Dying Light 2 [TBA]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

genocidegeneral
Posty: 11751
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Dying Light 2 [TBA]

Post autor: genocidegeneral »

when it rains it pours, DL2 również opóźnione
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6123
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Dying Light 2 [TBA]

Post autor: kapec »

DeDoK
Posty: 4311
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Dying Light 2 [TBA]

Post autor: DeDoK »

XDDD
Ostatnio zmieniony 13 mar 2023, 9:44 przez DeDoK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 1270
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Dying Light 2 [TBA]

Post autor: checollada »

dla mnie arhn.eu=archon. jak wchodzę w nową recenzję i nie słyszę tego specyficznego głosu, zawsze jestem rozczarowany i od razu wyłączam
MicBar
Posty: 686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Dying Light 2 [TBA]

Post autor: MicBar »

Hahaha, to. Zawsze odczuwam straszny dysonans jak sobie uświadamiam, że arhn.eu to więcej niż jedna osoba :lol:
Dancio
Posty: 285
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Dying Light 2 [TBA]

Post autor: Dancio »

Gral ktoś? Warto kupić?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9339
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Dying Light 2 [TBA]

Post autor: Parlae »

Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Dying Light 2 [TBA]

Post autor: ksiazenieporzadek »

nie warto, dużo lewackich treści
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14758
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Dying Light 2 [TBA]

Post autor: FLoo »

techland > cdp
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9339
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Dying Light 2 [TBA]

Post autor: Parlae »


Można zamknąć temat.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4864
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Dying Light 2 [TBA]

Post autor: szpilman »

Ogrywał ktoś z foruma?

Właśnie napierdalam expa do parkoura, żeby wbić poziom legendy, idzie jak krew z nosa XD Fabularnie bez fajerwerków, ale całą grę robiłem w trybie COOP z braciakiem skipującym większość dialogów, także ciężko mi obiektywnie stwierdzić jak dobrze jest poprowadzona historia, ale we dwóch finałowa walka jest trochę dupiata. Natomiast miasto, mechaniki, walka, muzyka, gore, ragdoll, lootowanko no elegancko, warto było wydać na to kwit, zajebisty gameplay, dużo funu. Jak połatają gierkę i poprawią niektóre elementy to będzie sztosik, na minus brak broni palnej.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
ODPOWIEDZ