[serial] 4 Blocks

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Balaclava
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2021, 13:10

Re: [serial] 4 Blocks

Post autor: Balaclava »

Szkoda, zacny serial
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: [serial] 4 Blocks

Post autor: qualite_de_schizoide »

ostatnio obejrzałem top boy, a teraz 4 blocks zacząłem (skończyłem właśnie pierwszy sezon)
niby spoko to 4 blocks ale nie umywa się do top boya, zwroty akcje naciągane bardzo niestety, w serialu od netflixa fajnie to wykombinowane było, a tu zmarnowany potencjał
no ale lecę dalej z dwoma ostatnimi sezonami


Dodano po 1 dniu 20 godzinach 37 minutach 13 sekundach:
e; właśnie przyszła do mnie baklawa z pozdrowieniami od mohameda za te słowa powyżej, drugi sezon dużo lepszy
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: [serial] 4 Blocks

Post autor: szpilman »

Slalom alejkom

Bardzo dobry serial, wszystkie trzy sezony mocne, a każdy po 6 odcinków więc przy wartkiej akcji jaka tam się dzieje seansik można dograć w optymalnym czasie. Nieźle napisane postacie. Może nie tak epicki jak Gomorra, ale z lepszym finałem.
Spoiler
Djamila :oops: w 3 sezonie
Tak w ogóle to wyszedł nowy serial, którego współreżyserem jest aktor grający Tonego. Klimaty podobne do 4 blocks, turecka familia, Berlin i te sprawy, ale akcja pewnie się głównie dzieje w pierdlu. Jest kilka twarzy z 4 Blocks.

"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: [serial] 4 Blocks

Post autor: drzeworyt »

Chciałoby się obajrzec jeszcze raz, ale może najpierw przypomnę sobie niemiecki i obejrzę bez tłumaczenia. Dzięki za to wyżej.
BTW w temacie klanów, świetny odcinek Działu Zagranicznego tłumaczący skąd się wzięła taka ilość imigrantów z bliskiego wschodu w Niemczech i dlaczego nie poszli do uczciwej pracy!!!!!! :question:
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1932
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [serial] 4 Blocks

Post autor: Połas »

szpilman pisze: 03 mar 2023, 12:11 Tak w ogóle to wyszedł nowy serial, którego współreżyserem jest aktor grający Tonego. Klimaty podobne do 4 blocks, turecka familia, Berlin i te sprawy, ale akcja pewnie się głównie dzieje w pierdlu. Jest kilka twarzy z 4 Blocks.
Miałem okazję już widzieć i jest dobrze. Mam nadzieję, że na dniach uda mi się napisać coś więcej, ale już zacieram ręce na kolejny sezon, bo Asbest rozbił bank na platformie streamingowej ARD i miliony go oglądały.
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: [serial] 4 Blocks

Post autor: szpilman »

Najsior, tylko czekać, aż to gdzieś będzie z napisami latać.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Balaclava
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2021, 13:10

Re: [serial] 4 Blocks

Post autor: Balaclava »

Jak ktoś będzie miał jakieś informacje o napisach to wrzućcie
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: [serial] 4 Blocks

Post autor: BENGAL »

teraz tez wyszedl dojebany film slonce i beton akcja sie odbywa na poczatku mielnium w gorace lato na blokach wzieli paru raperow i znanych twarzy do obsady
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1932
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [serial] 4 Blocks

Post autor: Połas »

Sonne und beton to też dobre kino. Widziałem na Berlinale, a dzisiaj bodaj wchodzi do niemieckich kin. Wkrótce w odpowiednim temacie napiszę więcej!
Obrazek
ODPOWIEDZ