Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
4
3%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
18
12%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
25%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
15
10%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 152

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

haha kamil kiereś to pamiętam jak mogł gks Bełchatów probować utrzymać z braćmi mak i albo wacławczykami a on wbija do stali :D

no kurwa biorą dziada zamiast zostawić młodego zajebistego trenera. Majewski stał się ofiarą własnego sukcesu i niestety w naszym kraju dalej będziemy sie kopać po czołach bo chłop robi wynik ponad stan i nara kurwa jak laik, a zostaje zastąpiony przez człowieka którego już każdy dawno zapomniał. Takie rzeczy w FMie się nie dzieją, Maja by miał 3+/4

Polska piłka to jest serial, serio cieszę się że stary uczył mnie za małolata kopać piłke bo dzieki temu zaszczepił we mnie pasje, a dziś nie ma dnia kiedy nie ciesze ryją do monitora patrząc co sie w naszej kochanej piłce dzieje :D


lecz w tym przypadku jest mi smutno
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Gvilia do Legii to kolejny dowód na to, że Jacek Zieliński nie zna żadnych innych piłkarzy niż ci, którzy grali w Legii lub ekstraklasie.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ekstraklasa

Post autor: Jasek »

A to nie tak, że piłkarz poprosił o możliwość treningów z drużyną? I ewentualnie jeżeli przez te dwa tygodnie okaże się kosiorem w top formie, to będzie kontrakt? Bo jak już cyknięte na podpis, to beka w huj
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Ciekawe w jakiej formie może być gość, który nie gra od sierpnia, a wcześniej odbił się w Rakowie. No ale może rzeczywiście nie podpiszą go
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1529
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Ekstraklasa

Post autor: rozklad_gaussa »

potter pisze: 21 mar 2023, 0:00 Gvilia do Legii to kolejny dowód na to, że Jacek Zieliński nie zna żadnych innych piłkarzy niż ci, którzy grali w Legii lub ekstraklasie.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... y-do-legii

artykul raczej czysta spekulacja ale matching idealny :lol:
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

Vako trenuje z drużyną mniej więcej na tej samej zasadzie co Krychowiak przed reprezentacją. można się oczywiście śmiać, ale po różnych sytuacjach, w których względem mniej lub bardziej zasłużonych piłkarzy klub postępował co najmniej dyskusyjnie, to jest spoko odmiana i oby często praktykowana w przyszłości. to nic nie kosztuje, a w kiedyś może zaprocentować. a gdyby koniec końców ten Gvilia podpisał, to osobiście nie miałbym nic przeciwko - piłkarsko fajne ogniwo do rotacji, a poza tym dobry człowiek po prostu. zresztą powrót Pekharta pokazał, że czasami warto spróbować

natomiast ciężko się nie zgodzić, że stan skautingu w tym klubie jest obecnie, kurwa, żaden. w Legii pracuje na etacie trzech skautów (bo umowa na ten czeski kurwa program rakietowy chyba już wygasła), z czego jeden - znany i skądinąd lubiany w środowisku Piotras Włodarczyk vel. Nędza - na ten moment lepiej wywiązuje się z roli ojca (i w sumie chwała mu za to), niż z pracy dla klubu, bo lata za Górnikiem po kraju jakby malował oprawy dla Torcidy. trudno więc się dziwić, że na poziomie pierwszej drużyny kreatywność jest nijaka (bo do rezerw co chwila jakieś kajtki przychodzą trenować, teraz młodzieżowi reprezentanci Estonii np., co trzeba uznać za rozsądne próby szukania na mniej zagospodarowanych rynkach) i częściej przewijają się Gvilias y Pazdanes, niż jakieś nowe nazwiska. i niby idzie zrozumieć, że w budżecie pusto, że trzeba liczyć każdy grosz, że do nowego sezonu to w sumie daleko, no ale kiepsko to brzmi, że mając na horyzoncie utratę najlepszego piłkarza ligi, najgorętszym tematem jest gość wyglądający jak młody Krzysztof Kozak albo ciągle zakochany w Warszawie Vadis (w którego nie ma sensu wierzyć, ten pociąg odjechał do Pireusu już dawno temu i chociaż piękny był to piłkarz, to trudno mi go sobie tutaj wyobrazić)

ale szczerze mówiąc - dobrze mieć takie problemy, miła odmiana po zeszłorocznej wiośnie
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4266
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: gogi »

Aspiracje w walce o spadek potwierdza Lechia Gdańsk, trener Marcin Kaczmarek oficjalnie zwolniony.

Był Tomasz, był Marcin, to może teraz z emerytury wróci legendarny Bobo Kaczmarek?
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5918
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Bobo w ścisłym top1, ale rywalizuje z ex-stomilowym (a ex-stomilowi są w modzie - patrz: Majewski czy Kiereś), chociaż lekko przykurzonym Zbigniewem Kaczmarkiem, a ja po cichu licze na wyjęcie ze Stara Starachowice innej poczciwiny - Marcina Kaczmarka.

jeśli nie ma stosownej licencji to się mu da warunkową, a imo trend w zatrudnianiu trenerów nie tylko o tym samym nazwisku co poprzednik, ale w ogóle o identycznych personaliach byłby jeszcze lepszy.

kolejny krok to wyjebanie trenera i zatrudnienie tego samego w roli zastępcy samego siebie, tak trochę po włosku (a następnego kroku sam się boję)
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

totalnie zero zdziwienia jeżeli sympatyczny bobo wróci z emeryturki i za przysłowiowe frytki przejmie ten burdel, to nie będzie dla mnei szokiem. Oni są takimi biedakami że przyjmą go z pocałowaniem w ręki, nie zdziwię się nawet na powrót stokowca ale rudy będzie chciał zapewne jednak zarobić. Pierwszym strzałem byłby Kafarski ale no ten jak wiadomo jest w Sandecji.


Kogo typujecie?

może probierz? Nikt w polsce jak polski Guardiola :lol:
Ostatnio zmieniony 21 mar 2023, 14:14 przez FruitOffTheWall, łącznie zmieniany 2 razy.
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

announce Jacek Magiera
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

dawać Stokowca :D
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3163
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

@joey Gvilia to w Rakowie cipciuś, więc no. Człowiek może i dobry, ale jak ma zastąpić Josue bo postępowa ósemka to ja to pierdolę.
Ino ros to skauting u Nas XD
Jedynie szkoda - nie, jeszcze jest czas na weryfikację dyrektora sportowego, ale miał iść na Podlasie to Mioduch go - no nie.
Chodzi o to, że np. duet Żewłak Ebenebebbenge mieli jakieś znajomości, kontakty, znali się z agentami - i w lepszym czy gorszym skutku trafiali się piłkarzyki, a Jacek leci po sprawdzonych opcjach, bo inne:
-Baku niby sprawdzony w Warcie, ale nie ta liga
-Kramer lepiej przemilczeć

Jeszcze pamiętne zapiski, gdzieś w archiwach sieci pt. La Familia i te historie, ach.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7693
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ekstraklasa

Post autor: ebismolarek »

Jakiś David Badia trenerem Lechii

W lidze cypryjskiej w tym sezonie - 2 zwycięstwa, 1 remis, 10 porażek. Props :D
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

kurwa, kto?
@joey Gvilia to w Rakowie cipciuś, więc no. Człowiek może i dobry, ale jak ma zastąpić Josue bo postępowa ósemka to ja to pierdolę.
Ino ros to skauting u Nas XD
Jedynie szkoda - nie, jeszcze jest czas na weryfikację dyrektora sportowego, ale miał iść na Podlasie to Mioduch go - no nie.
Chodzi o to, że np. duet Żewłak Ebenebebbenge mieli jakieś znajomości, kontakty, znali się z agentami - i w lepszym czy gorszym skutku trafiali się piłkarzyki, a Jacek leci po sprawdzonych opcjach, bo inne:
-Baku niby sprawdzony w Warcie, ale nie ta liga
-Kramer lepiej przemilczeć

Jeszcze pamiętne zapiski, gdzieś w archiwach sieci pt. La Familia i te historie, ach.
no ja po prostu mam nadzieję, że w klubie go nikt nie traktuje jako bezpośrednie zastępstwo Josue, bo byłoby to straszne nieporozumienie i porażka
a co do reszty się zgadzam, mimo sympatii i poparcia dla trenera Zielińskiego, po prostu w naszych realiach dobrze się sprawdzał dyrektor sportowy ze znajomościami, który potrafił bajerką sprzedać Legię jako dużą rzecz w tej części europy i dlatego Miami Scouts było fajnym epizodem, mimo zgliszcz w kasie klubowej i krindżowych historii
Ostatnio zmieniony 21 mar 2023, 19:41 przez joey, łącznie zmieniany 1 raz.
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4455
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ekstraklasa

Post autor: Kalom »

spokojnie 10 lat temu był jakimś trenerem w młodzieżowej barcelonie na pewno przywiezie do polski piękną tikitake :joint:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3163
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

Swoją drogą to teraz coś wpadło mi oko, że Koźmiński kręci aferę, że jest możliwy powrót Vadisa. Jeśli kosztem Josue, który odejdzie, a raczej na pewno odejdzie, aczkolwiek chłop lubi mieć łechtane ego, a tu czuje się tak, więc $$$$.
Jeśli Vadis jeszcze umie kopnąć piłkę to bierę.
Do Jacka nic nie mam, ale nie ma możliwości się pokazać bo $ są jakie są, ale mógłby nieco się wykazać, bo działanie na bezpiecznym polu to takie meh. Jak chce bezpiecznego to #KuchyKingBack, Dominik Furman i ziomka od serbskich bandytów z lotniska Prijovicia.
Biorąc pod uwagę, że Tobiasza opierdolą pewnie (dobrze, że Hładun dobrze się prezentuje bo do Miszty 0 przekonania). Nawrockiego pewnie też przy peirwszej lepszej puszczą - to aż strach pomyśleć co wykombinują, aczkolwiek przy Panu Trenerze Koście - temu Panu ufam.

Co do Valeriania to uzupełnienie składu, ok, ale tylko tyle, aczkolwiek ma trenować - Kosta oceni czy przyda się, czy nie. Bałem się, że za Josue bo gdzieś mi śmigło coś takiego. Jednak z tym składem co mamy, a jak gramy i biorąc pod uwagę, że z takim dorobkiem sezon temu, dwa, trzy bylibyśmy liderem to szapoba.
Mam nadzieję, że wytrwa pierwszy poważny kryzys, a piłkarzyki mają powiedziane, że trener zostaje niezależnie od ich zachcianek.


Swoją drogą w kuluarach chodzą plotki, że Kodziarz coraz bardziej myśli o inwestorze/sprzedaniu Legii i schodzi z ceny (zabawne, nabrał kredytów u siebie z Luksemburga to i tak będzie spłacał się), ale widać, że ego chyba pozwoli mu spierdolić z podkulonym ogonem.
Rok temu chciał za Legię mniej/więcej tyle co była warta grając w Lidze Mistrzów. Jednak jeszcze cicho jest o tym, bo niepotrzebnie sobie robić nadzieję, ale szanse coraz większe i stąd jego ostatnie coraz głupsze wywiady, że Legia, jak i liga nie ma dofinansowania rządowego :lol: Ciekawe kurwa z czego zrobili ośrodek w Książenicach. Debil :lol:
Jednak z plotek, tak pierdoli, żeby ładnie brzmiało w mediach zagranicznych, a raczej chujowo i łatwiej było Legię opierdolić. Zobaczymy, aczkolwiek dekiel pokazał swoje. Gdyby miał za w czasu mniejszego ego i usunął się w cień, tak jak z Leśnym (mniej więcej właściciel - prezes) to nie byłoby takiego dramatu, ale serce bolało, że wszystkie sukcesy są przypisywane Bogusławowi i chciał okazać się lepszy, atfu.
Tak samo, rok temu graliśmy w LE, ale co? Pieniążki magicznie wyfrunęły bo długi z funduszy - notabene u niego zaciągnięte. Nadal nie jestem w stanie pojąć, że gość z takimi "kompetencjami strategicznymi" zarobił fortune. Tfu, pewnie chuja się zna i byl słupem/ziomkiem Kulczyka, ale ino ros.
I teraz cyk - jeśli uda się opierdolić mu Legię, a co by nie mówić - to nadal jest marka - to komu. W Polsce nie widzę nikogo interesującego, a zza granicy.... Kurwa, jakaś WannaLy to wolę kodziarza xD
Plus znając "szczęście" naszego Kędzierzawego Prezesa, to załatwi inwestora zagranicznego, ma kontakty, tyle, że Rutkowskim, a nie sobie xD

- Jestem bardzo wdzięczny, że mogę trenować z drużyną Legii. Zrobię wszystko, by pomóc drużynie do końca sezonu, a potem zobaczymy co będzie dalej - mówi Walerian Gwilia, który od wtorku dołączył do zespołu Legii.
XD
Jak Ty tylko trenujesz gościu xD
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 932
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ekstraklasa

Post autor: CL500 »

VBSW pisze: 21 mar 2023, 20:56 Jak chce bezpiecznego to #KuchyKingBack
Bierzcie go jak najszybciej xd
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4266
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: gogi »

Czy śmieszniejsze jest to, że Lechia chciała, żeby trenerem został Gino Lettieri, czy to, że nie było ich stać na wykup?
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Obrazek

Ja jebie, dopiero dziś się kapnąłem że on jeszcze 40 lat nie ma :D

Dodano po 7 minutach 4 sekundach:
no i brawo dla Vuko, tylko Raków i Legia punktują lepiej niż jego Piast, ale mało kto chwali bo przecież 'to trener który tylko każe zapierdalać'
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

Piast gra ładna piłkę dla oka, w drugiej połowie im się nie chce ale i tak szacun vuko
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ODPOWIEDZ