je sprzedajesz. Później jak ktoś o Tobie sobie łaskiwe przypomni, to z szacunku do siebie i tego co robisz, musisz kazać im wypierdalać. W sumie smutne.


Producent Studyjny lub dla wytwórni , ponoć czarny nim jest .

Dodano po 33 sekundach:
oldschool pisze: 19 lut 2023, 23:07 Kilku istnieje. Soulpete, Steez np.

Kiedyś Kubi Producent miał mocną markę i mocno zaznaczał się w świadomości słuchacza dbając by w kawałkach z jego bitami był podpisany ładnie zawsze.
Magiera , czarny
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Popkillery 2023

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Popkillery 2023

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4384
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Popkillery 2023

Post autor: oyama »

najlepsza forma wyroznienia dla artystow sa wyniki na streamingach i laurki w postaci certyfikatu sprzedazy w przemysle muzycznym
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Popkillery 2023

Post autor: Jasek »

Największy przypał to natomiast otrzymanie nagrody popkillera
cztery żubry i dwie kurwy
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Popkillery 2023

Post autor: RIVALDO111 »

KRZYSZTOF pisze: 19 lut 2023, 23:02 Istnieje w ogóle takie zawód w Polsce jak producent?
Akurat dziś producenci są bardzo znani w świadomości słuchacza. Wroobel, Charlie Moncler,Kubi Producent,Nolyrics,Deemz to tylko kilka na szybko
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4384
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Popkillery 2023

Post autor: oyama »

tak, ale wiekszosc zoomerow ma chuje w uszach i producentow kojarza co najwyzej z tagow olej daje bit co rozkurwia glowe lub o moj boze ale dojebalem bit
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3254
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Popkillery 2023

Post autor: yungXpaproch »

szamz akurat raczej nie jest znany z samego taga bo jeszcze nie zaczal produkowac masowo dla polakow i dalej jest dosc niszowo lubiany i jesli juz ktos zna ten tag dobrze to wie kto za nim stoi. poza nim mysle ze w kurwe producentow nie ma zbytnio swojego stylu zeby naprawde sie wyrozniali + duzo z nich nawet nie ma swojego taga. przykladow nie musze wymieniac bo rivaldo zrobil to za mnie. wiekszosc z jego przykladow to sredni producenci, na ktorych kazdy ma wyjebane. jest paru w polsce ktorzy sami w sobie sa marka i maja zbudowany styl i mniejsza lub wieksza rozpoznawalnosc i szacunek, chociazby lanek, swizzy, czy worek na szybko z takich bardziej znanych. no a taki wroobel to kojarzony z produkowania dla nijakich lamusow.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Popkillery 2023

Post autor: RIVALDO111 »

Mój typ w tym roku na odkrycie rapowe Popkillerów.

Kumi.

Piękny płynny następca rapera Kinny Zimmer

PS- że takie coś dziś robi miliony w Polsce :damn: :dunno:

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Popkillery 2023

Post autor: Jasek »

RIVALDO111 pisze: 16 mar 2023, 14:17 że takie coś dziś robi miliony w Polsce
To na huj wyświetlenia nabijasz
cztery żubry i dwie kurwy
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Popkillery 2023

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1548
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Popkillery 2023

Post autor: fifi »

dawno nie spotkalem sie z glupszym pomyslem niz nagroda ulicznika roku imienia tomasza chady, do kurwy nedzy, kogos mocno pokurwilo

pozdrawiam serdecznie
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
bel pisze: 19 kwie 2024, 16:25 i zwariowałam
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Popkillery 2023

Post autor: RIVALDO111 »

Siwy i ten jego ziomek spuszczają się mega nad Jezykiem Okiego mówiąc że puszczali sobie to setki razy a gdy omawiali rapera roku 30 lecia to jeden i drugi mówili że Mezo to totalna porażka.

To trzeba mieć łeb :damn: :damn: :damn:

Chyba muszą grać, aby nie zrazić do siebie dziś mega gorących nazwisk topu, bo nie wiem jak można się spuszczać nad Okim a w tym samym czasie jechać Mezo, który 150 razy bardziej przypomina rap od Okiego.

Jeszcze Siwy wyśmiał wtedy wypowiedź Artura Szpilki że Jak zapomnieć 18L to był dla niego legendarny kawałek, a co Okiego Jezyk dla 4 Latków jest lepszy no kuźwa...Bez jaj.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Popkillery 2023

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Popkillery 2023

Post autor: oldschool »

Natali się obsrał i nie będzie lajwa z Popkillerów :rotfl:
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7135
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Popkillery 2023

Post autor: piernikowyskoczek »

eh a chcialem sledzic wreczenie nagrody w kategorii 'korzenny album roku'
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 481
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Popkillery 2023

Post autor: kosciey »

Ja też.
ODPOWIEDZ