Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9940
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Buty

Post autor: ART »

95 sa w chuj niewygodne w porownaniu np do tnow
ale sa najladniejsze nie ma co
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Buty

Post autor: emcess »

a jakies takie biegowo-trekkingowo-salomonowe modele macie ciekawe? jakies asicsy/nb/adidasy, albo nawet te salomony - zalezy mi na W KURWĘ wygodnych butach, które przy okazji nie będą wyglądały jakbym szedł w góry
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Buty

Post autor: d3nt »

Nike zoom vomero 5
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7534
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Buty

Post autor: eddy_wata »

Asics Gel 360 quantum to chyba najwygodniejsze buty ever ale za piekne to nie sa. W salomonowych butach chyba chodzi o to zeby wygladalo jakbys szedl w gory, wiec nie rozumiem tego wymagania? Napewno nie polecam speedcrossow jak nie masz mega waskiej stopy, xt6 i xt4 tez nie powalaja wygoda. Moze cos z nike na zoom airze?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Buty

Post autor: juwen »

zależy w jakim cw, white/white wyglądają fajnie a nawet normalnie
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Buty

Post autor: emcess »

dzięki Panowie, będę szukał. po prostu kupiłem ostatnio trekkingowy obuw firmy Kastinger na spacery z psem i jest kurwa nieziemsko wygodny, więc szukam czegoś w tym stylu ale bardziej na co dzien
Obrazek jebac kiboli
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Buty

Post autor: 2ps__ »

ja ostatnio powinalem xt6 expanse i są to najwygodniejsze buty jakie kupiłem od niepamiętnych czasów [w huj mam butów pewnie każdy z tych popularniejszych modeli nike w ostatnich latach i różne inne cuda typu vansy comfy cush i adidasy z boostem] także myśle ze co stopa to opinia wiec lepiej se stestowac ja sie zakochałem od pierwszego włożenia :oops: :oops:
AseOne
Posty: 212
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: Buty

Post autor: AseOne »

emcess pisze: 09 mar 2023, 12:26 a jakies takie biegowo-trekkingowo-salomonowe modele macie ciekawe? jakies asicsy/nb/adidasy, albo nawet te salomony - zalezy mi na W KURWĘ wygodnych butach, które przy okazji nie będą wyglądały jakbym szedł w góry
New Balance 990v5
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7534
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Buty

Post autor: eddy_wata »

2ps__ pisze: 09 mar 2023, 19:10 ja ostatnio powinalem xt6 expanse i są to najwygodniejsze buty jakie kupiłem od niepamiętnych czasów [w huj mam butów pewnie każdy z tych popularniejszych modeli nike w ostatnich latach i różne inne cuda typu vansy comfy cush i adidasy z boostem] także myśle ze co stopa to opinia wiec lepiej se stestowac ja sie zakochałem od pierwszego włożenia :oops: :oops:
gdzie dostales to cw?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Buty

Post autor: Godhand »

Ktoś miał adimatici?
Jakieś opinie?
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Buty

Post autor: SiNi »

@Godhand Opinie na temat czego? Jak Ci się podobają to kupuj, nie czaje takich pytań, masz 2 lata gwary jak Ci się uda rozwalić to Ci zwrócą $ i kupisz inne (najlepiej zakup online u nich na stronie, w razie W zero problemów z reklamacją) mimo, że uwielbiam produkty adidasa to osobiście cała seria kompletnie mi nie leży przez dość szerokie pachy, ale to Ty będziesz w nich chodził i Tobie ma się podobać, a nie innym, dobrze featują do oversizowego stylu.

https://hypebeast.com/2022/3/atmos-cele ... nd-loobook
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Buty

Post autor: Godhand »

SiNi pisze: 11 mar 2023, 8:10 Opinie na temat czego? Jak Ci się podobają to kupuj, nie czaje takich pytań
Chodziło mi tylko i wyłącznie o wygodę.
Podobają mi się i to bardzo. Chodzę tylko w classicach - samby, gazelle, campusy, superstary. Chciałem coś odrobinę innego, a nrtn właściwie nie ma gdzie dostać.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Buty

Post autor: SiNi »

@Godhand To bierz, nie kieruj się opiniami i tak to indywidualna sprawa - nie miałem jeszcze butów, które byłyby niewygodne, superstary uwielbiam chyba mam ich najwięcej par, ostatnie jakie brałem to forumy low całe białe oraz Pw Tennis Hu też białe, cały czas się czaje na limitowaną wersję stanów, ale coś nie chcą obniżyć ceny, te Adimatici na pewno się wyróżniają z tłumu ja bym je widział tak jak wyżej napisałem do oversizów, a który Cię interesuje kolor?
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Buty

Post autor: Godhand »

SiNi pisze: 11 mar 2023, 12:35 który Cię interesuje kolor?
Off white i core black.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Buty

Post autor: d3nt »

Myślałem żeby vansiki sobie cyknąć jak co roku ale tym razem się skusiłem na puma suede :p
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
irokez88
Posty: 36
Rejestracja: 10 paź 2019, 16:12

Re: Buty

Post autor: irokez88 »

miał ktoś kiedyś przygodę z butami veja? kupiłem se v10, sprawdzałem wcześniej opinie i kilka osób pisało, że mogą być niewygodne, ale zlekceważyłem, bo mam taką dosyć uniwersalną stopę, że nigdy nie miałem problemów z żadnymi butami w życiu.

DO TEJ KURWA PORY.

Te jebane buty chcą mnie zabić. Przysięgam, nigdy nie miałem na nodze czegoś, co sprawiałoby taki ból. Mógłbym nosić buty z gwoździ i chyba nie byłoby gorzej. To może być kwestia rochodzenia, ale jak to gówno rozchodzić, jak w nich się nie da zrobić zrobić 3 kroków. Wycieczka do piekarni zakończyła się dziurą w skórze pod achillesem, a, mówię serio, nakleiłem na pięte gumowy plaster i włożyłem za skiete chusteczke do nosa złożoną 4x XD
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Buty

Post autor: SiNi »

@irokez88 Ubierz z 2 grube skarpety albo 3 cienkie i pośmigaj sobie trochę po domu jak nie będziesz miał rany, sprawdzony sposób z dzieciństwa, jedyna opcja to po prostu rozbicie, a wiąże się to z chodzeniem.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Buty

Post autor: kr0pka »

Żelki trójki mam na sprzedaż, może ktoś jest chętny
Sprzedam nówki, nie chodzone Asics GEL-LYTE III OG 9US/42,5EU, cw Fawn/Salmon
https://www.asics.com/pl/pl-pl/gel-lyte ... h=Standard

Kupione na solebox.com, niestety nie trafiłem z rozmiarem i nie opłaca mi się ich odsyłać.
Sprzedam za 450zł, chętnym podrzucę zdjęcia oczywiście ale buty nówki.
nic na potem
Awatar użytkownika
strobe
Posty: 636
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:38

Re: Buty

Post autor: strobe »

irokez88 pisze: 16 mar 2023, 17:22 miał ktoś kiedyś przygodę z butami veja? kupiłem se v10, sprawdzałem wcześniej opinie i kilka osób pisało, że mogą być niewygodne, ale zlekceważyłem, bo mam taką dosyć uniwersalną stopę, że nigdy nie miałem problemów z żadnymi butami w życiu.

DO TEJ KURWA PORY.

Te jebane buty chcą mnie zabić. Przysięgam, nigdy nie miałem na nodze czegoś, co sprawiałoby taki ból. Mógłbym nosić buty z gwoździ i chyba nie byłoby gorzej. To może być kwestia rochodzenia, ale jak to gówno rozchodzić, jak w nich się nie da zrobić zrobić 3 kroków. Wycieczka do piekarni zakończyła się dziurą w skórze pod achillesem, a, mówię serio, nakleiłem na pięte gumowy plaster i włożyłem za skiete chusteczke do nosa złożoną 4x XD
to spróbuj https://multirenowacja.pl/shoe-stretch- ... spray.html
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Buty

Post autor: wst »

irokez88 pisze: 16 mar 2023, 17:22 miał ktoś kiedyś przygodę z butami veja? kupiłem se v10, sprawdzałem wcześniej opinie i kilka osób pisało, że mogą być niewygodne, ale zlekceważyłem, bo mam taką dosyć uniwersalną stopę, że nigdy nie miałem problemów z żadnymi butami w życiu.

DO TEJ KURWA PORY.

Te jebane buty chcą mnie zabić. Przysięgam, nigdy nie miałem na nodze czegoś, co sprawiałoby taki ból. Mógłbym nosić buty z gwoździ i chyba nie byłoby gorzej. To może być kwestia rochodzenia, ale jak to gówno rozchodzić, jak w nich się nie da zrobić zrobić 3 kroków. Wycieczka do piekarni zakończyła się dziurą w skórze pod achillesem, a, mówię serio, nakleiłem na pięte gumowy plaster i włożyłem za skiete chusteczke do nosa złożoną 4x XD
Ja miałem identycznie, aż puściłem na vinted i życie stało się lepsze.
ODPOWIEDZ