Zegarki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Zegarki

Post autor: checollada »

Picasso pisze: 25 mar 2023, 20:48 Ja z uwagi na noszenie tradycyjnych zegarków nigdy nie wkręciłem się w temat smartwatchy, ale czy nie jest tak, że najlepszy na rynku jest Garmin? Wszystkie sportowe świry, których znam mają Garmina i się zachwycają.

Smartwatche I zegarki typowo sportowe to jakby dwie różne kategorie produktów, chociaż trzeba oddać, ze ostatnio te światy coraz częściej się przenikają patrz Apple Watch Ultra czy Garmin Epix 2. Musisz sprecyzować funkcje na których ci najbardziej zależy oraz budżet i potem zrobić mały research jaki zegarek będzie dla ciebie najlepszy.

oczywiście najlepszy smartwatch dla iphona to Apple Watch, dla androida nie wiem. zegarki garmin z serii Fenix to kombajny do sportu z upośledzonymi funkcjami smart. czymś pomiędzy tymi dwoma wydaje się model garmin venu 4 na przykład
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 128
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Zegarki

Post autor: Picasso »

@checollada dzięki kolego za odpowiedź, ale ja nie myślę raczej o zakupie smartwatcha. Gdybym miał coś kupić, to pewnie byłby to Apple Watch ze względu na ekosystem. Ale to raczej nie dla mnie, bo mam fajną kolekcje klasycznych zegarków a głupio nosić dwa na raz (choć coraz częściej to widuję :huh:). Mój post w temacie wziął się stąd, że kolega pytał wcześniej o smartwatcha i nikt mu nie polecał Garmina co mnie trochę zaskoczyło ze względu na wszystkie pozytywne opinie, które na jego temat słyszałem.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Zegarki

Post autor: checollada »

Jest jak piszesz. Ja mam 3 klasyczne zegarki i odkąd mam zegarek sportowy, to tamte ubrałem może trzy razy przez dwa lata. Trochę szkoda, no ale jak nie sprawdzę na moim Polarze to nie wiem czy dobrze spałem i ile korków nabiłem :lol:
Flavs
Posty: 92
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:26

Re: Zegarki

Post autor: Flavs »

Pany, pytanko o zegarek do garnituru, powiedzmy do 1500zl z dość klasyczną kopertą? Myślałem nad Zeppelinem jakimś ale zdaje się na Was
Awatar użytkownika
teepeetee
Posty: 204
Rejestracja: 18 sie 2019, 17:43

Re: Zegarki

Post autor: teepeetee »

orient bambino
Awatar użytkownika
Shpaner
Posty: 362
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:26

Re: Zegarki

Post autor: Shpaner »

Diver do garnituru props czy hejt?
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 128
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Zegarki

Post autor: Picasso »

Hejt. Pomijając konwenanse i ogólnopojęte zasady "dress code", to porządny diver ma zwyczajnie za grubą kopertę żeby mieścić się pod mankiet koszuli. Taki zegarek, na którym osadza się mankiet i który, z powyższego powodu, wystaje razem z gołą ręką poza marynarkę wygląda po prostu komicznie. Sam bardzo lubię divery, ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby do garnituru założyć np. Ulysse-Nardina :lol: .
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Zegarki

Post autor: zuperhero »

@Picasso
to w sytuacji kiedy dany slizgawker(np. ja) wkłada garnitur rzadziej niż rakietas maseczki do paczkomatu (w sensie, że nie będzie kupował 'eleganckiego' zegarka na skórzanym pasku, po to żeby założyć go 2 razy w roku) to do marynarki lepiej nie wkładać żadnego zegarka czy ww. diver ujdzie?
*nie przypierdalam się, tylko serio pytam, zapraszam do dyskusji
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6144
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Zegarki

Post autor: zemsta1camzata »

zuperhero pisze: 27 kwie 2023, 11:47 lepiej nie wkładać żadnego zegarka
a jakis spoko zegarek na skorzanym pasku mozna kupic za kilka stówek na te dwa razy w roku
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 128
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Zegarki

Post autor: Picasso »

zuperhero pisze: 27 kwie 2023, 11:47 @Picasso
to w sytuacji kiedy dany slizgawker(np. ja) wkłada garnitur rzadziej niż rakietas maseczki do paczkomatu (w sensie, że nie będzie kupował 'eleganckiego' zegarka na skórzanym pasku, po to żeby założyć go 2 razy w roku) to do marynarki lepiej nie wkładać żadnego zegarka czy ww. diver ujdzie?
*nie przypierdalam się, tylko serio pytam, zapraszam do dyskusji
Lepiej nie wkładać żadnego. To nie jest wybór typu koszula z krótkim rękawem do garnituru vs brak koszuli. Zegarek to biżuteria, dodatek. Jeśli nie masz takiego, który byłby adekwatny do sytuacji to go nie ubierasz. No chyba, że przewidujesz, że może będzie trzeba gdzieś zanurkować, to wtedy i owszem - driver to dobry wybór 🫠
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2609
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Zegarki

Post autor: Sidd »

Zegarkiwsieci aka Czas MJ na Allegro to legit firma?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3539
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Zegarki

Post autor: mancipium »

czy są jakieś eleganckie smartwatche? bo nie ukrywam, że dojrzewam do decyzji o zakupie, ale mam wrażenie, że żaden do garniaka nie bedzie fitował, a chdoze w nim często
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Zegarki

Post autor: gogi »

Może nie są to typowe smartwatche, ale Fossil produkuje zegarki hybrydowe - część tarczy to e-ink. Bywają na Zalando Lounge w sensownych cenach.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2609
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Zegarki

Post autor: Sidd »

mancipium pisze: 10 lip 2023, 10:20 czy są jakieś eleganckie smartwatche? bo nie ukrywam, że dojrzewam do decyzji o zakupie, ale mam wrażenie, że żaden do garniaka nie bedzie fitował, a chdoze w nim często
Pewnie nie będzie, no Galaxy Watch Classic nie będę Ci polecał ale on udaje elegancki najbardziej
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Zegarki

Post autor: Addicted »

Galaxy Watch 4 czy tam 5 to spoko, ale jak Cię nie wkurwia ładowanie codziennie/co dwa dni

edit

A dobra, mowa o classicu, to nie wiem ile trzyma bateria nvm
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Zegarki

Post autor: Deyker »

Garmin Vivomove Style, zmienić pasek na jakiś elegancki in wygląda to całkiem sensownie jak na smartwatch
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2609
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Zegarki

Post autor: Sidd »

Czy ktoś ogarnięty może mi wyjaśnić dlaczego Orienty na amazonie kosztują 2/3 ceny w Polsce? Aż takie przebicie w retailu?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6144
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Zegarki

Post autor: zemsta1camzata »

nie wiem czemu, ale jak sprzedawane przez Amazon to legit
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2609
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Zegarki

Post autor: Sidd »

YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6144
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Zegarki

Post autor: zemsta1camzata »

bierz z amazona, w razie czego to support zajebisty
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
ODPOWIEDZ